Nasze zainteresowania > Film

Niepamięć.

(1/1)

Karen:
Jest rok 2077: Jack Harper (Cruise) stacjonuje na ewakuowanej Ziemi, serwisując niesprawne drony. Jego misja jako część operacji mającej na celu zabezpieczenie niezbędnych surowców po dekadach wojen z obcymi dobiega końca. Za dwa tygodnie Harper dołączy do grupy ocalałych przebywających w kolonii, na księżycu Saturna - Tytanie, z dala od zniszczonego wojną świata, który kiedyś nazywał domem. Życie patrolującego niebo z wysokości tysięcy metrów Jacka ulega drastycznej zmianie, kiedy ratuje z rozbitego statku kosmicznego piękną nieznajomą. Pojawienie się kobiety daje początek łańcuchowi wydarzeń, które zmuszają Jacka do podania w wątpliwość wszystkiego, co do tej pory wiedział. Odkrywając szokującą prawdę, która łączy go z Ziemią z przeszłości, Jack zostaje zmuszony do licznych aktów odwagi. Los ludzkości spoczywa teraz w rękach człowieka, który wierzył, że nasz świat wkrótce zostanie stracony na zawsze. ...
Moim zdaniem jest warto poświęć dwie godziny na ten film. Ciekawe zrobiony, ciekawa fabuła. Ale no kto co woli..widzieliście ten film, czy macie zamiar? ;-)

tomeh:
Moim zdaniem bardzo fajny film, szkoda że nie zna się końcówki i jest taka dość otwarta. Ale po za tym świetnie nakręcony.

Lecimytutaj:
Nie zapada w pamięć, nie jest to wielka produkcja. Powiedziałbym że to film pokroju Hanckoca. Coś tam będe pamiętał ale drugi raz nie obejrzę już na pewno nigdy.

B△stille:
mam ochotę oglądnąc dla samego aktora xd

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej