Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: poznaj Insane ; )  (Przeczytany 3816 razy)

Insane

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 29
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
poznaj Insane ; )
« dnia: 02 Luty 2012, 11:05:25 »
no więc cześć, na imię mi Karolina (rocznik '95) jeszcze niedawno posługiwałam się nick'iem Nidzia.. xD  ale teraz mówcie mi Insane  ;) co prawda nie prowadzę żadnej strony fansite ani nic takiego. prowadzę sobie skromnego bloga w strefie onetowskiej ; >  pozwolę sobie umieścić link do niego jakby chciał ktoś zajrzeć http://lovetherapy.blog.onet.pl/ ekhm,  no to może przejdę do moich ulubionych seriali  :)
Blood Ties (Więzy Krwi) opowiadający losy detektyw od spraw paranormalnych, byłej policjantki Vicki Nelson, która wraz z prawie 500 letnim wampirem Henry'm Fitzroy'em  stawia czoło wszelkiemu złu. strasznie polecam ten serial jak i krwawą serię na podstawie której powstał ów serial  Tanya Huff - Cena Krwi, Ślad Krwi, Linie Krwi. takim moim drugim naj-serialem był Prison Break (Skazany na śmierć) trzymający w napięciu serial który od pierwszego odcinka pokochałam za sprawą Michael'a Scofield'a (w tej roli Wentworth Miller)  :D hmm.. oglądałam też  Sanctuary na kanale AXN ale potem jakoś zniknął i nie dowiedziałam się co tam dalej było z Ashley i Helen Magnus oraz z przystojnym Will'em Zimmerman'em ;(  z takich mniej poważnych seriali preferuję J.O.N.A.S i JONAS L.A, Pair Of Kings (Para Królów) , Sonny with a chance (teraz już niestety So random) i Nie ma to jak statek. okee, to teraz filmy z dramatów ( a rzadko je oglądam )  lubię film Fluke  jest strasznie wzruszający pierwszy raz widziałam go jak miałam bodajże 12 lat, oglądałam go zanosząc się płaczem i pytałam, czemu nie wzieli Fluke'a do domu.. ogólnie widziałam ten film jakieś sześć razy. teraz horrory ; From Within (Miasto śmierci) widziałam 17 razy a to tylko dlatego iż do gustu przypadła mi postać Aidan'a grana przez Thomas'a Dekker'a, ogólnie ten horror nie był aż taki straszny, nawet może wcale straszny nie był, był bardziej dramatyczny. nie chce mi się tak ogólnie wypisywać więc skrócę sb ; pozostałe filmy; Koszmar z ulicy wiązów, Nieproszeni goście, Krwawe walentynki, Sucker Punch, Sala samobójców, Let me In,  Beastly, The Roommate, Inkarnacja (Shelter).  dobra teraz książki ; ostatnio skończyłam czytać "Psychozę" autorstwa Robert'a Bloch'a , strasznie polecam, zaskakująca książka, dobrze i szybko się ją czytało. polecam również "Dom zagubionych Dusz" autorstwa F.G. Cottam - wciągająca książka i przede wszystkim ciekawa , zaskakująca itd.  już nie będę wypisywała wszystkich książek, wystarczą dwie  ;D
pora na moje ulubione zespoły/pojedynczy wykonawcy etc. ; The Jonas Brothers <3, Call The Cops, Show Me The Skyline, Breathe Electric, The Cab, T. Mills, Breathe Carolina, Cash Cash, The Script, The Downtown Fiction, Danger  Radio, School Boy Humor, The Friday Night Boys, One Direction, Disco Curtis, Weatherstar, The Ready Set,  All Time Low, The Wanted, Honor Society, Nick Carter, Greyson Chance, Mitchel Musso, Push Play, Daughtry - pewnie to jeszcze nie wszystko XD ale wystarczy. : 3
jeszcze tak wam zaznaczę, że jestem wierną fanką Jonas'ów, uwielbiam ich od 2006 r.  ;D  :D
grafiką zajmuję się ok. 2 lat.  chyba ^^ umiem zrobić to i owo albowiem ciągle się uczę.  myślę że starczy i tak tylko szlachecka elita przeczyta całość. miło było się przedstawić, pa  :-*

Devonne

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 808
  • Reputacja: 1
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: poznaj Insane ; )
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Luty 2012, 12:21:54 »
Miło nam Cię poznać ; )

Evan

  • VIP
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1954
  • Reputacja: 35
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: poznaj Insane ; )
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Luty 2012, 17:49:29 »
Witamy na forum !
Oo widzę Alexa w ikonce !

Asleep

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 127
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Jonas Brothers Poland
Odp: poznaj Insane ; )
« Odpowiedź #3 dnia: 02 Luty 2012, 21:44:16 »
Jejejejeje! XD Nareszcie jakiś fan Jonasów < 3 Witamy !
Jonas-Brothers.com.pl // Zanessa.fan-strefa.pl // EmilyBrowning.fan-strefa.pl

Kailee

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 601
  • Reputacja: 3
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: poznaj Insane ; )
« Odpowiedź #4 dnia: 02 Luty 2012, 21:45:57 »
Pierwszy raz w życiu nie chce mi się czytać wiadomości powitalnej, ale witamy xD Zaraz przeczytam i zawale Cię pytaniami.

Lubisz Vanessę Hudgens? Taka pierwsza myśl która mi przyszła po tym że lubisz "Beastly" i "Sucker Punch" ;D Jesteś z onetu? Kurde, dawno mnie tam nie było.. Blog z bazami na nk. Kiedyś też takiego miałam xD Ale tutaj nie podam, bo się wstydzę. Jak chcesz podam Ci linka na PW, może mnie kojarzysz:-)

Słyszałaś może kiedyś o Lily Collins? Planujesz założyć jakąś stronę?

miało być milion pytań, to jest xD
« Ostatnia zmiana: 02 Luty 2012, 21:51:18 wysłana przez Kailee »

Asleep

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 127
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Jonas Brothers Poland
Odp: poznaj Insane ; )
« Odpowiedź #5 dnia: 02 Luty 2012, 22:02:49 »
No! Przypomniało mi się, że moją zadać Ci pytanie LOL (nie przejmuj się moją głupotą) XD
No to tak. Masz swojego ulubionego Jonasa ? ;D
Co lubisz w Sucker Punch ?
Jak coś mi się jeszcze nasunie to zapytam ;P
Jonas-Brothers.com.pl // Zanessa.fan-strefa.pl // EmilyBrowning.fan-strefa.pl

Nadie.

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 807
  • Reputacja: 4
    • Zobacz profil
Odp: poznaj Insane ; )
« Odpowiedź #6 dnia: 02 Luty 2012, 22:24:44 »
Witamy na forum ;-)


Pierwszy raz w życiu nie chce mi się czytać wiadomości powitalnej, ale witamy xD

Mi też nie, ale przeczytałam i dowiedziałam się, iż należę do szlacheckiej elity. Szacun xD
Przyznam szczerze, że większości zespołów i wykonawców nie znam. Z tego co zauważyłam to musi być z Ciebie wielka fanka horrorów :D

Charlie

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 811
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
    • Rachel Anne McAdams Polska
Odp: poznaj Insane ; )
« Odpowiedź #7 dnia: 03 Luty 2012, 00:18:26 »
Oh God :D okej, przeczytałam więc z czystym sumieniem mówię - witaj na forum ; )

Shaverce

  • Gość
Odp: poznaj Insane ; )
« Odpowiedź #8 dnia: 03 Luty 2012, 15:47:49 »
Witamy ;)

Nickole

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 85
  • Reputacja: 1
    • Zobacz profil
Odp: poznaj Insane ; )
« Odpowiedź #9 dnia: 03 Luty 2012, 15:53:37 »
Jejejejeje! XD Nareszcie jakiś fan Jonasów < 3 Witamy !


dokladnie :P

onomatopeja

  • Gość
Odp: poznaj Insane ; )
« Odpowiedź #10 dnia: 03 Luty 2012, 17:00:06 »
Nie dość, że imienniczka, to jeszcze rówieśniczka! :D
Witaj :>

Zuzolinda

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 1036
  • Reputacja: 14
    • Zobacz profil
    • Taylor Swift Polska
Odp: poznaj Insane ; )
« Odpowiedź #11 dnia: 03 Luty 2012, 18:46:39 »
Hej :) Miłego postowania ;)

Aga

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 497
  • Reputacja: 1
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: poznaj Insane ; )
« Odpowiedź #12 dnia: 04 Luty 2012, 13:54:46 »
Witaj :)

Insane

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 29
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: poznaj Insane ; )
« Odpowiedź #13 dnia: 12 Luty 2012, 10:32:26 »
Jejejejeje! XD Nareszcie jakiś fan Jonasów < 3 Witamy !

no a jak : D  Jonas'i najlepsi! < 3333333

Insane

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 29
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: poznaj Insane ; )
« Odpowiedź #14 dnia: 12 Luty 2012, 10:36:24 »
Pierwszy raz w życiu nie chce mi się czytać wiadomości powitalnej, ale witamy xD Zaraz przeczytam i zawale Cię pytaniami.

Lubisz Vanessę Hudgens? Taka pierwsza myśl która mi przyszła po tym że lubisz "Beastly" i "Sucker Punch" ;D Jesteś z onetu? Kurde, dawno mnie tam nie było.. Blog z bazami na nk. Kiedyś też takiego miałam xD Ale tutaj nie podam, bo się wstydzę. Jak chcesz podam Ci linka na PW, może mnie kojarzysz:-)

Słyszałaś może kiedyś o Lily Collins? Planujesz założyć jakąś stronę?

miało być milion pytań, to jest xD

uwielbiam Vanessę : D jak dla mnie jest niesamowita. i każdy film w którym zagra od razu jest hitem ; )
taa, jestem z onetu.  ostatnio jestem również szabloniarką na indeedd.blog.onet.pl  także zapraszam ^^
pewnie , wyślij link bloga  : D  możliwe że kojarzę  : 3
pewnie że słyszałam,  film 'Porwanie" z Taylor'em Lautner'em mnie niezwykle urzekł ^^
jak na razie nie planuję ; >

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: poznaj Insane ; )
« Odpowiedź #14 dnia: 12 Luty 2012, 10:36:24 »