Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Karen pracuje  (Przeczytany 5787 razy)

Prizzy_

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Karen pracuje
« Odpowiedź #30 dnia: 13 Maj 2012, 16:05:45 »
Hmm, więc tak. Dałabym na nawigacji jakiś efekt, cienie czy coś, to samo jeżeli chodzi o napisy. Szkoda że nie ma żadnej akcji na wyciętym zdjęciu z prawej strony. Te dwa zdjęcia Jeleny bardzo ok:)  Jeżeli chodzi o ramkę niżej, dałabym oną czcionkę, może nie taką pogrubioną? z cieniem? wydaje mi się, że lepiej by to wyglądało. Dałabym więcej podstron w nawigacji i oczywiście nie pisałabym tego" nawigacja". Czcionka w tekście " witamy!" i " bieber.f-s.pl "Jelena"" nie pasuje mi zbytnio i dałabym też jakieś widoczne efekty, już samo żłobienie i cień wewnętrzny dał by temu jakiś lepszy wygląd. Moim zdaniem jednak, nie jest najgorzej jak na początkującego grafika. Popatrz sobie na psd, które są dodawane na forum, może Ci jakoś pomogą.

Nie jestem jakoś dobrze wykształconym grafikiem, ale mam nadzieję, że pomogłam :))

juley98

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 73
  • Reputacja: 2
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Karen pracuje
« Odpowiedź #31 dnia: 13 Maj 2012, 17:16:49 »
No cóż.. przejrzałam wszystkie prace jakie tu zamieściłaś i na każdej to samo - albo pod napisami nie ma cieni, albo są, ale w za dużym natężeniu. Po za tym brak mi efektów takich jak cienie wewnętrzne. Cały nagłówek wydaje się po prostu płaski. Kształtom również brakuje cieni, efektów, tak jak i zdjęciom. Pomysły masz dobre, ale polecam popracować z różnymi stylami. Ps. Na niektórych pracach jest bardzo pusto i niestety nudno. Nie jestem jakimś specjalistą, sama jeszcze się uczę, ale to moja szczera opinia. Mam też nadzieję, że pomocna.

POBAW SIĘ STYLAMI :)

Kailee

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 601
  • Reputacja: 3
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Karen pracuje
« Odpowiedź #32 dnia: 13 Maj 2012, 17:55:14 »
No cóż.. przejrzałam wszystkie prace jakie tu zamieściłaś i na każdej to samo - albo pod napisami nie ma cieni, albo są, ale w za dużym natężeniu. Po za tym brak mi efektów takich jak cienie wewnętrzne. Cały nagłówek wydaje się po prostu płaski. Kształtom również brakuje cieni, efektów, tak jak i zdjęciom. Pomysły masz dobre, ale polecam popracować z różnymi stylami. Ps. Na niektórych pracach jest bardzo pusto i niestety nudno. Nie jestem jakimś specjalistą, sama jeszcze się uczę, ale to moja szczera opinia. Mam też nadzieję, że pomocna.

POBAW SIĘ STYLAMI :)

Karen

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 568
  • Reputacja: 2
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Karen pracuje
« Odpowiedź #33 dnia: 13 Maj 2012, 18:18:26 »
http://s6.ifotos.pl/img/spng_rwhhhrp.png

to druga dzisiejsza moja praca. hmm nie jestem z niej zadowolona, na początku jak zrobiłam pasek nawigacji, zdjęcia dałam wszystko super się zapowiadało, miałam taką wizję w głowie, a potem zaczęłam robić 'ostatnie zdjęcia' i to zanikło, wyszło co wyszło nie zadowala mnie. Zdecydowanie wolę swoją poprzednią pracę z Jeleną .
Wszystko siedzi w twojej głowie.

Prizzy_

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Karen pracuje
« Odpowiedź #34 dnia: 13 Maj 2012, 18:28:21 »

tak, mi również bardziej podobał się ten z jeleną, co do pracy:
 * nie podoba mi się nawigacja
 * w ramce pod nawigacją dałabym inny odcień zieleni i dałabym jakieś efekty, w nawigacji również
 * radziłabym nie robić obrysów
 * zmieniłabym czcionki
  no i bardziej niebieska kolorystyka by mi tutaj pasowała i hmm, chyba wszystko.

