Dla webmastera > Kodowanie

Problem z pokazem slajdów w galerii

(1/1)

PA_BLO:
Dziś zauważyłem, że opcja pokazu slajdów nie działa na galerii mojej strony. Klikam w ikonkę "Pokaz slajdów" z poziomu zdjęcie pośredniego, ale pojawia się tylko strona ze zdjęciem i nic nie rusza. Przyspieszenie mam ustawione na 5sek ale nic z tego. Szukałem rozwiązania w google ale nie ma żadnych konkretów. Już przekopałem plik displayimage ale tam wszystko wydaje się w porządku. Nawet podejrzewałem, że skrypt slajdu nie jest włączony ale w kodzie jest wyraźnie zaznaczona komenda jego wywoływania. Ktoś ma jakiś pomysł?

Katty:
Zauważyłam, że nie tylko u Ciebie jest ten problem. Na nowszych galeriach wszystko działa, a już w starszych wersjach nie. Spróbuj może zaktualizować galerię.

Lub podmień tylko pliki z nowszej wersji do tej aktualnej. Tak przeglądam galerie i widzę właśnie, że jest nowsza wersja u Ciebie. Może jakiś błąd się wdał przy aktualizowaniu?

PA_BLO:
Katty, dzięki za zainteresowanie problemem :) Wiesz co sama aktualizacja nie pomogła. Miałem dotychczas wersję 1.5.28 więc widząc że wyszła wersja 1.5.30 od razu zaktualizowałem. Ale pokaz slajdów nadal nie działał. Dlatego też poszperałem i wygrzebałem, że jest nowa wtyczka, która odpowiada za pokaz. Jeśli jest ktoś zainteresowany to może ją pobrać tutaj http://forum.coppermine-gallery.net/index.php/topic,75994.0.html W pierwszym poście wtyczka jest ciągle aktualizowana. Działa na galerii a to najważniejsze.

Katty:
Wtyczka na pewno się przyda, dzięki! :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej