Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Clare Maguire "Light After Dark"  (Przeczytany 1519 razy)

M

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1405
  • Reputacja: 70
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Florence
Clare Maguire "Light After Dark"
« dnia: 25 Luty 2011, 16:09:50 »
Jeden z najbardziej wyczekiwanych przeze mnie albumów tego roku..

Cytuj
Track List:

01. Are You Ready? (Intro) - brakuje mi tam wyjących wilków i jakiegoś skrzeku jastrzębia/orła/myszołowa.. coś jak u 30STM, w jednej z piosenek z THIS IS WAR już nie pamiętam tytułu, ale to by świetnie odzwierciedliło klimat np AIN'T NOBODY i dzikość tej płyty, ona w ogóle jest taka kobieta z głosem ze średniowiecza, jak znajdę to wam pokaże taki jej koncert w kościele, bajka..

02. The Shield And The Sword - jedna z moich ulubionych..

03. The Last Dance - pisanie pod natchnieniem śmierci Michaela Jacksona wychodzi innym artystom na dobre, to dyszenie na początku jest magiczne..

04. Freedom - Chyba wydobywa tu z siebie najwyższe noty na całej płycie..

05. Break These Chains - Uwielbiam tekst  ;D Szczególnie początek

06. The Happiest Pretenders

07. Sweet Lie

08. I Surrender - jak to się mówi MASTERPIECE, taka londyńska piosenka, mi się kojarzy ze wszystkim co dobre i wiatrem we włosach..

09. Bullet - Długie niskie dźwięki *.*

10. You’re Electric

11. Ain’t Nobody - nikt mnie nie kocha tak jak ty  :'( teledysk very artistic, i jej strój w tym klipie :-* aah, od tej piosenki się u mnie wszystko zaczęło..

12. Light After Dark

13. This Is Not The End - zmotywowało mnie do tego że zaśpiewałem to sam i wrzuciłem na soundcloud.. mam 37 odtworzeń  8) xd

Download: http://ul.to/o7009h

Dla mnie jest 13/13

Cały czas czekam na bonusową piosenkę pt BURN. Ja lascie mam już ponad 500 odtworzeń, a wam jak się podoba ?
I'm on Tumblr: 911notinservice.tumblr.com

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Clare Maguire "Light After Dark"
« dnia: 25 Luty 2011, 16:09:50 »