Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Bonjour!  (Przeczytany 672 razy)

Shaverce

  • Gość
Bonjour!
« dnia: 17 Czerwiec 2011, 13:54:26 »
Cześć. Już od jakiegoś czasu zastanawiałam się czy zakładać konto na forum czy nie… W końcu postanowiłam, że założę! Raz się żyje.

Imię zwykłe: Weronika. Lat 16. W Internecie posługuję się nickiem Shaverce . Mieszkam w województwie śląskim. Interesuję się geografią oraz informatyką. Kocham j. francuski oraz te małe kochane kuleczki, które istnieją pod nazwą: koty (nie bez powodu jestem nazywana kocią mamą). Mam jakiegoś świra na punkcie Emily Browning, Christiny Aguilery, Johnny’ego Deppa, Miley Cyrus, Joan Jett oraz Harry’ego Pottera. Do tej grupki można zaliczyć także Pamiętniki Wampirów, Madonnę, oraz książki (ciężkie i grube, najlepiej fantastyka, przygodowe i z życia wzięte oraz biografie królów, władców itp…). Najlepiej słucha mi się muzyki filmowej, czyli Czarny Łabędź, Piraci z Karaibów, Zmierzch (tylko muzyka!) itp.….

Nie wiem co jeszcze… Jeżeli ktoś chce wiedzieć więcej to można napisać, ale wątpię by ktoś był aż taki głupi ;D

Alexis

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Bonjour!
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Czerwiec 2011, 14:02:55 »
Też mam świra na punkcie Johnnego Deppa ^^
Zasługują na to, na coś więcej niż mają, na to żeby wiedzieć, że marzenia się spełniają. ♥

Skye

  • Let's get fired up:)
  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1243
  • Reputacja: 81
    • Zobacz profil
    • Retro Creatives
Odp: Bonjour!
« Odpowiedź #2 dnia: 17 Czerwiec 2011, 23:13:37 »
Zdradzisz skąd dokłądniej jesteś?:> Bo ja też ze Śląska:d
I just wanna live fast, party hard,
make money, be a star
♥♥
Retroscream my name[/center]

Shaverce

  • Gość
Odp: Bonjour!
« Odpowiedź #3 dnia: 19 Czerwiec 2011, 16:51:09 »
Częstochowa ;D

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Bonjour!
« Odpowiedź #3 dnia: 19 Czerwiec 2011, 16:51:09 »