Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Buntownik bez powodu  (Przeczytany 1255 razy)

Kalinka

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 53
  • Reputacja: 10
    • Zobacz profil
Buntownik bez powodu
« dnia: 16 Styczeń 2011, 22:26:44 »
Co by tu napisać. No, jako że jestem fanką tego typu filmów (lata 40, 50 i 60) to muszę wspomnieć o 'Buntowniku Bez Powodu'. Nie liczę na to, że ktoś oglądał i będzie chciał o tym ze mną popisać, ale może kogoś zachęcę do obejrzenia.

Dla kogoś, kto nie jest fanem starego kina to może będzie coś zwykłego, dla mnie film jest świetny i ponadczasowy.
 
Cytuj
Film opowiada o Jimie Starku. Jest on "trudnym" dzieckiem, z którym nie dają sobie rady rodzice. Myślą, że liczne przeprowadzki pomogą chłopcu, tymczasem jest na odwrót. Jim potrzebuje przyjaciół, jest pogrążony w samotności, a ciągła zmiana stałego miejsca zamieszkania nie pomogą mu w znalezieniu tego czego szuka. Film opowiada jego poszukiwania, walkę z rzeczywistością, ciągłe udowadnianie tego, że nie jest "cykorem". Genialna rola Jamesa Deana, a także Natalie Wood. (filmweb.pl)

+ legenda kina, James Dean (http://www.filmweb.pl/person/James.Dean) (ten drugi pan w moim podpisie)

Mi zostało tylko film polecić.

`kaniejka

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 953
  • Reputacja: 11
    • Zobacz profil
    • She don't believe in shooting stars
Odp: Buntownik bez powodu
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Styczeń 2011, 23:04:58 »
<3
no i do tego James <333




M

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1405
  • Reputacja: 70
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Florence
Odp: Buntownik bez powodu
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Styczeń 2011, 23:06:18 »
Jeśli znajde online to zobacze, może tez mi sie spodobają takie filmy, bo nigdy takich nie oglądałem w sumie może 2-3 w telewizji z Marylin.
I'm on Tumblr: 911notinservice.tumblr.com

Lee

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 98
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Buntownik bez powodu
« Odpowiedź #3 dnia: 17 Styczeń 2011, 14:28:39 »
może zobacze :) aww, jaki ten James jest przystojny :D

Kalinka

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 53
  • Reputacja: 10
    • Zobacz profil
Odp: Buntownik bez powodu
« Odpowiedź #4 dnia: 17 Styczeń 2011, 23:54:09 »
Ale się cieszę, że się zgadzacie ze mną co do Jamesa ;) A ja myślałam, że tylko ja lubię dinozaury :D

Jeśli znajde online to zobacze, może tez mi sie spodobają takie filmy, bo nigdy takich nie oglądałem w sumie może 2-3 w telewizji z Marylin.

Jak na razie z Marylin widziałam tylko 'Mężczyźni wolą blondynki' ;) (na pewno kojarzycie piosenkę z tego filmu -  'Diamonds are a girls best friend' ;)) Świetny film, tak a propo ;)
« Ostatnia zmiana: 17 Styczeń 2011, 23:56:51 wysłana przez Kalinka »

Lee

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 98
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Buntownik bez powodu
« Odpowiedź #5 dnia: 18 Styczeń 2011, 14:39:47 »
Słyszałam o tym filmie 'Mężczyźni wolą blondynki' i powiem szczerze, że miałam go zobaczyć, ale jednak tego nie zrobiłam bo nie lubię Marylin..wg mnie była troche taka sztuczna. Osobiście wolę Patricie Neal albo Audrey Hepburn (btw Kalina, świetny avatarek! ^^)

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Buntownik bez powodu
« Odpowiedź #5 dnia: 18 Styczeń 2011, 14:39:47 »