Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Linkin Park  (Przeczytany 985 razy)

Nadie.

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 807
  • Reputacja: 4
    • Zobacz profil
Linkin Park
« dnia: 29 Sierpień 2012, 23:55:26 »
Linkin Park – amerykańska grupa muzyczna wykonująca szeroko pojętą muzykę rockową.
Zespół powstał w 1996 roku w Los Angeles.


Obecny skład zespołu: Chester Bennington, Brad Delson, David "Phoenix" Farrell, Joe Hahn, Mike Shinoda. Na swoim koncie mają pięć albumów studyjnych: Hybrid Theory (2000), Meteora (2003), Minutes to Midnight (2007), A Thousand Suns (2010), Living Things (2012).


Według mnie jest to najlepszy zespół rockowy. Można tak powiedzieć, że się wychowałam na muzyce LP. Mój tata jest ich ogromnym fanem, zawsze puszczał ich piosenki w domu, więc tak się zaczęła moja przygoda z LP. Mam ich trzy płyty: Minutes to Midnight, A Thousand Suns i kupiona kilka dni po dniu premiery Living Things. Jestem bardzo zadowolona z tego zakupy i naprawdę polecam innym, którzy nie znają zespołu do zapoznania się z nim :D Czasami w piosenkach są denerwujące momenty darcia mordy Chestera, ale da się przeżyć.

Co sądzicie o zespole? Słuchaliście kiedykolwiek jakieś ich piosenki? Może jest tu jakiś ich fan? :D

fovsaken

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 71
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Linkin Park
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Wrzesień 2012, 23:50:56 »
Czasami to "darcie mordy Chestera" sprawia, że piosenka zaczyna żyć ;p Osobiście nie mam problemów z tym, w jaki sposób Chester śpiewa. Powiem więcej, uwielbiam te jego wrzaski i nie wyobrażam sobie bez nich Linkin Park. Ale tak samo nie wyobrażam sobie, że Mike nie wprowadzałby do zespołu jakichś rapo'wych elementów/wstawek (o ile można to tak nazwać). Tak jak w twoim przypadku, ja też wychowałam się na Linkinach, ale mnie zapoznał z nimi brat. Pamiętam, że pierwszą piosenką jaką mi puścił była oczywiście "In the end". Do dziś jest to jedna z moich ulubionych piosenek :)
Ciekawa jestem czy jest tu ktoś jeszcze oprócz nas, kto żywi miłość do LP :)

Adorn

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 156
  • Reputacja: 1
    • Zobacz profil
Odp: Linkin Park
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Wrzesień 2012, 21:50:06 »
Kocham ich <3 Caly czas słucham ich razem z mama :D

Evan

  • VIP
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1954
  • Reputacja: 35
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Linkin Park
« Odpowiedź #3 dnia: 09 Październik 2012, 16:41:01 »
Z LP mam coś takiego że niby ich lubie mają fajne pisoenki ale po 10 przesłuchaniach już mam dosyć ;<

Viridiana

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 169
  • Reputacja: 3
    • Zobacz profil
    • mój tumblr
Odp: Linkin Park
« Odpowiedź #4 dnia: 09 Październik 2012, 19:28:45 »
Cóż, może moja miłość największa jest zarezerwowana dla innego zespołu, ale Linkin Park lubię bardzo :D
you smile at the hope they call despair

kiedyś sobie byłam Kalleye :P

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: Linkin Park
« Odpowiedź #5 dnia: 10 Październik 2012, 17:03:35 »
Evan, ja mam coś podobnego jak Ty. Owszem LP mają świetne kawałki, ale gdy słucham ich zbyt często to nudzą mi się i muszę zrobić sobie kilkutygodniową przerwę.
Do you want more?


Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Linkin Park
« Odpowiedź #5 dnia: 10 Październik 2012, 17:03:35 »