Forum portalu Fan-Strefa.pl > Ogłoszenia

Nowa wersja coppermine - upgrade wymagany!

(1/5) > >>

Admin:
W sieci pojawiła się najnowsza wersja Coppermine (1.5.18), która posiada wiele poprawek w stosunku do poprzednich wersji. Osoby, które używają wersji 1.5.16 lub starszej powinny ze względów bezpieczeństwa wykonać aktualizację skryptu tak szybko jak to możliwe. Więcej o nowej wersji można przeczytać tutaj.

Kalleye:
A jak to zrobić? Bo nigdy galerii nie aktualizowałam a boję się, że stracę zdjęcia, czego bym nie chciała.

PA_BLO:
Ja bynajmniej robiłem tak, że pobierałem sobie paczkę z aktualizacja na dysk i za pomocą FTP podmieniałem katalogi skryptu i ich zawartość. Tylko nie podmieniałem katalogu "albums" ze względu na strach przed utrata zdjęć. Gdy już prześlesz wszystkie pliki do wpisujesz adres swojej galerii i na końcu dodajesz /update.php i klikasz enter. Wtedy zostanie potwierdzona aktualizacja.

Stysia:

--- Cytat: PA_BLO w 13 Styczeń 2012, 17:40:29 ---Ja bynajmniej robiłem tak, że pobierałem sobie paczkę z aktualizacja na dysk i za pomocą FTP podmieniałem katalogi skryptu i ich zawartość. Tylko nie podmieniałem katalogu "albums" ze względu na strach przed utrata zdjęć. Gdy już prześlesz wszystkie pliki do wpisujesz adres swojej galerii i na końcu dodajesz /update.php i klikasz enter. Wtedy zostanie potwierdzona aktualizacja.

--- Koniec cytatu ---
A mogł byś mi pomoc w tym?

Zuzolinda:
My w ogóle mamy jeszcze starą wersję sprzed poprzedniej aktualizacji, bo boimy się stracić pliki (nie wiem, co bym zrobiła, gdyby nagle zniknęło nam 40000 zdjęć...). Chciałabym jednak zainstalować nową, bo jest wygodniejsza. Jesteście pewni, że wszystkie zdjęcia wgrane do galerii (wersja 1.4.27) znajdują się w folderze 'albums'; nawet te, które wgrane zostały z poziomu samej galerii, a nie FTP (jeszcze korzystamy z wsadowego dodawania) ? Mam takie obawy przed tą aktualizacją... Jakby wszystko poleciało, to chyba bym szału dostała...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej