Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Zlot Fan-Strefowiczów?  (Przeczytany 3010 razy)

Ellie

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 662
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
Zlot Fan-Strefowiczów?
« dnia: 04 Sierpień 2012, 19:00:28 »
Ostatnio myślałam nad tym, żeby zorganizować zlot wszystkich użytkowników Fan-Strefy. Niestety wspomniałam o tym paru osobom i problemem okazała się zbyt duża odległość. Więc pomyślałam, że moglibyśmy podzielić się na jakieś strefy. Na czym mogłoby to polegać? Każdy miałby plakietkę z nickiem, prawdziwym imieniem i/lub adres strony. Moglibyśmy zorganizować jakieś warsztaty HTMLu, zamówić u kogoś grafikę z rabatem i inne, może każda strona miałaby swoje stanowisko i można by było się reklamować? Moglibyśmy poznać się nawzajem i spędzić miło czas. Może dobrym momentem byłyby przyszłe wakacje? Co o tym sądzicie? Może jakieś sugestie?

Nadie.

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 807
  • Reputacja: 4
    • Zobacz profil
Odp: Zlot Fan-Strefowiczów?
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Sierpień 2012, 19:31:59 »
Jak byłam kiedyś na forum zigzapa tak codziennie jak tutaj, to oni dzielili listę na województwa. Była lista województw, nicków osób, które mieszkają w danym województwie i miasta. Z tego co wiem to dużo osób na tym było. Ja osobiście uważam, że to dobry pomysł chociaż wątpię, abym sama się na taki zlot wybrała.

Skye

  • Let's get fired up:)
  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1243
  • Reputacja: 81
    • Zobacz profil
    • Retro Creatives
Odp: Zlot Fan-Strefowiczów?
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Sierpień 2012, 19:35:41 »
kto wie, w ogóle warto zrobić ankietę pt. z jakiego województwa jesteś, dowiemy sie przy okazji ilu statystycznie forowiczow przypada na województwo;)
I just wanna live fast, party hard,
make money, be a star
♥♥
Retroscream my name[/center]

Ellie

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 662
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Zlot Fan-Strefowiczów?
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Sierpień 2012, 19:58:26 »
Wtedy można by było spotkać się np. w jakimś większym mieście. Tylko coś takiego wymaga czasu do organizacji, dlatego zaproponowałam przyszłe wakacje. Moglibyśmy się spotkać na starych rynkach, w większych miastach :) Tylko na przykład kilka osób, z danego województwa musiałoby się wspólnie zająć organizacją. Wtedy moglibyśmy dać im jakieś drobne upominki albo np. wręczyć jakieś symboliczne upominki za Fan-Strefa Awards....

Avery

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 527
  • Reputacja: 18
    • Zobacz profil
Odp: Zlot Fan-Strefowiczów?
« Odpowiedź #4 dnia: 04 Sierpień 2012, 20:04:58 »
Pomysł może i fajnie, ale np z mojego województwa wątpie żeby była jakaś kolosalna liczba osób jak będzie do 10 będzie dobrze. Ale osobiście sama bym na coś takiego nie pojechała

Karen

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 568
  • Reputacja: 2
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Zlot Fan-Strefowiczów?
« Odpowiedź #5 dnia: 04 Sierpień 2012, 20:10:03 »
Pomysł super! Ale mieszkam na Mazurach, a z tego co się orientuje to tutaj nikogo oprócz mnie nie ma z Mazur i jest tutaj z tym problem. Co ja o pomyśle? Ja bym na to pojechała, fajny pomysł zwłaszcza,że kolegujemy tu się na fan - strefie, naszym codziennym miejscu spotkań.  :)
Wszystko siedzi w twojej głowie.

Drew

  • Gość
Odp: Zlot Fan-Strefowiczów?
« Odpowiedź #6 dnia: 04 Sierpień 2012, 20:20:40 »
Ja raczej bym nie pojechał, bo nie przepadam za takimi zlotami.

Bee

  • Gość
Odp: Zlot Fan-Strefowiczów?
« Odpowiedź #7 dnia: 04 Sierpień 2012, 21:08:41 »
A ja bym pojechała chętnie ;-)

Skye

  • Let's get fired up:)
  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1243
  • Reputacja: 81
    • Zobacz profil
    • Retro Creatives
Odp: Zlot Fan-Strefowiczów?
« Odpowiedź #8 dnia: 04 Sierpień 2012, 21:08:54 »
z "mojego" śląska z tego co wiem jest sporo osób więc u nas dałoby radę. Chyba nawet z miast obok jest kilka osób, bo Rybnik, Katowice, Żory...;) Ja się tam mogę spotkać, byle nie będę musiała daleko dojeżdżać:P
I just wanna live fast, party hard,
make money, be a star
♥♥
Retroscream my name[/center]

kejtlin

  • Gość
Odp: Zlot Fan-Strefowiczów?
« Odpowiedź #9 dnia: 04 Sierpień 2012, 21:29:44 »
jakby było w następne wakacje to może bym poszła :D
haha pewnie nikogo nie ma z mojego województwa xd 

pati

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Zlot Fan-Strefowiczów?
« Odpowiedź #10 dnia: 04 Sierpień 2012, 22:17:35 »
A ja jestem z pomorza,.. jest ktoś stąd?

Ellie

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 662
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Zlot Fan-Strefowiczów?
« Odpowiedź #11 dnia: 04 Sierpień 2012, 23:03:08 »
Ktoś utworzył wątek : "Z jakiego województwa jesteś", więc piszmy tam zobaczymy ile osób jest :D

Kalleye

  • Gość
Odp: Zlot Fan-Strefowiczów?
« Odpowiedź #12 dnia: 04 Sierpień 2012, 23:52:03 »
Znając zycie to mi bylo by za daleko. Zreszta i tak nie pojade na cos takiego, nie lubię takich 'imprez'

Lory

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 108
  • Reputacja: 5
    • Zobacz profil
Odp: Zlot Fan-Strefowiczów?
« Odpowiedź #13 dnia: 05 Sierpień 2012, 00:15:23 »
Trzy razy w życiu zdarzyło mi się spotkać z osobami poznanymi przez internet i nie żałuję :) Jednak nie wydaje mi się, że taki zjazd miałby rację bytu - robi się drętwo, bo zawsze znajdzie się ktoś, kto się stresuje. Większy sens mają spotkania 2-4 osób, bo wtedy nikt nie czuje się olany ani pominięty :)
I kolejna sprawa - nasze forum jest strasznie zróżnicowane pod względem wiekowym, więc to też byłby problem ;) Podejrzewam, że rodzice tych "młodszych" - liczących sobie po 13 lat, mogliby mieć coś przeciwko spotkaniom z prawie-dwudziestolatkami, a takich też tutaj mamy.
No i jak się spotykać, to po to, żeby się dobrze bawić i pośmiać, a nie nad htmlem ślęczeć! :)

Kalleye

  • Gość
Odp: Zlot Fan-Strefowiczów?
« Odpowiedź #14 dnia: 05 Sierpień 2012, 00:29:07 »
Moi konserwatywno-tradycjonalistyczno-ortodoksyjni rodzice, mimo moich 18 lat (czy jeśli bym się zdecydowała, za rok 19) uznali by, że jechać nie mogę, bo 'nigdy nie wiesz kto jest po drugiej stronie' hahaha

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Zlot Fan-Strefowiczów?
« Odpowiedź #14 dnia: 05 Sierpień 2012, 00:29:07 »