Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Lady Gaga - Marry The Night (Official Music Video)  (Przeczytany 1148 razy)

Imagination

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 427
  • Reputacja: 5
    • Zobacz profil
Lady Gaga - Marry The Night (Official Music Video)
« dnia: 03 Grudzień 2011, 10:17:00 »
Dzisiejszego dnia nastąpiła premiera wideoklipu do piątego singla promującego album "Born This Way" - "Marry The Night"!

Teledysk został nakręcony na północnym brzegu hrabstwa Staten Island (Sailors' Snug Harbor) w Nowym Jorku, w dniach od 10 do 14 października 2011 roku.

Oficjalnym reżyserem oraz edytorem klipu została sama Lady Gaga. Artystka współpracowała również z Dariusem Khondji (zdjęcia) oraz z Gideonem Ponte (dyrektor artystyczny). Klip trwa powyżej 13 minut (wstęp - 7 minut). Przypominamy, iż Lady Gaga niedawno opowiedziała, że w najdłuższym swoim teledysku przedstawi historię wyrzucenia jej z wytwórni Def Jam oraz uczuciach jakie towarzyszły jej w tych trudnych dla niej chwilach.

Źródło: GagaFace.pl


OBEJRZYJ VIDEO: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=cggNqDAtJYU
Co sądzicie o najnowszym "dziele" Gagi?

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: Lady Gaga - Marry The Night (Official Music Video)
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Grudzień 2011, 11:12:36 »
Szczerze? Jestem zawiedziony. Spodziewałem się czegoś bardziej mrocznego. A mega rozbudowana fabuła na początku sprawiła, że momentami miałem już dość oczekiwania na dalszą część klipu. Moim zdaniem klip powinien pozostać klipem a nie stawać się filmem krótkometrażowym. Komu będzie się chciało czekać kilka minut do punktu kulminacyjnego, czyli samej piosenki. Teledysk oceniam 6/10 chociaż sama piosenka jest genialna i należy do jednych z moich ulubionych na BTW.
Do you want more?


Katie

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 380
  • Reputacja: 10
    • Zobacz profil
Odp: Lady Gaga - Marry The Night (Official Music Video)
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Grudzień 2011, 15:40:13 »
W ogóle nie rozumiem przekazu tego teledysku.. tu jakiś szpital, tam baletnice jeszcze gdzieś indziej palące się samochody.Nie za dużo tego? Moim zdaniem klipy powinny opierać się na jednej określonej fabule, historii bo wszystko robi się pogmatwane.I może zostanę zlinczowana, ale nie rozumiem jak ludzie mogą uważać Gagę za 'Geniusza muzycznego' dla mnie jej muzyka jest przeciętna, a popularność nie maleje przez jej szokujące zachowanie czy stroje i tyle, ale to moje zdanie.Piosenka jak dla mnie jest dziwnie podobna do Born This Way, jeśli chodzi o melodie i zgadzam się z tym w 100%:

Moim zdaniem klip powinien pozostać klipem a nie stawać się filmem krótkometrażowym. Komu będzie się chciało czekać kilka minut do punktu kulminacyjnego, czyli samej piosenki.
« Ostatnia zmiana: 03 Grudzień 2011, 15:42:03 wysłana przez Katie »

Mojito

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 86
  • Reputacja: 2
    • Zobacz profil
    • LMFAO
Odp: Lady Gaga - Marry The Night (Official Music Video)
« Odpowiedź #3 dnia: 03 Grudzień 2011, 17:27:34 »
przerost formy nad treścią...
  reminds me of you ♥
   Pixie Lott ♥ LMFAO ♥  Nina Dobrev ♥  Gossip Girl ♥ TVD


Evan

  • VIP
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1954
  • Reputacja: 35
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Lady Gaga - Marry The Night (Official Music Video)
« Odpowiedź #4 dnia: 10 Grudzień 2011, 14:24:25 »
Jak na gage to kijowy ale  piosenka za to jest super :)

SpicerLady

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 108
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Lady Gaga - Marry The Night (Official Music Video)
« Odpowiedź #5 dnia: 20 Styczeń 2012, 09:21:46 »
Jak na gage to kijowy ale  piosenka za to jest super :)
dokładnie.

Cassie.

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 168
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Lady Gaga - Marry The Night (Official Music Video)
« Odpowiedź #6 dnia: 22 Styczeń 2012, 16:46:38 »
Zgadzam się, że piosenka super. Klipu jak nie obejrzałam, tak nie obejrzę. Czternaście minut to dla mnie za dużo :P
Stelena ♥ Delena ♥

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Lady Gaga - Marry The Night (Official Music Video)
« Odpowiedź #6 dnia: 22 Styczeń 2012, 16:46:38 »