Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Czy kupowanie płyt to archaizm?  (Przeczytany 3993 razy)

Matthew

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 383
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Me
Odp: Czy kupowanie płyt to archaizm?
« Odpowiedź #30 dnia: 02 Kwiecień 2013, 10:08:39 »
Ja lubię i ściągać poszczególne piosenki, żeby je mieć przy sobie :) Ściągam z mp3.teledyski.info  i nie narzekam :P Ale również kupuję albumy :) Teraz w kółko np. słucham LOUD (Rihanna) :D Mam jeszcze kilka innych :) Teraz planuję DVD LOUD, ale w sklepie nie mogę znaleźć :( I uważam, że każdy z was dostaje jakieś tam grosze od rodzica więc jak uważacie że takie drogie, to odkładajcie sobie $$$ :) Ale są też fajne  promocje, ostatnio w Media Expert GGGB (Rihanna) kosztował 17 zł ;D
Warto kupować, jakoś tak fajnie według mnie :)
Kliknij i przejdź na info o:

RIHANNA  Muzyka (ogólnie)



Matthew

Przemek

  • Gość
Odp: Czy kupowanie płyt to archaizm?
« Odpowiedź #31 dnia: 02 Kwiecień 2013, 11:25:16 »
Ja lubię sobie raz na jakiś czas posłuchać muzyki z discmana, więc muszę je kupić. Nie zwracam uwagi na to czy kupowanie płyt CD jest nie modne, jeśli chceę to kupuję.

juliee

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
    • Christina Aguilera Polska
Odp: Czy kupowanie płyt to archaizm?
« Odpowiedź #32 dnia: 14 Kwiecień 2013, 15:23:12 »
powiedziałabym, że to polskie realia. Pamiętam jak chciałam kupić Bionic'a Aguilery zaraz po premierze w wersji deluxe, który kosztował wtedy 70-80 zł, fajnie tylko, że ja bym musiała pracować cały dzień na to by sobie kupić tę płytę, albo nawet więcej. Co ciekawe, kiedy 2 miesiące później pojechałam do Londynu na wakacje ta sama płyta była za 12 funtów. Jest różnica bo mój brat, który tam mieszkał musiałby na tę płytę pracować 2 godziny. Kolejną kpiną dla mnie jest wersja cyfrowa oferowana przez SMP. Soundtrack do Burleski kosztował w wersji Eco 39,99 w Empiku, a w wersji cyfrowej na stronie Sony.. 32 zł. To trochę dużo jak na obcięcie kosztów związanych z transportem, wyprodukowaniem, przechowywaniem i marżą sklepu

christinaaguilera.com.pl

Skye

  • Let's get fired up:)
  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1243
  • Reputacja: 81
    • Zobacz profil
    • Retro Creatives
Odp: Czy kupowanie płyt to archaizm?
« Odpowiedź #33 dnia: 16 Kwiecień 2013, 19:01:33 »
I uważam, że każdy z was dostaje jakieś tam grosze od rodzica więc jak uważacie że takie drogie, to odkładajcie sobie $$$
u mnie nigdy kieszonkowego nie było:(
A nawet jesli by było to pewnie trzeba byłoby wieki na to zbierać. a za granicą  za jedną tygodniówkę (w przeciętnej rodzinie, nie u milionerów) dzieciak może sobie kupić singla czy cd całe nawet.
I just wanna live fast, party hard,
make money, be a star
♥♥
Retroscream my name[/center]

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: Czy kupowanie płyt to archaizm?
« Odpowiedź #34 dnia: 16 Kwiecień 2013, 20:40:03 »
Ja teraz mam w planach zakup wszystkich albumów All Time Low, bo od tygodnia non stop ich słucham i bardzo polubiłem ich muzykę. Ale jak zobaczyłem ile kosztuje ich jedno CD to po przeliczeniu na cała kolekcję wydam fortunę.
Do you want more?


Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Czy kupowanie płyt to archaizm?
« Odpowiedź #34 dnia: 16 Kwiecień 2013, 20:40:03 »