Nasze zainteresowania > Dyskusja ogólna

Porady modowe..

(1/5) > >>

celeBRYTA:
W tym temacie możemy poradzić się użytkowników w kwestiach modowych. Może ja zacznę..

Zbliża się rok szkolny i zastanawiam się czy nie kupić sobie torby. Ostatnio modne są rzeczy z flagą usa i uk. Znalazłem ładne torby ale nie wiem na która się zdecydować, ponieważ każda mi się mocno podoba, pomóżcie:

1)

2)

3)

Krystian:
3 ładna ;D

Lory:

--- Cytat: celeBRYTA w 21 Sierpień 2012, 12:40:30 ---Ostatnio modne są rzeczy z flagą usa i uk.

--- Koniec cytatu ---

A nie sądzisz, że takie rzeczy powinny coś za sobą nieść :)? Dla mnie to takie trochę pozerstwo - nosić emblematy, bo są modne... To jak kupować koszulki z zespołami, których się nie słucha, bo akurat są na szczycie. Ja tam bym nie chciała, żeby ludzie paradowali z flagą Polski, bo jest "cool i trendy". Co więcej - za miesiąc "fame" minie i nic z taką nie zrobisz ;) Lepiej wybrać coś, co lubisz, bo wtedy niezależnie od tego, czy jest na to moda czy nie, będzie miało dla Ciebie znaczenie :) (jeżeli jesteś wielkim fanem Stanów albo Wielkiej Brytanii - chociaż pisania skrótowcami z małej litery o tym nie świadczy - to zignoruj mój komentarz ;)) Ale jeżeli już bym miała jakąś wybrać, to drugą.

PA_BLO:
Sam ma t-shirt z motywem flagi, ale UK - uważałem, że jest ciekawszy. o za tym jak widzę, że za dużo osób nosi taki motyw to już mnie to obrzydza i sam staram się coś znaleźć. Nie raz zdarzyło się, że u mnie w miejscowości byłem jako pierwszy w "noszeniu czegoś", a za kilka tygodni wszyscy to już mieli. Najlepiej robić zakupy w zagranicznych sklepach - bynajmniej mam pewność, że nikt szybko mnie nie skopiuje. Osobiście kocham t-shirty z wszelkiego rodzaju hasłami - takimi jakich ja sam używam. Dlatego też, zamawiam sobie na Allegro lub innych sklepach koszulki na zlecenie z jakimś nadrukiem. Po za tym sporo szperam po stronach z zapowiedziami kolekcji i wiem, że teraz będą modne koszulki polo i styl na golfiarza :) Dlatego już szukam koszulek z kolekcji Scapa Sports.

Mats_Deds:
Cóż "Flagi" konkurowały wiosną z pastelowymi kolorami. Więc to żadna nowość. Trendami na lato/jesień są BIAŁE SUKIENKI/KOSZULKI w połączeniu ze złotem. Oraz moro. Tyle w temacie.

Ja osobiście wolę wyznaczać trendy, niż za nimi podążać.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej