Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Własne strona  (Przeczytany 2154 razy)

kicha594

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Reputacja: 3
    • Zobacz profil
Własne strona
« dnia: 01 Wrzesień 2014, 17:19:18 »
Hej. Jest ktoś w stanie pomóc mi z własną domeną internetową, hostingiem co i jak z czym się je ? Chcę stworzyć pewną stronę internetową która będzie na siebie zarabiać. Pozdrawiam

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: Własne strona
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Wrzesień 2014, 19:15:20 »
Hmm, nie wiem czy tego typu działalność jest zgodna z regulaminem hostingu. Bo wszystko otrzymujesz za free a Ty chcesz na tym robić interes? FanStrefa jest bardziej skierowana do twórców stron typu fansite a nie jakichś biznesowych. Po pierwsze niczego nie zdziałasz jeśli nie otrzymasz hostingu od FanStrefy bo bez niego nie będzie miejsca gdzie umieścić stronę. W tym celu skontaktuj się za pośrednictwem strony głównej z administratorem hostingu wypełniając formularz albo pisząc na adres mailowy. Inaczej sprawa wygląda, jeśli planujesz założyć stronę na innym serwerze niż FanStrefa. W tym temacie znajdziesz pierwsze kroki postępowania przy zakładaniu strony http://www.forum.fan-strefa.pl/index.php/topic,5105.0.html
Do you want more?


kicha594

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Reputacja: 3
    • Zobacz profil
Odp: Własne strona
« Odpowiedź #2 dnia: 01 Wrzesień 2014, 20:05:48 »
Właśnie chodzi mi o założenie strony na całkiem innym hostingu :)
Tylko szukam pomocy. Sama sobie z tym nie poradzę

Katty

  • Moderator Globalny
  • Fanik
  • *****
  • Wiadomości: 216
  • Reputacja: 11
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Własne strona
« Odpowiedź #3 dnia: 02 Wrzesień 2014, 22:17:18 »
Jeśli chodzi o to, aby założyć stronę na innym hostingu i ta strona ma zarabiać sama na sobie to niestety ale z tych lepszych są jedynie płatne. Na stronach darmowych, które oferują hosting są minimalne miejsca na stronę i w dodatku reklamy, które zasilają konto hostingu. Mogę Ci polecić stronę ovh.pl , na której zakupisz i hosting i domenę. Niestety ale wątpię, że znajdziesz stronę, na której zamówisz hosting z darmo bez reklam.

kicha594

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Reputacja: 3
    • Zobacz profil
Odp: Własne strona
« Odpowiedź #4 dnia: 15 Wrzesień 2014, 11:59:45 »
Za domenę i hosting oczywiście mogę zapłacić :) Tylko jest mi ktoś potrzebny do pomocy przy tym w połączeniu tego wszystkiego.

BieberNewsPolska

  • Gość
Odp: Własne strona
« Odpowiedź #5 dnia: 23 Wrzesień 2014, 19:09:03 »
Darmowy hosting bez reklam to CT8.

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Własne strona
« Odpowiedź #5 dnia: 23 Wrzesień 2014, 19:09:03 »