Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Anatomia Prawdy/ Body Of Proof  (Przeczytany 828 razy)

Charlotte

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 388
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Demi Lovato Polska
Anatomia Prawdy/ Body Of Proof
« dnia: 30 Lipiec 2011, 13:48:57 »
Cytuj
Ambitna i błyskotliwa dr Megan Hunt (Dana Delany, znana z serialu „Gotowe na wszystko”) była jednym z najwybitniejszych neurochirurgów w kraju. Jako pierwsza kobieta została szefem neurochirurgii w renomowanym szpitalu uniwersyteckim w Filadelfii. Koncentrując się na swoim sukcesie, nigdy nie zwracała uwagi na to, jak dążenia zawodowe wpływały na życie osobiste, dopóki mąż nie zażądał rozwodu i Megan nie straciła praw do opieki nad swoją siedmioletnią córką. Wkrótce do traumy emocjonalnej, którą przeszła lekarka doszedł uraz fizyczny. Po wypadku samochodowym okazało się, że Megan cierpi na parestezję – przypadkowe ataki drętwienia i skurczu w dłoniach. Choroba nie ujawniła się przed jej powrotem do pracy i podczas operacji doktor Hunt straciła panowanie nad narzędziami, doprowadzając do śmierci swojego pacjenta. Tym samym zarówno jej kariera, jak i życie prywatne legło w gruzach.

 Pięć lat później, Megan rozpoczyna wszystko od nowa i podejmuje pracę jako lekarz sądowy. Nie jest już w stanie leczyć żywych pacjentów, ale może pomóc w dociekaniu prawdy – odnajdywaniu przyczyn zgonów ofiar oraz ujawnianiu sprawców ich śmierci. W miarę jak Megan dąży do znalezienia odpowiedzi, ciała zmarłych dostarczają jej wskazówki, a dzięki unikalnemu połączeniu inteligencji, instynktu i ogromnej wiedzy medycznej jest w stanie czytać w nich jak nikt inny. W efekcie ciało ofiary staje się dowodem w sprawie. Dr Hunt stosuje niekonwencjonalne metody pracy, które wyróżniają ją spośród innych lekarzy, ale irytują policję. Serial skupia się na samej Hunt, która stara się zrównoważyć potrzeby swojej kariery zawodowej z życiem osobistym i naprawić relacje ze swoją córką.

Jeden z moich ulubionych seriali, polecam :D W Polsce miał swoją premierę miesiąc wcześniej niż w Ameryce, co jest naprawdę dziwne  ??? Można go oglądać na kanale FoxLife (aktualnie zakończono emisję pierwszego sezonu, ale katują powtórkami xD).

Mikaela

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 474
  • Reputacja: 5
    • Zobacz profil
Odp: Anatomia Prawdy/ Body Of Proof
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Lipiec 2011, 14:58:27 »
Ja oglądam ale teraz te powtórki, w roku szkolnym miałam za dużo innych seriali;d Chciałam sprawdzic ze względu na nią, bo uwielbiałam ją w DA <3

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Anatomia Prawdy/ Body Of Proof
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Lipiec 2011, 14:58:27 »