Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Juley grafikuje!  (Przeczytany 4289 razy)

juley98

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 73
  • Reputacja: 2
    • Status GG
    • Zobacz profil
Juley grafikuje!
« dnia: 13 Maj 2012, 18:59:51 »
Pracuję w PS już od jakichś 3 lat, ale szablonami typu 'fansite' interesuję się ok. rok. Chciałam pokazać wam moje prace, bo chcę wiedzieć co robię źle, po za tym krytyka uskrzydla ; ) A więc pokażę wam moje najnowsze dzieło:

http://www.upload.fan-strefa.pl/?di=MESW

Wiem, że nie ma 'najnowszych wpsiów z twittera' i 'ostatnio dodanych zdjęć', bo przy planowaniu o tym zapomniałam, a już nie chciałam sobie psuć planu : D Ale chodzi mi o to co sądzicie o szablonie, a nie o zamieszczonych w nich 'opcjach'. Ja osobiście jak na swoje zdolności oceniam to dosyć dobrze.

Prizzy_

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Juley grafikuje!
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Maj 2012, 19:04:07 »
Jest dobrze, trochę pusto i ramki( nawigacje) zrobiłabym bliżej siebie. Hmm nie wiem co więcej dodać :p

Stysia

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 568
  • Reputacja: 6
    • Zobacz profil
    • VANILLA NINJA FANSITE
Odp: Juley grafikuje!
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Maj 2012, 19:07:28 »
No jak na 3 lata procy w ps to słabo ci powiem ... praca pista, nie ma cieni, a jak sa to takie nijakie... jeszcz emusisz popracowac!
WWW.VANILLANINJA.NET - POLSKA STRONA FANÓW VANILLA NINJA

juley98

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 73
  • Reputacja: 2
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Juley grafikuje!
« Odpowiedź #3 dnia: 13 Maj 2012, 19:07:52 »
Jest dobrze, trochę pusto i ramki( nawigacje) zrobiłabym bliżej siebie. Hmm nie wiem co więcej dodać :p

Dziękuje :) Zawsze mam pustawo w tle, nie mam pojęcia co tam dawać! :D :)

juley98

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 73
  • Reputacja: 2
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Juley grafikuje!
« Odpowiedź #4 dnia: 13 Maj 2012, 19:11:23 »
No jak na 3 lata procy w ps to słabo ci powiem ... praca pista, nie ma cieni, a jak sa to takie nijakie... jeszcz emusisz popracowac!

3 lata pracy.. nad szablonami pracuję jakiś rok więc ;) a pozostałe lata spędziłam na robieniu ikonek na blog onet i prostych nagłówków :) postaram się zrobić coś żeby nie były takie puste, tak jak pisałam. cienie są wszędzie :D może są takie małe, ale są. będę przywiązywać do tego większą uwagę. dziękuje za opinię :)

Ardilla

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 68
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Design
Odp: Juley grafikuje!
« Odpowiedź #5 dnia: 13 Maj 2012, 19:12:45 »
Koloryzacja zdjęć do tego szablonu nie trafiona jest, poprzyglądaj się innym szablonom, popatrz na układ, kompozycje, rozieszczenie wszystkiego, poza tym ćwicz intensywnie

juley98

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 73
  • Reputacja: 2
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Juley grafikuje!
« Odpowiedź #6 dnia: 13 Maj 2012, 19:41:30 »
Koloryzacja zdjęć do tego szablonu nie trafiona jest, poprzyglądaj się innym szablonom, popatrz na układ, kompozycje, rozieszczenie wszystkiego, poza tym ćwicz intensywnie

Ok. Dziękuje :) Będę się stosować do rad ;)

V

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 1009
  • Reputacja: 6
    • Zobacz profil
    • little mix polska
Odp: Juley grafikuje!
« Odpowiedź #7 dnia: 13 Maj 2012, 21:49:22 »
podoba mi się górny pasek + zdjęcia. reszta do sporej poprawy :p

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: Juley grafikuje!
« Odpowiedź #8 dnia: 13 Maj 2012, 22:13:17 »
http://www.upload.fan-strefa.pl/?di=MESW
- jak na pierwszy rzut oka jest całkiem całkiem, biorąc pod uwagę że dopiero od roku zajmujesz się tworzeniem szablonów na strony;
- musisz popracować nad wyrównaniem elementów na stronie, gdyż poszczególne boxy nawigacji nie są umieszczone w jednej linii, a co byś powiedziała gdyby nawigacja była jako jeden ciągły element oddzielony separatorami? (czyli takimi cienkimi pionowymi paseczkami w postaci wyżłobionego cienia);
- to że nie wykorzystałaś elementów typu Twitter/Ostatnio dodane zdjęcia to nic strasznego, przecież to od Ciebie zależy co znajdzie się na nagłówku, tego typu elementy mogą też być równie dobrze w panelu bocznym;
- poeksperymentuj też z doborem czcionek, gdyż font użyty w napisie "Najlepsza polska strona o Ashley Tisdale" nie pasuje tu zbytnio zarówno jako sama czcionka ale również jako jej samo położenie;
- ogólnie zmierzasz w dobrym kierunku, pracuj tak dalej, zwracaj uwagę na wskazówki innych a wszystko będzie ok :)
Do you want more?


Eli

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Juley grafikuje!
« Odpowiedź #9 dnia: 13 Maj 2012, 22:31:51 »
Jak na rok to powinnas chyba więcej umieć , ale mniejsza o to
nawet ładne , ale ta nawigacja jest zbyt od siebie oddalona , lepiej by wyglądała przybliżona
a tak reszta okey

juley98

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 73
  • Reputacja: 2
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Juley grafikuje!
« Odpowiedź #10 dnia: 14 Maj 2012, 10:39:04 »
podoba mi się górny pasek + zdjęcia. reszta do sporej poprawy :p

dzięki :)

juley98

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 73
  • Reputacja: 2
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Juley grafikuje!
« Odpowiedź #11 dnia: 14 Maj 2012, 10:40:04 »
http://www.upload.fan-strefa.pl/?di=MESW
- jak na pierwszy rzut oka jest całkiem całkiem, biorąc pod uwagę że dopiero od roku zajmujesz się tworzeniem szablonów na strony;
- musisz popracować nad wyrównaniem elementów na stronie, gdyż poszczególne boxy nawigacji nie są umieszczone w jednej linii, a co byś powiedziała gdyby nawigacja była jako jeden ciągły element oddzielony separatorami? (czyli takimi cienkimi pionowymi paseczkami w postaci wyżłobionego cienia);
- to że nie wykorzystałaś elementów typu Twitter/Ostatnio dodane zdjęcia to nic strasznego, przecież to od Ciebie zależy co znajdzie się na nagłówku, tego typu elementy mogą też być równie dobrze w panelu bocznym;
- poeksperymentuj też z doborem czcionek, gdyż font użyty w napisie "Najlepsza polska strona o Ashley Tisdale" nie pasuje tu zbytnio zarówno jako sama czcionka ale również jako jej samo położenie;
- ogólnie zmierzasz w dobrym kierunku, pracuj tak dalej, zwracaj uwagę na wskazówki innych a wszystko będzie ok :)

Dziękuje za opinie. Na pewno się dostosuję ;)

juley98

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 73
  • Reputacja: 2
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Juley grafikuje!
« Odpowiedź #12 dnia: 14 Maj 2012, 10:40:28 »
Jak na rok to powinnas chyba więcej umieć , ale mniejsza o to
nawet ładne , ale ta nawigacja jest zbyt od siebie oddalona , lepiej by wyglądała przybliżona
a tak reszta okey

Okay, dzięki :)

juley98

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 73
  • Reputacja: 2
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Juley grafikuje!
« Odpowiedź #13 dnia: 14 Maj 2012, 17:45:37 »
Nowa praca -



Był zupełnie inny plan, a wyszło tak. Mi samej się raczej nie podoba, ale wstawiam dla waszej oceny. Mnie się podoba menu, zdjęcie po prawej i ostatnio dodane zdjęcia. Ps. wiem, że słabo ze stylami (nie miałam pomysłów), szczególnie przy adresie i sercu..

Eli

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Juley grafikuje!
« Odpowiedź #14 dnia: 14 Maj 2012, 18:01:31 »
Nowa praca -



Był zupełnie inny plan, a wyszło tak. Mi samej się raczej nie podoba, ale wstawiam dla waszej oceny. Mnie się podoba menu, zdjęcie po prawej i ostatnio dodane zdjęcia. Ps. wiem, że słabo ze stylami (nie miałam pomysłów), szczególnie przy adresie i sercu..
No nawet nawet ...
kolory spoko , te zdjęcie miley powinno byc bardziej efektowniejsze ( mogłas dać cień )
Te ramki powinny być według mnie bardziej widoczne
menu spoko
i mam sprawe , wywal te serduszko bo nie pasuje

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Juley grafikuje!
« Odpowiedź #14 dnia: 14 Maj 2012, 18:01:31 »