Forum portalu Fan-Strefa.pl > Informacje

imageshack :/

(1/3) > >>

Admin:
Sprawdzam właśnie konta i bardzo wielu użytkowników używa imageshack.us jako hosting obrazków swoich szablonów stron. Wytłumaczcie mi o co chodzi bo widzę to na wielu stronach i nie mogę zrozumieć... Oferujemy Wam nieograniczony transfer więc nie musicie umieszczać zdjęć oraz elementów layoutu na innych hostach. Spowalnia to wczytywanie strony, czasami w ogóle te elementy się nie wczytują itd.

PA_BLO:
Może to tylko kwestia przyzwyczajenia ze strony użytkowników. Już zmieniam swój avek na hosting fan-strefy.

Bartel:
heh ja też się czasami dziwię, chociaż często korzystam... ale to jak chcę zrobić coś na szybko (paranoja bo przez ftp i tak wolno, ale wgrywa się szybciej no i zawsze w wp są media... no i ten nowy upload na fs...)... A co do używania hostingów w layoutach, myślę że tym co kodują szablony dla innych jest łatwiej (może, ja tego nie robię więc tylko gdybam) bo nie muszą poprawiać ścieżek czy coś ;P

Ale fakt, fan-strefa jest na tyle dobra (ba! świetna) że nie warto zawracać sobie głowy hostingami zdjęć... no chyba że ktoś wgrywa tego bardzo dużo... na serwerze trochę bałagan się robi... ale przez media w WP można kontrolować... ;P

Admin:
Ja też czasami używam hostingów obrazów ale do innych celów np jak chce komuś coś na szybko pokazać. Ale nigdy bym nie zrobił strony bazującej na obrazkach umieszczonych na takich hostach. Czasami te strony śmiesznie wyglądają jak host włączy zakaz hotlinkowania  :P

Bartel:
Ja szczerze takiej strony nie widziałem... znaczy jakieś obrazki do newsa czy bocznego tak, ale całego nie... no chyba że na blogach... czasami jakiś odwiedzę, jak nieaktualny to często tak jest... ;P

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej