Nasze zainteresowania > Film

Spring Breakers (2013)

(1/2) > >>

Smewllg:
REŻYSERIA: Harmony Korine
Faith, Candy, Brit i Cotty to cztery młode studentki, które chcą zdobyć pieniądze na wiosenne wakacje na Florydzie. Gdy w końcu dziewczynom udaje się dotrzeć do celu, zostają aresztowane za napad na restaurację. Jednak po krótkim czasie zostają zwolnione z więzienia, ponieważ zostaje uregulowana za nie kaucja. Okazuje się, że stoi za tym Alien, handlarz narkotyków i broni. Jednak mężczyzna nie zrobił tego za darmo, w ramach rewanżu prosi dziewczyny, by wykonały za niego pewną brudną robotę.

Trailer: http://youtu.be/itbysn3yUKI

Według mnie mocny ;)

Channah:
kurde, już się nie mogę doczekać tego filmu! brzmi ciekawie!

Santana:

--- Cytat: Channah w 25 Styczeń 2013, 18:37:14 ---kurde, już się nie mogę doczekać tego filmu! brzmi ciekawie!

--- Koniec cytatu ---

Skye:
Wczoraj widziałam. Nie podoba mi się. Ogółem nie mam nic przeciwko filmom w stylu "długi teledysk" ale jakoś do mnie ten film nie trafia. W ogole zakończenie (mówię ogólnie, bo nie chce spoilerować;-))  dla mnie bez puenty itp. Za to kilka scen no i muzyka, jak najbardziej na tak:))

celeBRYTA:
Byłem dwa dni temu, 11/10, jedyne co mi się nie podobało to początek taki jakby ze środka..  później było już bosko. Dwie piosenki Britney <3. Wkurzyło mnie jeszcze to, że powtarzali często to samo "boisz się, masz cykora" itp.. Ale i tak rewelacja moim zdaniem. Tu pokazuję moją ścianę z plakatami ze Spring Breakers:

DUŻY PLAKAT:
120x90 (cm)




ŚCIANKA Z PLAKATEM A4 + kilka ulotek z kina:



Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej