Dla webmastera > Skrypty

Jquery Slider

(1/2) > >>

Channah:
Mam problem, ponieważ nie bardzo umiem zainstalować (wgrać) na stronę ten slider: http://dandywebsolution.com/skdslider/ robię tak jak pisze w instrukcji, która znajduje się w folderze który pobieram, a nie chce mi zadziałać na stronie. Miał ktoś z tym do czynienia i umiałby pomóc? Bądź zna ktoś lepszy oraz łatwiejszy skrypt na stronę podobny do tego? Chodzi mi o to, żeby slidery z nagłówka dopasowywały się do szerokości monitora poprzez przeskalowanie, a nie obcinanie.

PA_BLO:
Niestety nigdy tego nie stosowałem, więc nie mam pojęcia. Ale czy sprawdzałaś na TEJ stronie? Tu wydaje się nawet w miarę jasno opisany proces instalacji skryptu.

Channah:
No właśnie tez to znalazłam, ale dla mnie to trochę nie zrozumiałe jest i nie wychodzi mi to wogóle ;/

Katty:
Ja go robiłam ;) I chyba nawet wiem dla kogo robisz haha. Powiem tyle, że jeśli chodzi o dopasowanie się do szerokości ekranu to ten slider jest najlepszy i najlepiej spełnia swoją rolę

Channah:

--- Cytat: Catty w 23 Sierpień 2014, 16:29:30 ---Ja go robiłam ;) I chyba nawet wiem dla kogo robisz haha. Powiem tyle, że jeśli chodzi o dopasowanie się do szerokości ekranu to ten slider jest najlepszy i najlepiej spełnia swoją rolę

--- Koniec cytatu ---
Catty a umiałabyś pomóc mi?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej