Forum portalu Fan-Strefa.pl > Propozycje

Wishlist

(1/28) > >>

M:
Robię Wishlistę. To taki specjalny temat. Jak ktoś chce bardzo o kimś założyć stronę i jest absolutnie pewien że będzie ją prowadził sumiennie itp to tu składamy swoją propozycję, już nie traktujemy tego jako gre tylko poważnie. Lepiej założyć coś z kimś żeby coś  tego było niż zrobić coś samemu co wytrwa miesiąc. Składamy poważne propozycje:

Bartosz:
Doda - mam
Natalia Lesz - mama
Avril Lavigne - będę miał
Emily Osment - nie mam
jednak nie jestem pewien co do Em....

M:
Ludzie -,- Składamy propozycje na to o kim założylibyśmy wspólną stronę od ZERA, a nie kto ci ma i się dołącza.. To w poszukiwaniach redaktorów nie tu.

FactoryBoy:
Damian Skoczyk

Jestem gotowy założyć od zaraz, jednak nie chce robić tego samemu.

Harlow:
The Secret Circle

Nowy serial stacji CW (od września) o czarnownicach. Na podstawie książek autorki Pamiętników Wampirów. Produkcją zajmie się producent Pamiętników - Kevin Williamson i wszyscy sądzą że to będzie nowy hit stacji. Stronę chcę na pewno założyć, tyle że chciałabym to zrobić z kilkuosobową ekipą gdyż na stronach o serialach jest dużo więcej roboty niż na stronach o aktorach itp. A ja już mam kilka stron, więc sama pewnie bym nie wyrobiła. Serial rusza dopiero od września, The CW zamówiło już pilota więc mam nadzieję że będą chętni. Na razie wiadomo że w projekt zaangażowana została aktorka, która grała Lux w serialu Life Unexpected. (Nieoczekiwana szansa)/

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej