Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Will.i.am feat. Miley Cyrus - Fall Down  (Przeczytany 974 razy)

duumbhead

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 527
  • Reputacja: 1
    • Status GG
    • Zobacz profil
Will.i.am feat. Miley Cyrus - Fall Down
« dnia: 16 Kwiecień 2013, 13:53:06 »
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=DCqjz8xYGjY

Ja osobiście uważam, że piosenka jest świetna i ma duże szanse na to, abyśmy usłyszeli ją u nas w radio ;). Co do początku tak wiem, podobny to Keshy, ale ona była w studio i pomagała z muzyką w tle  ;D

we will always love you Cory ♥

Madney

  • Gość
Odp: Will.i.am feat. Miley Cyrus - Fall Down
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Kwiecień 2013, 20:13:59 »
Świetna! Szkoda że to nie jest jednak singiel Miley tylko Will.i.am'a. Czuję wielki come-back  Mileys :)

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: Will.i.am feat. Miley Cyrus - Fall Down
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Kwiecień 2013, 20:34:00 »
Denerwuje mnie już ten cały Will.i.am. Od kiedy udało mu się podbić listy przebojów singlem z Britney, to teraz idąc za ciosem wykorzystuje młodych, którzy są na czasie. Zrobił się z niego drugi Pitbull. Niedługo otworzę lodówkę a tam Will.i.am koncertuje z ketchupem. Dla mnie lepiej jak nie słyszę o jego kolejnych "beatach". Ta sama sieczka, która serwuje od ponad roku. Moim zdaniem Miley kiepsko wyjdzie na tym duecie.
Do you want more?


Karen

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 568
  • Reputacja: 2
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Will.i.am feat. Miley Cyrus - Fall Down
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Kwiecień 2013, 20:50:57 »
Ostatnio w sieci mogliśmy usłyszeć piosenkę will.i.am i Justina Biebera - That Power, wgl nie przypadła mi do gustu, co jest tym razem. Zgadzam się z @PA_BLO wykorzystuje młode gwiazdki, aby zarobić na nich pieniądze. Z Tych piosenek nic nie wychodzi..
Wszystko siedzi w twojej głowie.

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: Will.i.am feat. Miley Cyrus - Fall Down
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Kwiecień 2013, 21:11:01 »
Ostatnio w sieci mogliśmy usłyszeć piosenkę will.i.am i Justina Biebera - That Power, wgl nie przypadła mi do gustu, co jest tym razem. Zgadzam się z @PA_BLO wykorzystuje młode gwiazdki, aby zarobić na nich pieniądze. Z Tych piosenek nic nie wychodzi..
Mogę się założyć, że jego nowa płyta też nie sprzeda się dobrze jako całość. Spore zamieszanie wywołał tym, że niby wcześniej były wycieki piosenek to już od razu wszystko pozmieniał aby materiał był nowy i zaskakujący. Jego kariera nie będzie już taka sama jak za czasów The Black Eyed Peas, gdzie wtedy jeszcze miał coś do zaoferowania. Teraz widać po nim, że przerosło go jego własne ego i zgrywa wielkiego króla. Single może i jakoś będą się utrzymywać na listach, ale album wątpię. Zapewne żadna piosenka z materiału jego nowej płyty nie sprzeda się tak dobrze jak Scream & Shout. To było coś, teraz to już powielanie schematu.
Do you want more?


ladymama

  • Gość
Odp: Will.i.am feat. Miley Cyrus - Fall Down
« Odpowiedź #5 dnia: 17 Kwiecień 2013, 19:44:09 »
Fajna piosenka, już się do niej przekonałam i czekam, aż usłyszę ją w radiu  ;D

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Will.i.am feat. Miley Cyrus - Fall Down
« Odpowiedź #5 dnia: 17 Kwiecień 2013, 19:44:09 »