Nasze zainteresowania > Muzyka

Lady GaGa "ARTPOP"

(1/9) > >>

Matthew:


O tym, że Lady GaGa planuje wieelki powrót słyszy się już kilka lat...

Jednak teraz nastąpiło ogłoszenie bardzo ważnych dla fanów dat :

Premiera Nowego Singla - 19.08.2013
Premiera Nowego Teledysku - 01.09.2013
Premiera Albumu ARTPOP - 11.11.2013

Krótka wypowiedź menadżera (tłumaczenie GaGaFace.pl)


--- Cytuj ---"Aplikacja stworzona przez TechHAUS, technologiczny dział HAUS OF GAGA, to muzyczny i wizualny system inżynierii który łączy muzykę, sztukę, modę i technologię z nowym interaktywnym międzynarodowym społeczeństwem - “aurami”. Zaginając ludzkie doświadczenie z mediami społecznościowymi dajemy wam ARTkulturę w POPie w odwróconą Warholową podróż.

Odkrywając istnienie Gagi poprzez interfejs kultury, użytkownicy będą współdzielić się “adrenaliną sławy” budując i udostępniając własne projekty, czatując między sobą i oglądając w czasie rzeczywistym wirtualny glob, kiedy 11 listopada ARTPOP eksploduje na światło dzienne w świecie fizycznym i wirtualnym, nasz “WIELKI WYBUCH!”. Tego dnia HAUS OF GAGA zemści się ze wzmocnioną siłą aby wprowadzić przemysł muzyczny w nową erę; erę w której sztuka kieruje popem, a artysta ponownie ma w rękach władzę nad “ikoną”.

Album ARTPOP muzycznie odzwierciedla proces kreatywny Gagi podczas jej procesów twórczych, w trakcie współpracy z każdym artystą, tworząc plan jej podróży. Wynik tych zabiegów, “wścieklizna” elektronicznej pasji i furii, określając każdy proces artystyczny od początku do końca, ARTPOP może oznaczać cokolwiek. Ale dla niej to świętowanie obsesji. 10 listopada będzie ona gospodarzem wydarzenia artRave, prezentującego projekty Haus Of Gaga oraz kolaboracje z Inez & Vinoodh, Robertem Wilsonem, Mariną Abramović i Jeffem Koonsem."
--- Koniec cytatu ---
Ja osobiście niestety, ale po klapie BORN THIS WAY nie wierzę w wielki powrót ...

A wy co o tym myślicie ?!

PA_BLO:
Ja jestem ciekaw nowego materiału. Co prawda nie lubię mocno przerysowanych ideologii podpiętych pod każdą promocję albumu, ale zależy mi tylko na tym aby płytę dało się słuchać i była warta swojej ceny. Ale zapewne i tak skuszę się na CD i zakupie :)

TheDawid1994:

--- Cytat: PA_BLO w 12 Lipiec 2013, 23:05:48 ---Co prawda nie lubię mocno przerysowanych ideologii podpiętych pod każdą promocję albumu

--- Koniec cytatu ---
to jest najgorsze! a już sam tytuł albumu zapowiada nie wiadomo co
pewnie wyjdzie tak jak z BTW, no ale zobaczymy

ja czekam na świetne występy od Gagi, brakowało mi ich :)

Mojito:
BTW jest ciekawym albumem, ale nie zyskał szerokiej publiczności ,chyba ze względu na zbyt wiele eksperymentów. Mam nadzieję, że Artpop będzie równie ciekawy ,ale nieco bardziej komercyjny.

tyrtu:
czy ja wiem BTW nie zrobiło na mnie wrażenia...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej