Nasze zainteresowania > Gry

Sąsiedzi z piekła rodem

(1/6) > >>

Lolly:

--- Cytuj ---Sąsiedzi z piekła rodem (oryg. Neighbours from Hell) - gra komputerowa stworzona i wydana przez wytwórnię JoWooD Productions, w której gracz ma poprzez robienie psikusów i różnych dowcipów, doprowadzić swojego sąsiada do wściekłości i jednocześnie nie zostać przy tym zauważonym.
--- Koniec cytatu ---

Naprawdę uwielbiam tą grę! Niedawno sobie o niej przypomniałam a okazało się że zgubiłam płytę a w żadnym sklepie juź nie ma  >:(

M:
Ja sie boję takich gier xD jest gra pt Amnezja i tam się w ogóle nie ma broni, a jest w wielkim zakmku w którym straszy i trzeba uciekać i się chować nie ma jak zaatakować, czuje się bezbronny i nie gram w takie rzeczy xD wole szczelanki

Bartel:
Mój brat kiedyś w to grał... ja chyba sam przeszedłem parę rund... wiem że jest jeszcze wersja na wakacjach xD

Lolly:

--- Cytat: Bartel w 12 Lipiec 2011, 19:14:52 ---Mój brat kiedyś w to grał... ja chyba sam przeszedłem parę rund... wiem że jest jeszcze wersja na wakacjach xD

--- Koniec cytatu ---
tak, jest, hehe :) Ale moim zdaniem ta jest o wiele lepsza xD

Jogi:
Mam te dwie gry, bo kiedyś w biedronce za 10 były :) Dawno w nią nie grałam, może znowu ją zainstaluję :p

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej