Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Aktualizacja wordpressa - strona nie działa  (Przeczytany 1468 razy)

Mikaela

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 474
  • Reputacja: 5
    • Zobacz profil
Aktualizacja wordpressa - strona nie działa
« dnia: 01 Wrzesień 2014, 09:59:13 »
Mam mały problem, wczoraj zrobiłam aktualizację strony i od tego czasu nie mogę zalogować się do panelu administratora. Spróbowałam wyszukać błąd no i niby się udało jednak jeżeli wyszukuję go w pliku functions.php w wskazanym miejscu nie ma nic takiego. Dokładnie wyskakuje mi taki komunikat:

Notice: Korzystanie z register_sidebar_widget uznawane jest za przestarzałe od wersji 2.8! Zamiast tego użyj wp_register_sidebar_widget(). in /home/drhart/domains/rachelbilson.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 3078 Notice: Korzystanie z register_widget_control uznawane jest za przestarzałe od wersji 2.8! Zamiast tego użyj wp_register_widget_control(). in /home/drhart/domains/rachelbilson.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 3078 Notice: Korzystanie z register_sidebar_widget uznawane jest za przestarzałe od wersji 2.8! Zamiast tego użyj wp_register_sidebar_widget(). in /home/drhart/domains/rachelbilson.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 3078 Notice: Korzystanie z register_widget_control uznawane jest za przestarzałe od wersji 2.8! Zamiast tego użyj wp_register_widget_control(). in /home/drhart/domains/rachelbilson.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 3078 Warning: require_once(/home/drhart/domains/rachelbilson.pl/public_html//wp-admin/includes/plugin.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/drhart/domains/rachelbilson.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-maintenance-mode/inc/key-check.php on line 9 Fatal error: require_once(): Failed opening required '/home/drhart/domains/rachelbilson.pl/public_html//wp-admin/includes/plugin.php' (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/drhart/domains/rachelbilson.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-maintenance-mode/inc/key-check.php on line 9 

Kompletnie nie wiem co zrobić, myślałam że to przez wtyczkę i nawet jak ją zdezaktywowałam to strona pokazuje się ale zalogować się dalej nie mogę. Ktoś z was jest może w stanie i pomóc? :)

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: Aktualizacja wordpressa - strona nie działa
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Wrzesień 2014, 11:58:06 »
Poszperałem w necie i rzeczywiście może to być wina wtyczek. Polecają aby dezaktywować wszystkie wtyczki. Jeśli nie możesz zalogować się do WP to wejdź na serwer przez FTP i zmień nazwę folderu z wtyczkami na np. plugins-old. Podobnie można postąpić z wtyczkami przez Panel Admina, gdzie zmieniasz nazwy folderów poszczególnych wtyczek. Zmiana nazwy automatycznie wyłącza wtyczkę. Może wtedy uda Ci się zalogować na stronę. http://wordpress.org/support/topic/blank-page-after-wordpress-login-ive-tried-everything
Do you want more?


Mikaela

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 474
  • Reputacja: 5
    • Zobacz profil
Odp: Aktualizacja wordpressa - strona nie działa
« Odpowiedź #2 dnia: 01 Wrzesień 2014, 16:51:35 »
Próbowałam już tego wszystkiego i nic.. mogę się zalogować jednak potem wyskakuje "Ta strona internetowa zawiera pętlę przekierowań".

+ zmiana theme na domyślny też nic nie pomaga :/
« Ostatnia zmiana: 01 Wrzesień 2014, 17:04:03 wysłana przez Mikaela »

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Aktualizacja wordpressa - strona nie działa
« Odpowiedź #2 dnia: 01 Wrzesień 2014, 16:51:35 »