Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Dziwny margines na górze strony...  (Przeczytany 1591 razy)

Bartel

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 770
  • Reputacja: 83
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Kukiczo.com
Dziwny margines na górze strony...
« dnia: 03 Grudzień 2011, 16:19:54 »
Hey, przy nowym sposobie kodowania mam problem z marginesem u góry... Kodowanie oparte jest o DIVy i Tabele przy czym div określa najczęściej styl, wielkość itp. tabel w jego środku... No i mam zawsze problem z headerem... w wersji html wygląda ok, zaczyna się od góry... ale jak dam już to w php to powstaje u góry margines około 15-20px... Nie mam pojęcia czym może być to spowodowane... może ktoś miał taki problem i wie jak go rozwiązać? Radzę sobie tym że cały szablon przesuwam o te parę pikseli do góry (na minusie) ale Opera ma z tym problem (a właściwie jako jedyna nie wyświetla tego marginesu u góry). Inne przeglądarki Mozilla Fireox, Chrome czy Safari dobrze to wyświetlają...

Any Idea?

Kalleye

  • Gość
Odp: Dziwny margines na górze strony...
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Grudzień 2011, 16:25:57 »
Wiesz kiedyś robiło mi się tak gdy nagłówka nie cięłam tylko pewne elementy próbowałam divem rozkładać. Zaczęłam ciąć i problem zniknął. Może tutaj tkwi problem?

Bartel

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 770
  • Reputacja: 83
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Kukiczo.com
Odp: Dziwny margines na górze strony...
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Grudzień 2011, 16:31:59 »
Wiesz kiedyś robiło mi się tak gdy nagłówka nie cięłam tylko pewne elementy próbowałam divem rozkładać. Zaczęłam ciąć i problem zniknął. Może tutaj tkwi problem?

Dzięki za odpowiedź. Tylko że ja mam ten problem odkąd tnę nagłówek na kawałki... Przy starym kodzie nigdy nie miałem takiego problemu... Czytałem że może to się dziać jak ktoś w WP nie używa stopki, ale ja używam więc nie wiem o co kaman...


----------

Ej, a jest możliwość stworzenia osobnego marginu dla opery? ;P

Mojito

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 86
  • Reputacja: 2
    • Zobacz profil
    • LMFAO
Odp: Dziwny margines na górze strony...
« Odpowiedź #3 dnia: 03 Grudzień 2011, 17:29:49 »
wiem chyba co to jest. Zauważyłeś, że ten margines jest zawsze gdy jesteś zalogowany?:> Wejdź w ustawienia Twojego profilu w wp, i tam jest takie cudo jak jakiś pasek (i jest do zaznaczenia czy pokazywać go na stronie i czy w kokpicie).
  reminds me of you ♥
   Pixie Lott ♥ LMFAO ♥  Nina Dobrev ♥  Gossip Girl ♥ TVD


Bartel

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 770
  • Reputacja: 83
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Kukiczo.com
Odp: Dziwny margines na górze strony...
« Odpowiedź #4 dnia: 03 Grudzień 2011, 17:59:23 »
Nie, to nie to niestety... Już nie wiem co robić... może mam jakiś błąd w stylu czy kodzie... kurde, nie wiem... Może jest ktoś ogarnięty z kodem i zechciałby mi pomóc? wtedy dam dane do wp i zobaczy o co kaman...

Rami

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 162
  • Reputacja: 9
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Beyonce Polska
Odp: Dziwny margines na górze strony...
« Odpowiedź #5 dnia: 20 Luty 2012, 08:11:07 »
Hej, a udało Ci się rozwiązać ten problem? Ja teraz koduję szablon i też mam podobny problem. Nie chcę zaczynać nowego tematu, a czy ma ktoś jakieś rozwiązanie? Mogę podać przykład :)

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Dziwny margines na górze strony...
« Odpowiedź #5 dnia: 20 Luty 2012, 08:11:07 »