Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: [sprzedam] Szablon pod wordpressa  (Przeczytany 5581 razy)

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: [sprzedam] Szablon pod wordpressa
« Odpowiedź #15 dnia: 18 Luty 2015, 11:39:00 »
Szkoda, że patrycjaap94 nie miała na tyle odwagi aby kontynuować dyskusję tylko założyła kolejne konto i włączyła się do rozmowy jako swój obrońca. Niestety ślad w sieci pozostaje - tym bardziej adres IP drogi/droga Pituz.
Do you want more?


B△stille

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 191
  • Reputacja: 1
    • Zobacz profil
Odp: [sprzedam] Szablon pod wordpressa
« Odpowiedź #16 dnia: 18 Luty 2015, 12:40:40 »
Szkoda, że patrycjaap94 nie miała na tyle odwagi aby kontynuować dyskusję tylko założyła kolejne konto i włączyła się do rozmowy jako swój obrońca. Niestety ślad w sieci pozostaje - tym bardziej adres IP drogi/droga Pituz.

przynajmniej zwiększy ruch na forum :D

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: [sprzedam] Szablon pod wordpressa
« Odpowiedź #17 dnia: 18 Luty 2015, 13:05:19 »
Szkoda, że patrycjaap94 nie miała na tyle odwagi aby kontynuować dyskusję tylko założyła kolejne konto i włączyła się do rozmowy jako swój obrońca. Niestety ślad w sieci pozostaje - tym bardziej adres IP drogi/droga Pituz.

przynajmniej zwiększy ruch na forum :D
Heh. Ale tak na serio to nie mam w zwyczaju nikogo gnoić za swoje poglądy. Tylko trzeba przyznać, że cena 100zł za szablon fansite jak na możliwości naszych forumowiczów to zwyczajnie za dużo. Liza już wspomniała o tym, że aktualne cenniki wydają się niektórym za drogie a co dopiero 100zł. Chętnie obejrzałbym szablon Patrycji ale w wersji live preview i sam przekonał się czy rzeczywiście jest on tak dopieszczony ze strony technicznej jak wspomniała. Grafika grafiką bo ją zawsze można zmienić, ale interesuje mnie kodowanie. Sam codziennie przeglądam strony z webdesignem w poszukiwaniu nowych rozwiązań. Obecnie skupiam się na pogłębieniu wiedzy z zakresu kilku efektów, ale to czy wykorzystam je w zamówieniach to tylko zależy od tego jakie to zamówienie będzie.
Do you want more?


B△stille

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 191
  • Reputacja: 1
    • Zobacz profil
Odp: [sprzedam] Szablon pod wordpressa
« Odpowiedź #18 dnia: 18 Luty 2015, 13:41:50 »
odnosząc się poniekąd do PA_BLO, pytanie:  czy fansitowe strony skupiają się bardziej na grafice czy zasobach wszelakich kombinacji kodowania /efektów/ trudnosci efektow? - to nie jest oczywiście hejt, ale moim skromnym zdaniem fansity, jak to fansity głównie chodzi tutaj o wygląd tak, dlatego takie a nie inne ceny. Możliwe, że koleżanka pracowała trochę na innej platformie i stąd te wygórowanie cenowe. Jednakże nie zmienia to faktu, że wbijając się w ciemno do "nieznajomego" grona odbiorców/ potencjalnych klientów powinna zrobić rozeznanie i cenowe, i zapotrzebowania.
Zgadzam się z PA_BLO intryguje mnie treść kodu, czy faktycznie jest on tak dobry i wygórowany.

Wypowiedz się patrycjaap94 ...

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: [sprzedam] Szablon pod wordpressa
« Odpowiedź #19 dnia: 18 Luty 2015, 14:09:25 »
Obecnie strony typu fansite prowadzone są głównie przez młodzież i ich odbiorcami również najczęściej są nastolatkowie. To jak ma wyglądać strona zależy od autora strony oraz od gwiazdy jakiej ona jest poświęcona. Oczywiście nie stworzymy strony o Pattinsonie idąc w maksymalny róż bo to nie jego styl. Na uwadze często trzeba mieć styl gwiazdy. Ale niekiedy bywa tak, że grafik/koder sugeruje bezpieczniejsze wyjście i projektuje szablon który zachowuje neutralność (tak jak robi to Evan). Szablony Ally i Lilianne są projektami typowo fansite. Chociaż znajdą się tu osoby, które wytknął mi to że faworyzuje akurat tych projektantów. Nie moja wina, że taki styl najlepiej się przyjął i jest najczęściej powielany.

To czy fansite powinien skupić się na grafice czy skryptach to tylko zamysł projektanta i autora strony. Najlepsza jest równowaga. Można zrobić genialną stronę używając minimum grafiki, zastępując efekty grafiki rozbudowanym stylem CSS a resztę dopełnić skryptami. Trzeba pamiętać, że przeładowana strona będzie długo się wczytywać, więc dużo to nie zawsze dobrze.

Sam kiedyś robiłem przesłodzone szablony. Jednak od kiedy odkryłem urok stron w stylu flat design, staram się łączyć elementy typowego fansite z bardziej profesjonalnym lookiem (nie mówię o kodowaniu tylko o samym wyglądzie).

Co do Patrycji to ona robiła szablon pod WP bo nawet na podglądzie to widać (zwłaszcza górny pasek admina). A cena dotyczy chyba czasu jaki poświęciła na kodowanie. Wspominała, że wszystko zrobiła w dwa dni. Jest to bardzo możliwe bo kodowanie zajmuje mało czasu. Najbardziej czasochłonne jest projektowanie strony od tej graficznej odsłony.
Do you want more?


Pituz

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: [sprzedam] Szablon pod wordpressa
« Odpowiedź #20 dnia: 18 Luty 2015, 17:02:27 »
Szkoda, że patrycjaap94 nie miała na tyle odwagi aby kontynuować dyskusję tylko założyła kolejne konto i włączyła się do rozmowy jako swój obrońca. Niestety ślad w sieci pozostaje - tym bardziej adres IP drogi/droga Pituz.
1 ip .. router .. mói ci to coś ? panie szerlok

Pituz

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: [sprzedam] Szablon pod wordpressa
« Odpowiedź #21 dnia: 18 Luty 2015, 17:06:00 »
Obecnie strony typu fansite prowadzone są głównie przez młodzież i ich odbiorcami również najczęściej są nastolatkowie. To jak ma wyglądać strona zależy od autora strony oraz od gwiazdy jakiej ona jest poświęcona. Oczywiście nie stworzymy strony o Pattinsonie idąc w maksymalny róż bo to nie jego styl. Na uwadze często trzeba mieć styl gwiazdy. Ale niekiedy bywa tak, że grafik/koder sugeruje bezpieczniejsze wyjście i projektuje szablon który zachowuje neutralność (tak jak robi to Evan). Szablony Ally i Lilianne są projektami typowo fansite. Chociaż znajdą się tu osoby, które wytknął mi to że faworyzuje akurat tych projektantów. Nie moja wina, że taki styl najlepiej się przyjął i jest najczęściej powielany.

To czy fansite powinien skupić się na grafice czy skryptach to tylko zamysł projektanta i autora strony. Najlepsza jest równowaga. Można zrobić genialną stronę używając minimum grafiki, zastępując efekty grafiki rozbudowanym stylem CSS a resztę dopełnić skryptami. Trzeba pamiętać, że przeładowana strona będzie długo się wczytywać, więc dużo to nie zawsze dobrze.

Sam kiedyś robiłem przesłodzone szablony. Jednak od kiedy odkryłem urok stron w stylu flat design, staram się łączyć elementy typowego fansite z bardziej profesjonalnym lookiem (nie mówię o kodowaniu tylko o samym wyglądzie).

Co do Patrycji to ona robiła szablon pod WP bo nawet na podglądzie to widać (zwłaszcza górny pasek admina). A cena dotyczy chyba czasu jaki poświęciła na kodowanie. Wspominała, że wszystko zrobiła w dwa dni. Jest to bardzo możliwe bo kodowanie zajmuje mało czasu. Najbardziej czasochłonne jest projektowanie strony od tej graficznej odsłony.

Widzę jak tutaj "koderzy" urzywają <center> albo <marquee> to aż głowa boli, grafika na całm headerze grze style rozwiążą sprawę,krótszy czas wczytywania i tak dalej, ten szablon posiada parę bajerów, których nie widać na obrazku. Dziękuje dobranoc

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: [sprzedam] Szablon pod wordpressa
« Odpowiedź #22 dnia: 18 Luty 2015, 17:46:26 »
Pituz ale po co się bulwersujesz? Czy ja zarzucałem Ci coś z kodowania? Czy ja piszę, że jestem bardzo dobry w kodowaniu? Nie! Każdy koduje jak potrafi i nawet takie <center> więcej pomoże gdybym miał rozpisywać nie wiadomo jaki kod aby coś wyśrodkować. No chyba, że <center> już nie obowiązuje i jest on wręcz zakazany w powszechnym użytkowaniu. Czasami nie ma wyjścia bo nawet bardzo dobrze opisana pozycja w stylu nie pomoże jak sprawdzone wyśrodkowanie szybką metodą. Ważne aby uzyskać efekt. Co do <marquee> to po co robić jakiś mega długi div skoro użytkownik chciałby aby spora treść zwyczajnie była umieszczona w zwięzłym bloczku.

Jeszcze raz przypomnę, że nie oceniam Twojego kodowania bo zwyczajnie jego nie widziałem gdyż nie chcesz pokazać zakodowanego projektu tylko serwujesz grafikę. Proszę abyś też nie krytykowała innych "koderów" jak to w cudzysłowie ujęłaś bo są to ludzie szanowani nie tylko na tym forum ale również po za nim. Realizują masę zamówień dla obcokrajowców. I jakoś nikomu do tej pory to nie przeszkadzało. Ale kolejne Twoje tłumaczenia i posługiwanie się nie wiadomo jakimi pojęciami z zakresu kodowania i tak nie zmienią mojego zdania: nadal uważam, że patrząc na przykładzie załączonej przez Ciebie grafiki - 100zł to za dużo za taki projekt jak dla naszych forumowiczów. I nie jestem żadnym "szerlokiem", tylko administratorem forum, który zwyczajnie czuwa nad porządkiem zamieszczanych tu treści. Dopóki szanuję ciężką pracę naszych forumowiczów (w tym osób zajmujących się tworzeniem grafiki lub kodów) - nie pozwolę aby bezpodstawnie wytykano im, że nadużywają czegoś bo komuś coś się uwidziało iż nie wypada tego albo tego stosować.
Do you want more?


Liza

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 148
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
    • ALOHAFROMNOWHERE.COM
Odp: [sprzedam] Szablon pod wordpressa
« Odpowiedź #23 dnia: 18 Luty 2015, 19:21:38 »
Za przeproszeniem, ale odnoszę wrażenie, że ktoś tu ma ból dupy...Bulwersujesz się, bo ktoś konstruktywnie skrytykował Twoją pracę? Gdyby jakikolwiek grafik/koder z tego forum był ekspertem w tym co robi (a wydaje mi się, że sama/sam się za takiego poniekąd uważasz) to raczej nie siedziałby na takim forum jak to tylko cisnął grafiki na profesjonalne witryny internetowe za grube hajsy ;-)
instagram.com | I live a life pretty similar to yours - used to go to school, hang with friends, and play sports.

Drew

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 235
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
    • Zac Efron Polska
Odp: [sprzedam] Szablon pod wordpressa
« Odpowiedź #24 dnia: 18 Luty 2015, 20:11:56 »
tylko ja gdy czytam ten wątek mam Déjá vu?

“Everyone looks so much better when they smile.”
~ Jimmy Fallon



// Arrow // The Flash // Grey's Anatomy // Scandal // Agents of S.H.I.E.L.D. // Agent Carter // The Vampire Diaries // Daredevil // Gotham // House of Cards // Chicago P.D. // Once Upon a Time // Bones // New Girl // Baby Daddy // Dark Matter // Killjoys // Scorpion // Mr. Robot // Suits // The Originals // Modern Family //

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: [sprzedam] Szablon pod wordpressa
« Odpowiedź #25 dnia: 18 Luty 2015, 20:21:39 »
tylko ja gdy czytam ten wątek mam Déjá vu?
Dlaczego?
Do you want more?


Drew

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 235
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
    • Zac Efron Polska
Odp: [sprzedam] Szablon pod wordpressa
« Odpowiedź #26 dnia: 18 Luty 2015, 20:22:55 »
Wydaje mi się, że już kiedyś była podobna sytuacja do tej.

“Everyone looks so much better when they smile.”
~ Jimmy Fallon



// Arrow // The Flash // Grey's Anatomy // Scandal // Agents of S.H.I.E.L.D. // Agent Carter // The Vampire Diaries // Daredevil // Gotham // House of Cards // Chicago P.D. // Once Upon a Time // Bones // New Girl // Baby Daddy // Dark Matter // Killjoys // Scorpion // Mr. Robot // Suits // The Originals // Modern Family //

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: [sprzedam] Szablon pod wordpressa
« Odpowiedź #27 dnia: 18 Luty 2015, 20:25:39 »
Serio? Ja tylko pamiętam awantury o kopiowanie :)
Do you want more?


Drew

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 235
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
    • Zac Efron Polska
Odp: [sprzedam] Szablon pod wordpressa
« Odpowiedź #28 dnia: 18 Luty 2015, 20:29:48 »
Wiesz, nie mam pewności.
O kopiowanie wątki pojawiały się często :-)

“Everyone looks so much better when they smile.”
~ Jimmy Fallon



// Arrow // The Flash // Grey's Anatomy // Scandal // Agents of S.H.I.E.L.D. // Agent Carter // The Vampire Diaries // Daredevil // Gotham // House of Cards // Chicago P.D. // Once Upon a Time // Bones // New Girl // Baby Daddy // Dark Matter // Killjoys // Scorpion // Mr. Robot // Suits // The Originals // Modern Family //

patrycjaap94

  • Gość
Odp: [sprzedam] Szablon pod wordpressa
« Odpowiedź #29 dnia: 19 Luty 2015, 00:33:03 »
Matko :D
A ja tylko chciałam sprzedać szablon, bo mnie pewne osoby wystawiły  :-[

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: [sprzedam] Szablon pod wordpressa
« Odpowiedź #29 dnia: 19 Luty 2015, 00:33:03 »