Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Galeria: Problem z widokiem ilości albumów i plików  (Przeczytany 2382 razy)

Jogi

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 271
  • Reputacja: 1
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Dakota-Johnson.pl
Galeria: Problem z widokiem ilości albumów i plików
« dnia: 17 Kwiecień 2014, 17:11:18 »
Zainstalowałam galerie na mojej stronie. Dodałam pierwsze zdjęcia do albumu w podkategorii i na głowne stronie galerii w sekcji 'albumy' i 'pliki' cały czas widac ich ilość, choć tak nie powinno być. Nie wiem czy to nowy wymysł właścicieli skryptu? Wiecie moze jak to wyłączyć? Poniżej screen:
♥  Dakota-Johnson.pl  ♥ 

Drew

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 235
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
    • Zac Efron Polska
Odp: Galeria: Problem z widokiem ilości albumów i plików
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Kwiecień 2014, 17:15:20 »
Sądzę, że tak ma być. Jeżeli w danej kategorii znajdują się tylko albumy to informacja o tym się wyświetli. Natomiast jeżeli w danej kategorii zrobisz podkategorie, to informacji o ilości albumów nie będziesz miała na stronie głównej. Przykład http://galeria.rachel-mcadams.pl/
Mogę się oczywiście mylić.

“Everyone looks so much better when they smile.”
~ Jimmy Fallon



// Arrow // The Flash // Grey's Anatomy // Scandal // Agents of S.H.I.E.L.D. // Agent Carter // The Vampire Diaries // Daredevil // Gotham // House of Cards // Chicago P.D. // Once Upon a Time // Bones // New Girl // Baby Daddy // Dark Matter // Killjoys // Scorpion // Mr. Robot // Suits // The Originals // Modern Family //

Jogi

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 271
  • Reputacja: 1
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Dakota-Johnson.pl
Odp: Galeria: Problem z widokiem ilości albumów i plików
« Odpowiedź #2 dnia: 17 Kwiecień 2014, 17:19:40 »
Sądzę, że tak ma być. Jeżeli w danej kategorii znajdują się tylko albumy to informacja o tym się wyświetli. Natomiast jeżeli w danej kategorii zrobisz podkategorie, to informacji o ilości albumów nie będziesz miała na stronie głównej. Przykład http://galeria.rachel-mcadams.pl/
Mogę się oczywiście mylić.

ale właśnie o to chodzi, że mam w tej kategorii podkategorię 'gra o tron' i w tejże podkategorii kolejną 'sezon pierwszy', gdzie znajdują się te cztery albumy z fotami, wiec nic na łownej nie powinno się pokazac, a jednak
♥  Dakota-Johnson.pl  ♥ 

Drew

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 235
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
    • Zac Efron Polska
Odp: Galeria: Problem z widokiem ilości albumów i plików
« Odpowiedź #3 dnia: 17 Kwiecień 2014, 17:26:50 »
A masz utworzony jakiś album w tej kategorii?

“Everyone looks so much better when they smile.”
~ Jimmy Fallon



// Arrow // The Flash // Grey's Anatomy // Scandal // Agents of S.H.I.E.L.D. // Agent Carter // The Vampire Diaries // Daredevil // Gotham // House of Cards // Chicago P.D. // Once Upon a Time // Bones // New Girl // Baby Daddy // Dark Matter // Killjoys // Scorpion // Mr. Robot // Suits // The Originals // Modern Family //

Jogi

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 271
  • Reputacja: 1
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Dakota-Johnson.pl
Odp: Galeria: Problem z widokiem ilości albumów i plików
« Odpowiedź #4 dnia: 17 Kwiecień 2014, 17:28:20 »
A masz utworzony jakiś album w tej kategorii?

w kategorii nie, tylko w podkategorii
♥  Dakota-Johnson.pl  ♥ 

Drew

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 235
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
    • Zac Efron Polska
Odp: Galeria: Problem z widokiem ilości albumów i plików
« Odpowiedź #5 dnia: 17 Kwiecień 2014, 17:30:43 »
No to bez sensu.

“Everyone looks so much better when they smile.”
~ Jimmy Fallon



// Arrow // The Flash // Grey's Anatomy // Scandal // Agents of S.H.I.E.L.D. // Agent Carter // The Vampire Diaries // Daredevil // Gotham // House of Cards // Chicago P.D. // Once Upon a Time // Bones // New Girl // Baby Daddy // Dark Matter // Killjoys // Scorpion // Mr. Robot // Suits // The Originals // Modern Family //

Jogi

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 271
  • Reputacja: 1
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Dakota-Johnson.pl
Odp: Galeria: Problem z widokiem ilości albumów i plików
« Odpowiedź #6 dnia: 17 Kwiecień 2014, 18:00:41 »
Już wiem o co chodzi. Wyszła nowa wersja coppermine 1.5.28 i w tejże wersji widać wszystkie pliki i albumy na głównej. Dobrze, ze miałam mało plików w galerii, bo odinstalowałam ją już i zainstaluje sobie 1.5.24
♥  Dakota-Johnson.pl  ♥ 

Drew

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 235
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
    • Zac Efron Polska
Odp: Galeria: Problem z widokiem ilości albumów i plików
« Odpowiedź #7 dnia: 17 Kwiecień 2014, 18:08:03 »
No to wszystko ma już sens ;-)

“Everyone looks so much better when they smile.”
~ Jimmy Fallon



// Arrow // The Flash // Grey's Anatomy // Scandal // Agents of S.H.I.E.L.D. // Agent Carter // The Vampire Diaries // Daredevil // Gotham // House of Cards // Chicago P.D. // Once Upon a Time // Bones // New Girl // Baby Daddy // Dark Matter // Killjoys // Scorpion // Mr. Robot // Suits // The Originals // Modern Family //

Matney

  • Gość
Odp: Galeria: Problem z widokiem ilości albumów i plików
« Odpowiedź #8 dnia: 17 Kwiecień 2014, 18:49:30 »
Już wiem o co chodzi. Wyszła nowa wersja coppermine 1.5.28 i w tejże wersji widać wszystkie pliki i albumy na głównej. Dobrze, ze miałam mało plików w galerii, bo odinstalowałam ją już i zainstaluje sobie 1.5.24


Mam ten sam problem na moje stronie o Vic, dlatego tak sceptycznie podchodziłem do dodawania zdjęć i aktualizowania jej. Skąd pobrałaś wersję 1.5.24?

Jogi

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 271
  • Reputacja: 1
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Dakota-Johnson.pl
Odp: Galeria: Problem z widokiem ilości albumów i plików
« Odpowiedź #9 dnia: 17 Kwiecień 2014, 19:15:57 »
Już wiem o co chodzi. Wyszła nowa wersja coppermine 1.5.28 i w tejże wersji widać wszystkie pliki i albumy na głównej. Dobrze, ze miałam mało plików w galerii, bo odinstalowałam ją już i zainstaluje sobie 1.5.24


Mam ten sam problem na moje stronie o Vic, dlatego tak sceptycznie podchodziłem do dodawania zdjęć i aktualizowania jej. Skąd pobrałaś wersję 1.5.24?

Nie wiem po co to pozmieniali. Wczesniej było lepiej. Prosze bardzo: http://sourceforge.net/projects/coppermine/files/Coppermine/1.5.x/cpg1.5.24.zip/download
♥  Dakota-Johnson.pl  ♥ 

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Galeria: Problem z widokiem ilości albumów i plików
« Odpowiedź #9 dnia: 17 Kwiecień 2014, 19:15:57 »