Dla webmastera > Grafika

Marleejova bawi się photoshopem.

(1/17) > >>

Marleejova:
Postanowiłam, że i ja założę wątek. Ostatanio trochę się bawiłam w ap. Jedna z nowszych prac:
http://fc00.deviantart.net/fs70/f/2011/358/3/a/header_with_ashley_tisdale_by_marleejova-d4k39h5.png
Od razu mówię, że dopiero zaczynam, więc oszczędźcie mnie. : )

Ellie:
kocham, kocham, kocham <3 tylko inna akcja mogłaby być na zdj. i moze inną kolorystykę bym wybrała, albo zdjecia z jakiejś fajnej sesji....

PA_BLO:
Jak na osobę początkującą to muszę stwierdzić, że jest całkiem całkiem :) Widzę, że masz w jakimś stopniu opanowane korzystanie z opcji cień/cień wewnętrzny, krycie itp. Musisz popracować troszkę nad dobieraniem kolorów, aby praca nie była przeładowana jednym odcieniem (w tym przypadku nad całością zaważyło zdjęcie, które troszkę kiepsko wypada na jasnym tle), nie trzymaj się tak kurczowo barw użytych na zdjęciu bo czasami jest to pomocne zaś kiedy indziej może popsuć całość. Jeżeli zależy Ci akurat na jakimś zdjęciu a masz ogólną wizję żeby praca była jasna (a zdjęcie jest ciemne) to spróbuj popracować na podrasowaniem kolorystyki owej fotki - korzystaj z opcji poziomów, koloru selektywnego, barwy/nasycenia - bądź po prostu pobierz sobie gotowy PSD/akcję. Eksperymentuj ze wszelkimi opcjami i filtrami w Photoshopie a zawsze coś wykombinujesz co udoskonali Twoją pracę :)

Marleejova:
@PA_BLO dziękuję za te rady, na pewno skorzystam. : )

Aga:
Jak na pierwszą prace wykonaną w PhotoShopie to nawet nie źle Ci wyszło :)
Tylko ta praca jakaś za jasna.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej