Nasze zainteresowania > Dyskusja ogólna

Urodowe triki :)

(1/3) > >>

Mikaela:
Ponieważ jestem wielką fanką tych wszystkich urodowych blogów, beauty guru z YT korzystam z ich porad ale może wy też jakieś macie?;>

Ja np.
- używam talku zamiast suchego szamponu :d
- piję koktajl z natki pietruszki i jabłka (ma zagęscic włosy)

chavnelle:
co tydzień robię sobie głodówkę : )
gdzieś przeczytałam, że to działa na zdrowie.

PA_BLO:
Mikaela i co pomaga ten koktajl?

Ja pomimo, że reprezentuje facetów na forum to również dbam o siebie. Stosuje oczywiście masę kosmetyków do włosów, jedwab, odżywki wygładzające itp. - bo mam obsesję na punkcie swoich włosów, zawsze dwa lub trzy miesiące przed wakacjami piję codziennie soki z dużą zawartością beta karotenu - sprawia, że letnia opalenizna dłużej się utrzymuje. Picie min. 2l wody dziennie dobrze wpływa na oczyszczenie organizmu z toksyn.

Bartel:

--- Cytat: PA_BLO w 14 Kwiecień 2012, 21:47:01 ---Ja pomimo, że reprezentuje facetów na forum to również dbam o siebie. Stosuje oczywiście masę kosmetyków do włosów, jedwab, odżywki wygładzające itp. - bo mam obsesję na punkcie swoich włosów, zawsze dwa lub trzy miesiące przed wakacjami piję codziennie soki z dużą zawartością beta karotenu - sprawia, że letnia opalenizna dłużej się utrzymuje. Picie min. 2l wody dziennie dobrze wpływa na oczyszczenie organizmu z toksyn.

--- Koniec cytatu ---

No ja też mam bzika na punkcie włosów... mam kosmetyków do nich chyba tyle co moja mama, jak nie więcej... większość przywiozłem ze stanów, tam jest taki wybór męskich kosmetyków do włosów że w Polce nigdy połowy nawet nie znajdziemy na półkach chociaż są to też marki, które niby u nas występują. Wody też staram się pić jak najwięcej, do tego trzy razy dziennie herbatka odchudzająca (może nawet nie tyle co żeby się odchudzić, co by się zawsze przydało, ale świetnie ujędrniona skóra jest po niej), moja przemiana materii ostatnio szwankuje, więc na noc zakładam pas neoprenowy, jak wstaję mam płaski brzuch... bo niestety jem wieczorami i nocami, co nie jest zdrowe  i często jest nadęty... Na cerę twarzy stosuję ProActiv (mam z USA, ale widziałem reklamę Mango, więc jest łatwo dostępny w Polsce) i naprawdę polecam! Nie ma nic lepszego na rynku.
Właściwie nie wiem czemu to wszystko piszę xD Ale mogę się pochwalić że w święta do dzisiaj nie zjadłem ani grama słodyczy... znaczy nie licząc ciasta, ale temu nie mogłem się oprzeć... moja paczka świątecznych słodkości dalej leży w braku i muszę się jej pozbyć żeby nie kusiła

PA_BLO:
Pierwszy raz słyszę o takim pasie. Może wypróbuje :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej