Nasze zainteresowania > Dyskusja ogólna

Porady modowe..

<< < (2/5) > >>

Charlie:
Zgadzam się z powyższymi odpowiedziami - flaga niedługo przestanie być modna. Trend na jesień to na przykład geometryczne wzory i "szlaczki", albo patent moro czy też wszystko, co burgundowe. Lepiej nie kupować czegoś, co masz zamiar nosić długo (np. torba, kurtka czy spodnie) z patentem, który niedługo wyjdzie z mody. Znam dziewczynę, która kupiła spodnie w flagę USA i już żałuje, bo z racji tego, że flaga jest wszędzie -zaczęło ją to denerwować. Zawsze rób zakupy uważnie i zastanów się, czy "będę to jeszcze nosić, kiedy wyjdzie z mody?" Dla przykładu, jeśli kupię sobie spodnie w kolorze khaki (trend na jesień 2012) to wiosną mogę je dalej nosić, np. łącząc z białym t-shirtem. Natomiast tego typu nadruki czy motywy najlepiej kupować np. na t-shirtach, można potem z łatwością zakryć nadruk innym i mieć przy tym sporo zabawy i satysfakcji ;-) Nie komplikujmy sobie życia, a unikniemy niepotrzebnego wydawania pieniędzy (bo zapewne za jakiś czas rzuciłbyś torbę w kąt, chociaż mogę się mylić).

claire:

--- Cytat: Charlie w 21 Sierpień 2012, 18:40:47 ---Zgadzam się z powyższymi odpowiedziami - flaga niedługo przestanie być modna. Trend na jesień to na przykład geometryczne wzory i "szlaczki", albo patent moro czy też wszystko, co burgundowe. Lepiej nie kupować czegoś, co masz zamiar nosić długo (np. torba, kurtka czy spodnie) z patentem, który niedługo wyjdzie z mody. Znam dziewczynę, która kupiła spodnie w flagę USA i już żałuje, bo z racji tego, że flaga jest wszędzie -zaczęło ją to denerwować. Zawsze rób zakupy uważnie i zastanów się, czy "będę to jeszcze nosić, kiedy wyjdzie z mody?" Dla przykładu, jeśli kupię sobie spodnie w kolorze khaki (trend na jesień 2012) to wiosną mogę je dalej nosić, np. łącząc z białym t-shirtem. Natomiast tego typu nadruki czy motywy najlepiej kupować np. na t-shirtach, można potem z łatwością zakryć nadruk innym i mieć przy tym sporo zabawy i satysfakcji ;-) Nie komplikujmy sobie życia, a unikniemy niepotrzebnego wydawania pieniędzy (bo zapewne za jakiś czas rzuciłbyś torbę w kąt, chociaż mogę się mylić).

--- Koniec cytatu ---

zgadzam się w 100% Ja sama kiedyś kupiłaś coś bo było modne a teraz leży w szafie.

PA_BLO:
No cóż, ja uwielbiam bawić się modą - ale jak wyżej napisaliście też często stawiam na sprawdzone rzeczy, które nie dość, że będę mógł dłużej ponosić to jeszcze będą pasowały do innych. A słyszeliście o jesiennej kampanii H&M z Laną Del Rey?

claire:

--- Cytat: PA_BLO w 21 Sierpień 2012, 18:51:05 ---No cóż, ja uwielbiam bawić się modą - ale jak wyżej napisaliście też często stawiam na sprawdzone rzeczy, które nie dość, że będę mógł dłużej ponosić to jeszcze będą pasowały do innych. A słyszeliście o jesiennej kampanii H&M z Laną Del Rey?

--- Koniec cytatu ---
ja słyszałam i widziałam fotki. ciuchy fajne i pewnie wiele osób je kupi. Ale nie jestem przekonana do tych akcji sklepów z gwiazdami. Fani na pewno się cieszą ale dla mnie to jest selekcja - "kupię bo Lana promuje" itd.

PA_BLO:

--- Cytat: Cheriley w 21 Sierpień 2012, 18:56:27 ---
--- Cytat: PA_BLO w 21 Sierpień 2012, 18:51:05 ---No cóż, ja uwielbiam bawić się modą - ale jak wyżej napisaliście też często stawiam na sprawdzone rzeczy, które nie dość, że będę mógł dłużej ponosić to jeszcze będą pasowały do innych. A słyszeliście o jesiennej kampanii H&M z Laną Del Rey?

--- Koniec cytatu ---
ja słyszałam i widziałam fotki. ciuchy fajne i pewnie wiele osób je kupi. Ale nie jestem przekonana do tych akcji sklepów z gwiazdami. Fani na pewno się cieszą ale dla mnie to jest selekcja - "kupię bo Lana promuje" itd.

--- Koniec cytatu ---
Dokładnie. Jak dla mnie to ta jesienna kolekcja ostro pojechała w stronę retro. Wełniane swetry, leginsy z motywami kwiatów. Nic innego jak połączenie retro+hippi

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej