Nasze zainteresowania > Multimedia

Margaret - Thank You Very Much

(1/4) > >>

LiskaLiz:

--- Cytuj ---"Thank You Very Much" to debiutancki teledysk polskiej blogerki Margaret J. Kontrowersyjne wideo, które przedstawia imprezę nudystów zostało zakazane na Youtube. Film dwa razy został ściągany z serwisu, a teraz można go zobaczyć jedynie po potwierdzeniu swojej pełnoletności.
 
--- Koniec cytatu ---
http://www.youtube.com/watch?v=-T2r5XZQqIs
co o tym myślicie? piosenka jest w miarę a jeśli chodzi o jej akcent to jest dobry w odróżnieniu od inych polskich gwiazdek.

PA_BLO:
Jak pierwszy raz usłyszałem ten kawałek to myślałem, że ktoś z Rumunii nagrał ten utwór bo oni mają podobny amerykański akcent jak Polacy. Nie wierzyłem, że śpiewa to Polka. Ale song jest denerwujący, zwłaszcza gdy aż tyle razy słyszy się go na Polsacie. A dziewczyna brzydka :/

V:

--- Cytat: PA_BLO w 04 Kwiecień 2013, 20:47:15 ---Ale song jest denerwujący, zwłaszcza gdy aż tyle razy słyszy się go na Polsacie.

--- Koniec cytatu ---

Polsat niby "promuje" jej utwór, a tak naprawdę wkur**a ludzi.
Gdy pierwszy raz usłyszałam piosenkę.. No istna rewelacja! Coś wreszcie innego, niż te polskie smuty. Jej akcent, utwór, teledysk - wszystko na światowym poziomie! Ona nie musi być ładna, żeby być utalentowana. Wolę ją, niż te wszystkie polskie (z Honey, Julą, Farną i Eweliną na czele) "piosenkarki". W dodatku wydaje się miła po tych wszystkich wywiadach, które z nią widziałam. Oby tylko nie zachłysnęła się sławą. Ja Margaret daję 9/10 i życzę dalszych sukcesów!

Madney:

--- Cytat: V w 05 Kwiecień 2013, 17:37:34 ---
--- Cytat: PA_BLO w 04 Kwiecień 2013, 20:47:15 ---Ale song jest denerwujący, zwłaszcza gdy aż tyle razy słyszy się go na Polsacie.

--- Koniec cytatu ---

Polsat niby "promuje" jej utwór, a tak naprawdę wkur**a ludzi.
Gdy pierwszy raz usłyszałam piosenkę.. No istna rewelacja! Coś wreszcie innego, niż te polskie smuty. Jej akcent, utwór, teledysk - wszystko na światowym poziomie! Ona nie musi być ładna, żeby być utalentowana. Wolę ją, niż te wszystkie polskie (z Honey, Julą, Farną i Eweliną na czele) "piosenkarki". W dodatku wydaje się miła po tych wszystkich wywiadach, które z nią widziałam. Oby tylko nie zachłysnęła się sławą. Ja Margaret daję 9/10 i życzę dalszych sukcesów!

--- Koniec cytatu ---
Dokładnie ;)

celeBRYTA:
Dziadostwo

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej