Nasze zainteresowania > Muzyka

Godne polecenia

(1/5) > >>

Skye:
Pomyślałam, że często jest tak, że nagle przeglądając powiedzmy np. youtube, natrafimy na coś ciekawego, albo znajdziemy jakąś starą piosenkę jakiegoś artysty, której nie znaliśmy a bardzo nam się spodobała i chcemy się tym podzielić z resztą. Tutaj można się tym podzielić:)

Może zacznę, skoro założyłam taki temat.

1. Jakoś nieokreślony czas temu oglądałam od niechcenia takie coś jak DDTVN  (końcówka programu) i natrafiłam tam na jakiś śpiewających dziwolągów z piosenką o dość dziwnym tekście. Sprawdziłam i rzuciłam szczerze mówiąc w kąt. Ale kilka dni temu natrafiłam na ten zespół znów i... znalazłam dwie genialne piosenki, które na prawdę są fajne:) O jakim zespole mówię? O Łąki Łan. I ich piosenkach Armanda i moje aktualnie ulubione Łan for me . Polecam gorąco.
2. Piosenki inne takie. Najpierw coś ze staroci (2011), ale moim zdaniem idealne na lato. Jeśli ktoś lubi klimaty w stylu umc, umc to Bingo Players - cry (just a little), którego refren był wykorzystany w piosence I Cry autorstwa Flo-Ridy. Wracam do tego zawsze latem i uwielbiam, gdy to dudni mi w aucie, bądź słuchawkach gdy sobie jeżdżę na rowerze.
Druga piosenka, nowsza bo chyba z tego roku (straciłam rachubę, wybaczcie) którą chcę Wam dziś polecić zwie się clarity (Zedd ft. Foxes).  Po prostu uwielbiam, i również często do tego wracam.
3. Z płyt to aktualnie najczęściej sięgam po niedawno zakupioną Unapologetic Rihanny i 4 Beyonce. Fajnie się tego słucha:)


PA_BLO:
Właśnie przesłuchałem "Łan for me" i muszę stwierdzić, że całkiem fajny kawałem - w sam raz na taki bezstresowy wypad :)

Ja ostatnio tez trafiłem na kilka fajnych kawałków. Pierwszy to zespół z Polski, Crab Invasion, który gościł w programie Wojewódzkiego w odcinku z Maffashion. Wykonali tam piosenkę CAPS, bardzo fajna :)

Od kiedy obejrzałem finał pierwszego sezonu "Hemlock Grove" to nie mogę przestać słuchać piosenki zespołu Elektrik People - Make Me a Bird - GENIALNY!!! Po za tym coś z klasyki Dead Or Alive - You Spin Me Round (Like A Record) i osobno singiel wokalisty Pete Burns - Never Marry An Icon

Liza:
A to może ja tu polecę moją kuzynkę, która jest piosenkarka. Julia Marcell - jej najnowszy album nosi tytuł June, ale pierwsza płyta It Might Like You również dobra, nagrana dzięki uzbieraniu 50.000 dolarów poprzez serwis Sellaband. Polecam Julię, nie tylko, że jest moją rodziną, ale tworzy coś innego niż te popularne polskie gwiazdy! ;-)

Skye:

--- Cytat: PA_BLO w 06 Lipiec 2013, 23:09:23 ---Od kiedy obejrzałem finał pierwszego sezonu "Hemlock Grove" to nie mogę przestać słuchać piosenki zespołu Elektrik People - Make Me a Bird - GENIALNY!!! Po za tym coś z klasyki Dead Or Alive - You Spin Me Round (Like A Record) i osobno singiel wokalisty Pete Burns - Never Marry An Icon

--- Koniec cytatu ---
Make Me a Bird <3 rewelacja, podobają mi się takie klimaty:D--- Cytat: Liza w 07 Lipiec 2013, 00:50:29 ---A to może ja tu polecę moją kuzynkę, która jest piosenkarka. Julia Marcell - jej najnowszy album nosi tytuł June, ale pierwsza płyta It Might Like You również dobra, nagrana dzięki uzbieraniu 50.000 dolarów poprzez serwis Sellaband. Polecam Julię, nie tylko, że jest moją rodziną, ale tworzy coś innego niż te popularne polskie gwiazdy! ;-)

--- Koniec cytatu ---
Dancer mi się spodobało:D


Ja z takich polecanych albumów, wprawdzie wydanych kilka lat temu mam jeszcze coś do zaproponowania: Owl city - All Things Bright and Beautiful  (prawdopodobnie 2011, wybaczcie nie chce mi się sprawdzać:))

PA_BLO:
Owl City to prędzej dla mojej siostry, bo ona lubi takie klimaty. Ja ostatnio trafiłem na fajną EP'kę "The Science Project" od Schoolboy (chyba 2012 rok). Jeżeli ktoś lubi dubstep, to polecam. Po za tym ostatnio często słucham też Blood On The Dance Floor - EPIC (2010) - fajne kawałki gatunku alternatywnego rocka z domieszką elektronicznych beatów.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej