Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Aisha

Strony: [1] 2 3 ... 29
1
Grafika / Odp: Kreatywna ART
« dnia: 08 Kwiecień 2014, 20:33:38 »
O, ja też wiem kim jesteś, ale to dlatego, że jakiś czas temu natrafiłam na KreatywnaArt.pl :) Nie wiem czemu, ale zawsze rozpoznaję Cię po czcionce Channel haha.

http://www.upload.fan-strefa.pl/?di=DNLB - Ładne kolory, estetycznie wykonane, fajnie wycięta postać Vanessy. W skrócie: nie mam do czego się przyczepić. Może jedynie to, że jak dla mnie troszkę za prosto, ale każdy lubi co innego.

http://kreatywnaart.pl/portfolio/albums/userpics/10001/ashleytisdalepl_galeria.png - Praktycznie jak wyżej, Ashley trochę wygląda jakby lewitowała. Jak już wycięłaś jej postać to mogłaś dodać pasek z np. menu, żeby wyglądało jakby Ash się na nim opierała.

http://kreatywnaart.pl/portfolio/albums/userpics/10001/grafikaztisdale1.png - To jest super, jedynie (jak już ktoś chyba wcześniej napisał) nie podoba mi się to kółko z blogiem miesiąca.

http://kreatywnaart.pl/portfolio/albums/userpics/10001/kreatywna.png - Najlepsza ze wszystkich prac, prosta, ale ma w sobie to coś.

http://kreatywnaart.pl/blog/wp-content/uploads/2014/04/naglowekselena.png - Ta praca niestety mi się nie podoba. Przede wszystkim gryzie mnie sposób w jaki Selena została wycięta (co z jej włosami...?) plus lepiej by to wyglądało jakby Sel była "ucięta" do pasa, wtedy automatycznie pasek z menu poszedłby do góry i pod spodem można by dać jeszcze jakieś zdjęcie czy ramkę z wiadomością powitalną, praca byłaby bardziej zapełniona.

2
Pomoc / Odp: Problem z dodawaniem zdjęć HQ
« dnia: 07 Kwiecień 2014, 10:26:09 »
PA_BLO, Spencer - dziękuję bardzo! Dałam po plusie :)

3
Pomoc / Odp: Problem z dodawaniem zdjęć HQ
« dnia: 06 Kwiecień 2014, 14:14:18 »
Jak dodaję przez ftp to również mam taki błąd:
http://onedirection.pl/wp-content/uploads/2014/04/b%C5%82ad2.png

4
Pomoc / Odp: Problem z dodawaniem zdjęć HQ
« dnia: 05 Kwiecień 2014, 18:40:37 »
Odkopuję wątek. Przy dodawaniu HQ fotek (zdjęcia 4000x5000) wyskakuje mi taki błąd:

W ustawieniach mam wszystko na maksimum, próbowałam dodawać przez ftp - nic z tego. Wie ktoś może jak sobie z tym poradzić?

5
Grafika / Odp: Aishowa grafika
« dnia: 08 Październik 2013, 09:55:52 »
Dziękuję wszystkim za opinie, wiele dla mnie znaczą :)

Ostatnio robię jedynie na OneDirection.pl, najnowszą pracą jest grafika na stronie głównej. W sumie szablon jest już jakiś czas online na stronie, ale tutaj jeszcze go nie publikowałam.

http://onedirection.pl/

Niedługo zmienię też grafikę na 1DPhotos.pl, bo mam już gotową, muszę tylko kilka detali poprawić, a w takich momenatach zawsze dopada mnie lenistwo.

6
Grafika / Odp: Aishowa grafika
« dnia: 30 Marzec 2013, 22:07:13 »
W końcu online pojawił się nowy szablon mojego autorstwa na Little-Mix.pl (robiony w listopadzie, haha). Tylko grafika moja, za kodowanie niestety nie odpowiadam...

http://little-mix.pl/

7
Grafika / Odp: Madney ART
« dnia: 26 Marzec 2013, 21:06:29 »
@Skye, akurat tej strony o Justinie nigdy przenigdy nie widziałam wcześniej, od samego początku mówiłam, że raczej inspirowałam się pracami Emki/Twisty, no ale mniejsza z tym :)

Co do ramek to w sumie nie wiem kto je zapoczątkował, trudno jest w tym momencie ocenić. Nawiązując do tego co napisał Camille i co ja sama już kiedyś pisałam tutaj na forum: wszystko sprowadza się do jednego, czyli do kopiarstwa. Większość prac z forum są kopiami szablonów Ally bądź Sweet. Ten styl się przyjął, każdy chce tworzyć tak jak one, bo to przynosi zysk. Tylko po co Wam to? O wiele lepiej spróbować zobić coś samemu. Raz nie wyjdzie, drugi raz nie wyjdzie, ale dzięki temu ćwiczymy i w końcu się uda! (Trochę dziwnie, że piszę to ja, bo często sama się przyznaję, że podglądałam czyjeś prace. Ale przynajmniej się do tego przyznaję, bo po co kłamać? Wszyscy i tak widzą jak jest. Poza tym nie jestem jakimś mistrzem grafiki i długo nim nie będę. Robię to głównie dla siebie i cały czas się uczę, próbuję znaleźć własny styl.) W zasadzie na jaką stronę nie wejdziemy to widzimy to samo: ikona wpisu, śliczny nagłówek i sidebar z takimi samymi stylami. W 99% zanim nie zajrzę w statystyki strony to nie wiem kto robił ten szablon... I to wciąż NIE jest w porządku, ale co mamy zrobić? Jest wiele osób, które rejestrują się na forum tylko po to, żeby pobrać psd od szablonu, czcionki, html i otowrzyć super stronkę, którą po tygodniu i tak zamknie. Pamiętacie co było z psd'sem Bartela? Jak ktoś przerobił sobie szablon i ustawił na onecie, a potem jeszcze twierdził, że sam wszystko robił? Próbowaliśmy z tym walczyć, nie pomogło. Nie można komuś zakazać tworzyć w takim czy innym stylu, chodzi tylko o to czy to sprawia Wam samym satysfakcję. Zerżnięcie czyjegoś pomysłu, zarobienie pieniędzy, zero kreatywności. Chodzi tylko i wyłącznie o to.

To się nie odnosi tylko do Deds czy kogokolwiek innego. To się odnosi do wszystkich, również do mnie. Tyle w tym temacie.

8
Gry słowne użytkowników forum / Odp: Całus czy kosz?
« dnia: 20 Marzec 2013, 23:11:55 »
kosz

Barbara Palvin?

9
Grafika / Odp: Aishowa grafika
« dnia: 20 Marzec 2013, 18:37:51 »
Dziękuję za opinie <3 A Tobie PA_BLO dziękuję za przypomnienie, że muszę dodać na dA pracę, jutro to chyba zrobię :)

Coś starego, znalezionego przez przypadek, sama nie pamiętam kiedy to robiłam... Nie jestem pewna czy już to tutaj publikowałam (?), ale chyba nie. Nic nadzwyczajnego, robione jeszcze "starym stylem", że tak powiem:
http://lilycweb.com/wp-content/themes/greenlily/grafika/header.png

Ostatnio online pojawił się również wygląd w galerii mojego autorstwa. Prosto, bo według mnie taka galeria powinna być ;)
http://www.selgomez.pl/galeria/

Niedługo też nowe szablony online na Little-Mix.pl (styl taki jak na 1D.pl lub MileyRayCyrus.pl) oraz na OneDirection.pl (w stylu tego co na galerii z Seleną, bo chciałam spróbować czegoś innego - chciałam żeby było jasno i przejrzyście.)

10
Muzyka / Odp: Czego słuchasz w tym momencie?
« dnia: 19 Marzec 2013, 10:30:10 »
Red Hot Chili Peppers - Brendan's Death Song

11
Grafika / Odp: Prace Prizzy_
« dnia: 09 Marzec 2013, 21:54:15 »
Żółta bez dwóch zdań!

12
Grafika / Odp: Aishowa grafika
« dnia: 27 Luty 2013, 22:08:41 »
Nie jest kopiowane. Są inne kolory, inaczej zrobiony adres, efekt zdjęcia oraz przede wszystkim tło galerii. Inspirowałam się, czyli "ściągnęłam" układ.  Awesome.

@Madney, dzięki :)

13
Grafika / Odp: Madney ART
« dnia: 26 Luty 2013, 17:57:30 »
Z Gagą lepsze tylko za bardzo kojarzy mi się ze stylem Evana. Z Victorią jest okej, ten biały napis mi nie pasuje, głównie przez czcionkę - mam wrażenie, że napis dodany jest tak na siłę.

14
Grafika / Odp: Aishowa grafika
« dnia: 26 Luty 2013, 17:53:57 »
Praca do galerii www.onedirection.pl/galeria/ jest ładna ale w dużym stopniu skopiowana z www.kristenpictures.pl/.

Przecież nie udaję, że się nie inspirowałam, wystarczy przeczytać kilka postów wstecz :")

Strony: [1] 2 3 ... 29