Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Grafika duumbhead  (Przeczytany 17049 razy)

Marleejova

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 228
  • Reputacja: 3
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Miley Ray Cyrus
Odp: Grafika duumbhead
« Odpowiedź #45 dnia: 16 Czerwiec 2012, 13:11:45 »
Postępy są, ale za duża przerwa jest po lewej. popracuj troszkę to dojdziesz do wprawy ;-)
MileyRayCyrus.pl

Karmin

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 425
  • Reputacja: 1
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • LasDivas.pl
Odp: Grafika duumbhead
« Odpowiedź #46 dnia: 27 Czerwiec 2012, 13:45:06 »
Trochę puste, nie podobają mi się wytarcia tych wtopionych postaci, kolory fajne . Za duża czcionka w nawigacji, i tekst przydałoby się wyjustować. W momencie gdybyś wszystko sobie rozplanowała i dodała jeszcze jakieś elementy bo teraz jest trochę mało to wyszłaby fajna praca.

Drew

  • Gość
Odp: Grafika duumbhead
« Odpowiedź #47 dnia: 27 Czerwiec 2012, 16:00:43 »
Trochę puste, nie podobają mi się wytarcia tych wtopionych postaci, kolory fajne . Za duża czcionka w nawigacji, i tekst przydałoby się wyjustować. W momencie gdybyś wszystko sobie rozplanowała i dodała jeszcze jakieś elementy bo teraz jest trochę mało to wyszłaby fajna praca.

Kendall

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 284
  • Reputacja: 2
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Twoje polskie źródło informacji o Ninie Dobrev!
Odp: Grafika duumbhead
« Odpowiedź #48 dnia: 27 Czerwiec 2012, 17:10:51 »
http://www.upload.fan-strefa.pl/?di=VU9J nowa paskuda.. i jak? xD

Fajnie, że skopiowałaś kolory i wycięłaś sobie flagi i "Choose language" z mojej pracy http://i.imgur.com/biNt0.png , kopiowaniem za daleko nie zajedziesz ;)
Nina Dobrev

Ally

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 47
  • Reputacja: 2
    • Zobacz profil
Odp: Grafika duumbhead
« Odpowiedź #49 dnia: 27 Czerwiec 2012, 17:16:14 »
Nieudana kopia pracy Kendall...

Nie uwierzę, jeśli powiesz że nie widziałaś jej pracy wcześniej, bo po pierwsze kolory są identyczne, nie podobne, IDENTYCZNE. Po drugie, bezczelnie wycięte flagi i "Choose Language". Po drugie tytuł strony - identyczny.

Jak można tak nie szanować pracy innych? Rozumiem, gdyby ta praca była tylko inspiracją, ale niestety jest to kopia pod każdym względem. A kopiowaniem daleko nie zajdziesz.

Lilianne.

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 110
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Lilianne.
Odp: Grafika duumbhead
« Odpowiedź #50 dnia: 27 Czerwiec 2012, 17:54:58 »
Ale kopia, kurcze bez przesady może. -.- Niestety zgadzam się z powyższymi ocenami kopiowaniem daleko nie zajdziesz, mogłabyś uszanować czyjąś pracę.

14/12/2010r. - Anahi Meet&Greet - Warszawa
LILIANNE.PLANAHI-PORTILLA.COM

Nadie.

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 807
  • Reputacja: 4
    • Zobacz profil
Odp: Grafika duumbhead
« Odpowiedź #51 dnia: 27 Czerwiec 2012, 18:25:32 »
Tak tylko dodam, że mogłaś chociaż napisać, że inspirowałaś się pracą Kendall. Poza tym zrobić takie flagi samemu jest bardzo prosto i szybko. Kolory tak czy siak są słabo dobrane.

duumbhead

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 527
  • Reputacja: 1
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Grafika duumbhead
« Odpowiedź #52 dnia: 27 Czerwiec 2012, 20:06:14 »
Kiedyś może i widziałam jej pracę, ale nie brałam z niej przykładu oO. Serio są podobne, ale tego nie kopiowałam, a flagi brałam z innej pracy z neta.

we will always love you Cory ♥

Mats_Deds

  • Gość
Odp: Grafika duumbhead
« Odpowiedź #53 dnia: 27 Czerwiec 2012, 20:39:11 »
Kiedyś może i widziałam jej pracę, ale nie brałam z niej przykładu oO. Serio są podobne, ale tego nie kopiowałam, a flagi brałam z innej pracy z neta.
I w tym momencie udowodnię Ci że jesteś perfidnym kłamcą. Spójrz na 'błysk' na samym górze flag, po środku : http://i.imgur.com/biNt0.png i spójrz na swoje wypociny tutaj : http://www.upload.fan-strefa.pl/?di=VU9J - jest tam kawałek błysku. Resztę wycięłaś. Pozderko ;)

Kendall

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 284
  • Reputacja: 2
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Twoje polskie źródło informacji o Ninie Dobrev!
Odp: Grafika duumbhead
« Odpowiedź #54 dnia: 27 Czerwiec 2012, 20:41:45 »
Ciekawe, szczególnie że ja niemiecką flagę robiłam sama i dopasowywałam kolory pod tło i ty dziwnym trafem masz identyczne, nawet cienie wewnętrzne i zewnętrzne, pominę już to, że zapewne tą ramkę pod flagami "Choose Language" też pewnie znalazłaś w internecie, szkoda tylko że ją również sama robiłam. Inspiracja to jedno, ale kopiowanie tępię, dlatego nie pogrążaj się.
Nina Dobrev

Nadie.

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 807
  • Reputacja: 4
    • Zobacz profil
Odp: Grafika duumbhead
« Odpowiedź #55 dnia: 27 Czerwiec 2012, 21:55:59 »
Kiedyś może i widziałam jej pracę, ale nie brałam z niej przykładu oO. Serio są podobne, ale tego nie kopiowałam, a flagi brałam z innej pracy z neta.

Błagaaaam! oO' Przyznaj się po prostu, że skopiowałaś to od Kendall i koniec.
Pozwoliłam sobie skopiować dwie flagi, żeby zrobić mały eksperyment. Skoro twierdzisz, że ich nie skopiowałaś od pracy z Vanessą, to powiedz mi, która jest twoja?



Podpowiedź: obie flagi są Kendall, bo jak widać obie są identyczne. Aż mi się płakać przez Ciebie chce, jacy ludzie na tym świecie żyją -.-

Lory

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 108
  • Reputacja: 5
    • Zobacz profil
Odp: Grafika duumbhead
« Odpowiedź #56 dnia: 28 Czerwiec 2012, 00:12:11 »
Kopiowanie to najszczersza forma pochlebstwa... :D A tak na poważnie - jeżeli nie masz pomysłu na pracę, albo coś naprawdę strasznie bardzo Ci się podoba, to po prostu zapytaj (raczej wątpię, żeby ktoś Ci odmówił "bo tak"), a potem daj jasno do zrozumienia, żeby uniknąć nieporozumień, kto jest autorem pierwowzoru :)

duumbhead

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 527
  • Reputacja: 1
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Grafika duumbhead
« Odpowiedź #57 dnia: 28 Czerwiec 2012, 20:56:16 »
Mówcie co chcecie, ja swoje wiem ;) ale zeby juz dac wam powod do radosci usune stad ta prace..

we will always love you Cory ♥

Ally

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 47
  • Reputacja: 2
    • Zobacz profil
Odp: Grafika duumbhead
« Odpowiedź #58 dnia: 28 Czerwiec 2012, 21:14:43 »
Niby co wiesz? To, że skopiowałaś i nie chcesz się przyznać...? Mogłabyś już dać spokój i po prosu przeprosić, a nie odstawiać szopkę że nie wiesz w ogóle skąd te flagi i napis pochodzą O.o

duumbhead

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 527
  • Reputacja: 1
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Grafika duumbhead
« Odpowiedź #59 dnia: 28 Czerwiec 2012, 21:58:08 »
skoro tak bardzo wam zależy to prosze - przepraszam. wielkie mi halo.

we will always love you Cory ♥

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Grafika duumbhead
« Odpowiedź #59 dnia: 28 Czerwiec 2012, 21:58:08 »