Dla webmastera > Kodowanie

Kodowanie Szablonu Coppermine

(1/2) > >>

pinkberrysmile:
Witam. Założyłam galerię Coppermine,niestety nie mam bladego pojęcia jak zakodować szablon. Próbowałam już kilku sposobów ,lecz żaden z nich nie działa. Z góry dziękuję za pomoc.

Kendall:
Skoro nie masz o tym pojęcia to może zamów u kogoś kodowanie? Tutaj http://www.forum.fan-strefa.pl/index.php/board,31.0.html jest pełno ogłoszeń. Jeżeli chcesz sama zacząć kodować to polecam przeczytanie jakiegoś poradnika dla początkujących, bo bez znajomości podstaw niewiele zdziałasz.

Karen:

--- Cytat: Hayden w 09 Marzec 2012, 10:53:21 ---Skoro nie masz o tym pojęcia to może zamów u kogoś kodowanie? Tutaj http://www.forum.fan-strefa.pl/index.php/board,31.0.html jest pełno ogłoszeń. Jeżeli chcesz sama zacząć kodować to polecam przeczytanie jakiegoś poradnika dla początkujących, bo bez znajomości podstaw niewiele zdziałasz.

--- Koniec cytatu ---

Lory:
Jeżeli chodzi o coppermine, to zawsze możesz spróbować edycji któregoś z podstawowych szablonów :)

Kreatywna:
Ja mam inny problem, ale wydaje mi się to błahostką, dlatego podepnę się pod ten temat.
Na stronie głównej, pod ostatnio zaktualizowanymi albumami wyświetla się nazwa albumu, data aktualizacji ii... rozmiar ostatniego wrzuconego pliku -.-' Czy ktoś wie, jak się tego pozbyć, lub chociaż przerzucić do następnej linijki?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej