Forum portalu Fan-Strefa.pl > Ogłoszenia

Automatycznie doklejane reklamy

(1/14) > >>

Admin:
W związku z tym, że coraz więcej użytkowników zapomina wstawiać wymaganą przez nas reklamę, mamy zamiar wprowadzić na fan-strefie automatycznie doklejane reklamy (z opcją zamknięcia). Chciałbym się dowiedzieć co sądzicie o takim pomyśle. Dodam, że dzięki specjalnemu skryptowi reklamy nie pojawiałyby się w nieporządnych miejscach takich jak np. Kokpit (wp-admin). Skrypt doklejałby również link Host: Fan-Strefa.pl na każdej podstronie, który jest również wymagany, a którego bardzo duża ilość użytkowników nie wstawia. Dajcie znać co sądzicie o tym pomyśle.

Bee:
Myślę, że to dobry pomysł, ale obawiam się czy nie zakłóci to trochę strony, tzn. przesuwanie stron, pamiętam, że nawet miałam w wordpressie problem, gdy było coś doklejane, nie pamiętam co to było.. chyba jakaś reklama stron hostingowych przez f-s.

Drew:
Pomysł fajny, ułatwiłoby mi to życie.. bo nie pamiętam o wklejeniu reklamy :)

Admin:

--- Cytat: Skyler w 07 Kwiecień 2012, 15:34:02 ---Myślę, że to dobry pomysł, ale obawiam się czy nie zakłóci to trochę strony, tzn. przesuwanie stron, pamiętam, że nawet miałam w wordpressie problem, gdy było coś doklejane, nie pamiętam co to było.. chyba jakaś reklama stron hostingowych przez f-s.

--- Koniec cytatu ---

Masz rację, ale to była stara wersja skryptu. Teraz mamy dużo lepszą i poprawioną :)

pattie:
Jeśli nie wpłynie to na wygląd strony...czemu nie? :D
Tylko pytanie, czy dotyczy to tylko nowo powstałych stron? Co ze stronami, które mają już wklejoną reklamę i odnośnik hostingu? :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej