Nasze zainteresowania > Muzyka

Doda - High Life

(1/1)

matiemfame:

10 października, ubiegłego roku w sieci pojawił się debiutancki singiel Dody High Life promujący najnowsze wydawnictwo artystki - koncertową płytę DVD z trasy » więcej infromacji http://www.forum.fan-strefa.pl/index.php/topic,5030.new.html#new. Piosenka okazała się strzałem w dziesiątkę, szybko porwała tłumy fanów i przyciągnęła mnóstwo nowych.. nowa, nieznana dotąd strona Dody zaskoczyła wszystkich. Oficjalne audio odtworzono dotąd ponad półtora miliona razy, singiel królował i nadal króluje na listach przebojów. (A wszyscy wiemy że Radia nie są znznae z puszczania piosenek artystki). Utwór na początku miał również zostać singlem promującym film "Wkręceni" - lecz, później zrezygnowano z tego pomysłu, swój wybór producenci tłumaczyli tym że Doda, traktowała utwór jako singiel debiutanckiego DVD, a oni chcieli jedynie utwór który promowałby owy film.  Pomimo spekulacji, w filmie prócz oficjalnej piosenki promującej film możemy również usłyszeć High Life.

W walentynkowy poranek w sieci zadebiutował oficjalny teledysk do piosenki. W klipie znalazły się również nagrania z innych koncertów trasy koncertowej „Fly High Tour", która okazała się jednym z najważniejszych i najbardziej medialnych wydarzeń muzycznych minionego roku. Każdy z występów Artystki przyciągał tysiące osób, z rekordową liczbą 25 tysięcy widzów na jednym z koncertów. Klip „High Life" jest jednak zupełnie inny niż dotychczasowe teledyski Dody. Pokazuje widzom zupełnie nieznaną wszystkim twarz artystki. Doda pozwoliła wykorzystać w nim jej prywatne nagrania, w których przenosi fanów do swojego świata istniejącego poza sceną. W połączeniu z urywkami niezwykłego show, dziejącego się na wyspie Dodogaskar, daje nam zabawny, wzruszający, ale przede wszystkim prawdziwy obraz życia Dody w trasie i poza nią".

AUDIOhttp://www.youtube.com/watch?v=iKEfwrflB98&list=UU-w1dIqV9y45DwHzyEm1dXg

OFICJALNY TELEDYSKhttp://www.youtube.com/watch?v=3Y1FbUGjJXw&list=UU-w1dIqV9y45DwHzyEm1dXg

tomeh:
Trudno mi coś o niej powiedzieć, czy ona udaje czy taka jest. Niektóre utwory są nawet jej ciekawe.

Lecimytutaj:
No Doda jakby nie patrzeć na przestrzeni lat zrobiła duży progres. Zarówno jeśli chodzi o swoją muzykę i wizerunek. Na plus. Można jej lubic bądź nie, ale jak na polskie warunki to jest bardzo dobra.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej