Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Demi Lovato - DEMI  (Przeczytany 2183 razy)

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: Demi Lovato - DEMI
« Odpowiedź #15 dnia: 07 Maj 2013, 21:10:47 »
Dziś postanowiłem przesłuchać album "DEMI" bo liczyłem, że będzie na nim więcej hitów typu "Heart Attack". Niestety zawiodłem się. Może dlatego, że oczekiwałem czegoś innego, bardziej energicznego. Myślałem, że Demi już wyszła z dołka i pokaże w utworach, że czuje się dobrze. Większość utworów jest mega przesiąknięta liryką i ma charakter ballad. Nie mówię, że źle, ale liczyłem na rozrywkę a nie zamulające kawałki. Do moich fav na obecną chwilę należą "Heart Attack", "Made in the USA", "Really Don't Care (feat. Cher Lloyd)", "Something That We're Not" oraz wolniejsza "Shouldn't Come Back". Może po kilku przesłuchaniach przekonam się jeszcze do "Neon Lights", bo do reszty wątpię. Nie lubię takich ckliwych ballad typu "patrzcie, jak zostałam zraniona ale jestem już strong".
Do you want more?


TheDawid1994

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 89
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
    • Justin Timberlake Polska
Odp: Demi Lovato - DEMI
« Odpowiedź #16 dnia: 11 Maj 2013, 17:36:08 »
Płyta jest mega, najlepsza Demi, choć niewiele lepsza od Unbroken (styl 2 pierwszych mi się nie podoba). Małymi kroczkami coraz wyższy poziom.  Something That We're Not" oraz Shouldn't Come Back to moje dwa faworyty. Nawet te bardziej klubowe piosenki są na poziomie, nie ma wiochy. Plus dla Demi, oby tak dalej.
Really Don't Care skojarzyło mi się z jakąś piosenką 1D, ale lubię tą piosenkę. Cher wypdła w niej nawet chyba lepiej niż Demi.
« Ostatnia zmiana: 11 Maj 2013, 17:38:29 wysłana przez TheDawid1994 »

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Demi Lovato - DEMI
« Odpowiedź #16 dnia: 11 Maj 2013, 17:36:08 »