Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Własny styl w Coppermine  (Przeczytany 1968 razy)

BieberNewsPolska

  • Gość
Własny styl w Coppermine
« dnia: 25 Lipiec 2014, 11:21:01 »
Cześć :)! Mam do Was pytanie... a mianowicie jak mam edytować galerię w coppermine, aby layout wyglądał tak jak np. galeria http://jbieber.pl/gallery/? Jeżeli napisałem nie zrozumiale to proszę napisać.

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: Własny styl w Coppermine
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Lipiec 2014, 11:54:45 »
Do tego potrzebny jest osobny skrypt. Ty wgrywasz zdjęcia na WordPress, zaś ta druga strona wgrywa zdjęcia do Coppermine. Mają zainstalowaną galerię po za stroną. Szablon i ogólny wygląd galerii to zasługa osoby u które redaktorzy zamówili szablon.
Do you want more?


BieberNewsPolska

  • Gość
Odp: Własny styl w Coppermine
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Lipiec 2014, 12:36:07 »
Do tego potrzebny jest osobny skrypt. Ty wgrywasz zdjęcia na WordPress, zaś ta druga strona wgrywa zdjęcia do Coppermine. Mają zainstalowaną galerię po za stroną. Szablon i ogólny wygląd galerii to zasługa osoby u które redaktorzy zamówili szablon.

Skąd ten skrypt zdobyć? // Hmm.. tyle to ja wiem, że jest on zamówiony, ale jak samemu taki zrobić? Ponieważ gdy edytuje plik z themasem to za dużo do edycji tam nie ma.

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: Własny styl w Coppermine
« Odpowiedź #3 dnia: 25 Lipiec 2014, 13:32:58 »
Coppermine instaluje się albo poprzez FTP pobierając pliki z tej strony: http://sourceforge.net/projects/coppermine/files/Coppermine/ najnowszą wersję galerii i przesyłając ją na swój serwer. Albo automatycznie przez Direct Admin instalując w subdomenie/katalogu gallery. Co do szablonu, to najpierw tworzy się samemu grafikę a później robi cuda w kodzie. Praktycznie plik theme.php zostaje bez zmian. Jedynie template.html oraz style.css tak naprawdę odpowiadają za całość.
Do you want more?


Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Własny styl w Coppermine
« Odpowiedź #3 dnia: 25 Lipiec 2014, 13:32:58 »