Eli

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Karen pracuje
« Odpowiedź #35 dnia: 14 Maj 2012, 16:01:13 »
Wybacz , ale wszystko jest do kitu : c
Wszystko za płaskie , pobaw się opcjami mieszania i stylami
Musisz nauczyć się dobierać kolory i czcionki , bo większość do siebie nie pasuje
Jeżeli byś  chciała się bardziej nauczyć to korzystaj z psd Bartela , bardzo Ci pomogą
I jeszcze jedno : ĆWICZ , ĆWICZ , ĆWICZ !

juley98

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 73
  • Reputacja: 2
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Karen pracuje
« Odpowiedź #36 dnia: 14 Maj 2012, 16:08:31 »
Wybacz , ale wszystko jest do kitu : c
Wszystko za płaskie , pobaw się opcjami mieszania i stylami
Musisz nauczyć się dobierać kolory i czcionki , bo większość do siebie nie pasuje
Jeżeli byś  chciała się bardziej nauczyć to korzystaj z psd Bartela , bardzo Ci pomogą
I jeszcze jedno : ĆWICZ , ĆWICZ , ĆWICZ !

duumbhead

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 527
  • Reputacja: 1
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Karen pracuje
« Odpowiedź #37 dnia: 25 Maj 2012, 10:49:19 »
Ja muszę przyznać, że widać poprawę i to bardzo :D

we will always love you Cory ♥

Karen

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 568
  • Reputacja: 2
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Karen pracuje
« Odpowiedź #38 dnia: 27 Maj 2012, 10:25:59 »
http://www.upload.fan-strefa.pl/?di=8BWM

nowa praca z Cyrus, hmm powiem tak ten pasek "nawigacji" nie pasuje mi w tej pracy. Bez paska "nawigacji" byłoby o wiele ładniej ja tak uważam, ale tak by było za pusto. Co sądzicie?  Jakaś poprawa?  :)
Wszystko siedzi w twojej głowie.

Amy

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 287
  • Reputacja: 4
    • Zobacz profil
    • fb.com/DouxDesign
Odp: Karen pracuje
« Odpowiedź #39 dnia: 27 Maj 2012, 10:57:02 »
Nie podoba mi się, że zdjęcia się pokrywają, mogłaś gumką wymazać niektóre nachodzące na siebie elementy. c( : W napisie mogłaś dać jakiś cień, blask wewnętrzny, cień wewnętrzny, czy coś takiego... A teraz nawigacja... większe odstępy pomiędzy 'zaloguj się' a 'ostatnio dodane' itd. Oczywiście blask zewnętrzny, i nie czarny czy tam szary cień. I jeszcze jakieś żłobienie, czy coś, na tekście w nawigacji by się przydało. ( :




celeBRYTA

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 699
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Britney Spears
Odp: Karen pracuje
« Odpowiedź #40 dnia: 30 Maj 2012, 07:45:52 »
średnio mi się to podoba.. kolory nie, czcionki mogą być, może daj jakieś akcje, cienie.. i kolory jakieś pastelowe bo od takich bolą oczy

Karen

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 568
  • Reputacja: 2
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Karen pracuje
« Odpowiedź #41 dnia: 30 Maj 2012, 17:00:39 »
http://www.upload.fan-strefa.pl/?di=NKGS

Takie tam nowe z Biebera, do galerii. Zdjęcia były z tagami, więc nie mówicie jakie zdjęcia brałam. Ta praca tak nie będzie nigdzie publikowana, a strasznie podobała mi się ta sesja, nie mogłam się oprzeć. Praca tak trochę mi się podoba i uważam,że widzę u siebie poprawę, chociaż jak robię coś tam jakieś rzeczy w ap widzę,że to rozumiem, a nie bez umyślne klikanie w tym programie.., ale oceniajcie!
Wszystko siedzi w twojej głowie.

Channah

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1278
  • Reputacja: 4
    • Zobacz profil
    • Rachel-McAdams.pl
Odp: Karen pracuje
« Odpowiedź #42 dnia: 30 Maj 2012, 18:06:23 »
ładny. mi się podoba. tylko ten cień Biebera tak dziwnie wygląda, może za ciemny... hmm nie wiem, ale jakoś mi się nie podoba...

●●  Rachel-McAdams.pl  ●●


celeBRYTA

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 699
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Britney Spears
Odp: Karen pracuje
« Odpowiedź #43 dnia: 30 Maj 2012, 19:15:39 »
Sesja jest ładna, ale na Twoim nagłówku wygląda jak baba to jedna uwaga. Druga to nie podoba mi się, to krzywo wycięte zdjęcie.

daga

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 117
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Karen pracuje
« Odpowiedź #44 dnia: 01 Czerwiec 2012, 14:30:41 »
Uważam,że cienie na kształtach są za mocne..powinnaś je trochę zmniejszyć i rozprzestrzenić :) Ale na ogół jest dość fajny :D

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Karen pracuje
« Odpowiedź #44 dnia: 01 Czerwiec 2012, 14:30:41 »