Nasze zainteresowania > Muzyka

Britney Spears - Britney Jean [2013]

(1/3) > >>

PA_BLO:

Co sądzicie o wydanym 3 grudnia, 8 studyjnym albumie Britney Spears? Głośno zapowiadany jako najbardziej osobisty, ze względu na "głębokie" teksty piosenek, których współautorką jest artystka. Pierwszym singlem promującym wydawnictwo muzyczne był utwór o kontrowersyjnym tytule "Work Bitch!". Na drugi utwór promującym wybrano balladę "Perfume" do której został tez zrealizowany teledysk.

Nie wiem czy na forum jest jakaś garstka fanów Britney, ale ja osobiście jestem bardzo zadowolony z nowej płyty. Co z tego, że praktycznie w większości utworów słychać iż will.i.am maczał paluchy (bo można zauważyć specyficzną dla niego elektronikę). To pierwszy album od czasu Blackout (2007) kiedy nie jestem zmuszony omijać niektóre utwory. Rozumiem, że dużo osób mogło nie słyszeć o wydaniu tej płyty, bo sama artystka nie przykłada się do jego promocji - usprawiedliwiając się próbami do 2-letniej rezydencji w Las Vegas w ramach programu koncertowego "Britney: Piece Of Me".

Ja jak zawsze, zakupuje każde wydawnictwo Britney stąd już od dnia premiery cieszyłem się wersją Deluxe. Macie jakieś ulubione kawałki z krążka?

Matthew:
Ja osobiście jestem na średnio co do tego albumu  :) Britney lubię - a "Perfume" jest geenialny <3 Niestety sprzedaż słaba :(

celeBRYTA:
Ja również jestem fanem Brit, płytę też mam od premiery. Najlepsy kawałek dla mnie to: Body Ache :) Tak jak mówisz podobnie jak w Blackoucie każdy utwór ma coś w sobie. Dodam, ze wygrałem również plakat na Sony Music

PA_BLO:

--- Cytat: celeBRYTA w 24 Grudzień 2013, 01:04:08 ---Ja również jestem fanem Brit, płytę też mam od premiery. Najlepsy kawałek dla mnie to: Body Ache :) Tak jak mówisz podobnie jak w Blackoucie każdy utwór ma coś w sobie. Dodam, ze wygrałem również plakat na Sony Music

--- Koniec cytatu ---
Też mam poster. Twój widziałem na instagramie :) A skąd miałeś te małe ulotki promujące Britney Jean?

celeBRYTA:

--- Cytat: PA_BLO w 24 Grudzień 2013, 10:27:25 ---
--- Cytat: celeBRYTA w 24 Grudzień 2013, 01:04:08 ---Ja również jestem fanem Brit, płytę też mam od premiery. Najlepsy kawałek dla mnie to: Body Ache :) Tak jak mówisz podobnie jak w Blackoucie każdy utwór ma coś w sobie. Dodam, ze wygrałem również plakat na Sony Music

--- Koniec cytatu ---
Też mam poster. Twój widziałem na instagramie :) A skąd miałeś te małe ulotki promujące Britney Jean?

--- Koniec cytatu ---

Wiem widziałem, że lajknąłeś ;) te ulotki były w multikinie z resztą innych ulotek filmowych xD

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej