Nasze zainteresowania > Dyskusja ogólna

Prezent na 28 urodziny

(1/3) > >>

Stysia:
Katrin Siska w grudniu konczy 28 lat... wraz z redakcją NinjaDiary.com myslimy co moglibyśmy dla niej kupić w miere taniego... Myslimy obizuterii oraz kosmetykach spa...
Być może ktoś z was pomoże nam w wyborze prezentu??? :))

Bedziemy wdzieczni

Skye:
a może jakiś prezent robiony własnoręcznie przez fanów? albo  np bransoletki z imionami fanów?

Stysia:

--- Cytat: Skye w 01 Listopad 2011, 18:33:25 ---a może jakiś prezent robiony własnoręcznie przez fanów? albo  np bransoletki z imionami fanów?

--- Koniec cytatu ---
wlasnie naszła mnie mysl zeby zamowic wisiorek z imieniam katrin xD i to wszyteko XD cana 100zł prawie xD wiec wystarczy hihi

PA_BLO:
Ja uważam, że najlepszym pomysłem jest jakaś książka ze zdjęciami, wpisami i pracami fanów. Może i brzmi to banalnie i pospolicie, ale uwierzcie mi jest to cenniejsze dla gwiazdy niż jakieś bransoletki z imieniem (takie coś to ona sama może sobie kupić, zamówić).

Zorganizujcie się większą paczką i ruszcie z jakąś akcją promocyjną i zaproponujcie fanom aby podesłali dla wskazanej osoby (która zajmie się sklejaniem całości) jakieś fotki ze swoja kolekcja VN, rysunki, opowiadania, wiersze itp.

Stysia:

--- Cytat: PA_BLO w 01 Listopad 2011, 18:43:01 ---Ja uważam, że najlepszym pomysłem jest jakaś książka ze zdjęciami, wpisami i pracami fanów. Może i brzmi to banalnie i pospolicie, ale uwierzcie mi jest to cenniejsze dla gwiazdy niż jakieś bransoletki z imieniem (takie coś to ona sama może sobie kupić, zamówić).

Zorganizujcie się większą paczką i ruszcie z jakąś akcją promocyjną i zaproponujcie fanom aby podesłali dla wskazanej osoby (która zajmie się sklejaniem całości) jakieś fotki ze swoja kolekcja VN, rysunki, opowiadania, wiersze itp.

--- Koniec cytatu ---

Takie coś planuje zrobić na 10lecie zospołu ;) w2012 roku ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej