Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Uzupełnianie galerii  (Przeczytany 13639 razy)

Nickole

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 85
  • Reputacja: 1
    • Zobacz profil
Odp: Uzupełnianie galerii
« Odpowiedź #60 dnia: 19 Maj 2012, 13:54:09 »
boże, najchętniej to bym napisała do Admina żeby cię usunął... Piszesz ciągle post pod postem na dodatek nie wnoszące nic do tematu bo ciągle się powtarzasz. Jak mogą nie mieć kieszonkowego? boże chyba mają skoro co niektórzy którzy tutaj napisali zamawiają sobie szablony to jednak mają kase tak? I błagam skończ już pisać te swoje bezmyślne argumenty bo tylko się pogrążasz. A skoro nie umiesz zrozumieć tego co do ciebie piszemy to znaczy że jest z tobą gorzej niż myślałam. -.-

napisz do admina zeby mnie usunal bo mam wlasne zdanie : )  . piszesz ciagle o tym samym , sama sobie dajesz sprostowanie i dalej tego nie rozumiesz  ... wtf

Kalleye

  • Gość
Odp: Uzupełnianie galerii
« Odpowiedź #61 dnia: 19 Maj 2012, 13:57:50 »
mam wlasne zdanie : )
Chyba problem z rozróżnieniem za co wypada brać kasę, a za co nie ;/

Drew

  • Gość
Odp: Uzupełnianie galerii
« Odpowiedź #62 dnia: 19 Maj 2012, 22:15:33 »
Chciałbym coś napisać, ale powtórzyłbym wypowiedzi innych użytkowników. Pomysł idiotyczny i bezsensu! Mam dwie strony i nie miałem czasu dodawać zdjęć, przez szkołę i pracę -- ale w życiu nie zapłaciłbym za dodanie zdjęć do mojej galerii!!

Imagination

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 427
  • Reputacja: 5
    • Zobacz profil
Odp: Uzupełnianie galerii
« Odpowiedź #63 dnia: 20 Maj 2012, 15:01:53 »
Chciałbym coś napisać, ale powtórzyłbym wypowiedzi innych użytkowników.

Candy

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Uzupełnianie galerii
« Odpowiedź #64 dnia: 22 Maj 2012, 18:53:04 »
Chciałbym coś napisać, ale powtórzyłbym wypowiedzi innych użytkowników. Pomysł idiotyczny i bezsensu! Mam dwie strony i nie miałem czasu dodawać zdjęć, przez szkołę i pracę -- ale w życiu nie zapłaciłbym za dodanie zdjęć do mojej galerii!!

Miquela

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 151
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Uzupełnianie galerii
« Odpowiedź #65 dnia: 09 Lipiec 2012, 17:11:00 »
Jeśli ktoś potrzebuje pomocy w uzupełnieniu galerii (Coppermine) to chętnie pomogę. Za darmo oczywiście. Mam dużo wolnego czasu. Zainteresowanych proszę o wiadomość na pw bądź gadu ;)

Może w następne wakacje ;)
« Ostatnia zmiana: 03 Luty 2013, 18:39:41 wysłana przez Miquela »

celeBRYTA

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 699
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Britney Spears
Odp: Uzupełnianie galerii
« Odpowiedź #66 dnia: 02 Luty 2013, 22:02:33 »
boże, najchętniej to bym napisała do Admina żeby cię usunął... Piszesz ciągle post pod postem na dodatek nie wnoszące nic do tematu bo ciągle się powtarzasz. Jak mogą nie mieć kieszonkowego? boże chyba mają skoro co niektórzy którzy tutaj napisali zamawiają sobie szablony to jednak mają kase tak? I błagam skończ już pisać te swoje bezmyślne argumenty bo tylko się pogrążasz. A skoro nie umiesz zrozumieć tego co do ciebie piszemy to znaczy że jest z tobą gorzej niż myślałam. -.-

napisz do admina zeby mnie usunal bo mam wlasne zdanie : )  . piszesz ciagle o tym samym , sama sobie dajesz sprostowanie i dalej tego nie rozumiesz  ... wtf

Przeczytałem wszystko, i tak Nickole ma rację z tymi zdjęciami. Przecież jak ktoś nie chce to nie prosi o pomoc, a jak chce to prosi koniec kropka. Ja korzystałem z takiej pomocy i nie z lenistwa czy braku czasu, lecz z faktu, że nie umiem dodawać zdjęć.

Skye

  • Let's get fired up:)
  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1243
  • Reputacja: 81
    • Zobacz profil
    • Retro Creatives
Odp: Uzupełnianie galerii
« Odpowiedź #67 dnia: 03 Luty 2013, 21:25:07 »
Moim zdaniem jeśli ktoś chce robić fansajta to chyba lepiej jak sam sobie coś dodaje, bo po cholere mi fansajt,  wktórym całą "brudną robotę" ktoś robi za mnie. Jednak jeśli ktoś chce coś dla kogoś zrobić... niech robi, niech płaci , bo w końcu to poświęcanie swojego wolnego czasu:)
I just wanna live fast, party hard,
make money, be a star
♥♥
Retroscream my name[/center]

Smew

  • Gość
Odp: Uzupełnianie galerii
« Odpowiedź #68 dnia: 04 Luty 2013, 10:01:08 »
Dla mnie też dość dziwne. Bo Jeśli ktoś tworzy o kimś fansajta to - powinien sam uzupełnić stronę, oczywiście jeśli ktoś chce pomóc to czemu nie.. ale nie wysługiwać się kimś czy zarabiać na tym.. Poza tym potem lepiej wszystko znaleźć.. a nie szukać.. bó wie ile czasu.

Aisha

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 428
  • Reputacja: 4
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • OneDirection.pl
Odp: Uzupełnianie galerii
« Odpowiedź #69 dnia: 15 Luty 2013, 18:34:36 »
Uzupełnianie galerii zdjęć to sama przyjemność! Sama zawsze mam ogromną satysfakcję, gdy znajdę jakieś rzadkie zdjęcia ;-) Po to tworzymy fansajty o naszych IDOLACH, prawda? Więc po co się kimś wyręczać? Osobiście na BabyV.pl dodałam ponad 20K zdjęć, na OneDirection.pl jakoś 8K, z tą różnicą, że fotki Vanessy mam z banków zdjęć (więc pobieram je wtyczką), a 1D nie; wszytskie pobierałam ręcznie (w dodatku prawie zawsze muszę je roztagowywać). Naprawdę - dla chcącego nic trudnego ;-)

Oczywiście, inna sprawa, gdy ktoś chce bezinteresownie pomóc, bo na przykład nudzi się. Wtedy proszę bardzo, niech dodaje zdjęcia, ale nie widzę najmniejszego sensu płacenia komuś za to -.- Nawiązując do tego co Skye napisała: jak nie macie czasu na dodawanie zdjęć to po co w ogóle zakładacie stronę?
« Ostatnia zmiana: 15 Luty 2013, 18:36:40 wysłana przez Aisha »


2nd july 2014 :: 10th june 2015 :: 14th november 2015

one direction + deviantART + twitter

jasiekkiepqS7

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Uzupełnianie galerii
« Odpowiedź #70 dnia: 12 Luty 2014, 12:19:23 »
pieknie :) :)

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Uzupełnianie galerii
« Odpowiedź #70 dnia: 12 Luty 2014, 12:19:23 »