Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Listy do M.  (Przeczytany 1259 razy)

Zuzolinda

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 1036
  • Reputacja: 14
    • Zobacz profil
    • Taylor Swift Polska
Listy do M.
« dnia: 13 Listopad 2011, 19:05:20 »
Polska komedia romantyczna, która swoją premierę miała 11 listopada 2011. Przez recenzentów chwalona, mimo przedpremierowych opinii o skopiowaniu "To właśnie miłość". Wreszcie możemy powiedzieć, że w Polsce powstał świetny film tego typu! W rolach głównych - Maciej Stuhr, Roma Gąsiorowska - Żurawska, Agnieszka Wagner, Wojciech Malajkat, Tomasz Karolak, Katarzyna Zielińska, Piotr Adamczyk, Agnieszka Dygant i Paweł Małaszyński.

Ja obejrzałam "Listy do M." w piątek i do dzisiaj jestem zauroczona. Cover piosenki "What The World Needs Now is Love, Sweet Love" w wykonaniu Anny Karwan to kolejny atut :) Nic, tylko wędrować do kin. Mam jeszcze cichą nadzieję, że produkcja zostanie wydana na DVD - nie mogę doczekać się kolejnego obejrzenia !

A Wy co sądzicie ? Byliście już, wybieracie się ?
« Ostatnia zmiana: 13 Listopad 2011, 19:13:17 wysłana przez Zuzolinda »

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: Listy do M.
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Listopad 2011, 19:22:11 »
Jeszcze nie widziałem i właśnie zastanawiam się czy iść.  Moja znajoma była i mówiła, że film jest mega przereklamowany, że tyle szumu i promocji robią a ni jak ma się to do wartości samej produkcji. Mogę się założyć, że krytycy i tak zjadą film choćby ze względu na samą obsadę, którą uważają za mało ambitną.
Do you want more?


M

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1405
  • Reputacja: 70
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Florence
Odp: Listy do M.
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Listopad 2011, 21:19:41 »
Chyba wszystkie polskie filmy ostatnio są przereklamowane tylko ta "Sala Samobójców" się dość dobrym echem odbiła, tak mi się wydaje..
I'm on Tumblr: 911notinservice.tumblr.com

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: Listy do M.
« Odpowiedź #3 dnia: 13 Listopad 2011, 21:56:29 »
Masz rację Bionic, bo "Sala samobójców" była chyba pierwszym w Polsce filmem (o ile nie jednym z pierwszych na świecie, bo słyszałem że za oceanem zdobył duże uznanie), który poruszał problem uzależnienia od świata wirtualnego itp. "Listy do M." to kolejna ckliwa historia o miłości i związkach. No ale zobaczę to ocenię. Jednak nie nastawiam się na wielkie bum xD
Do you want more?


Kalleye

  • Gość
Odp: Listy do M.
« Odpowiedź #4 dnia: 13 Listopad 2011, 22:53:45 »
Polskie kino ustawione jest na bezsensowne niekiedy wręcz sprosne komedie romantyczne, ktore nie wnosza nic nowego do polskiej kinematografii. Co wiecej, w moim odczuciu kazdy jeden film jest jeszczw gorszy od poprzedniego. (i mam tu na uwadze szczegolnie komedie romantyczne)

Zuzolinda

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 1036
  • Reputacja: 14
    • Zobacz profil
    • Taylor Swift Polska
Odp: Listy do M.
« Odpowiedź #5 dnia: 14 Listopad 2011, 18:45:04 »
Jak już napisałam (widziałam kilka polskich komedii) film (moim, skromnym zdaniem) różni się od innych. Ja, jak na razie słyszałam same dobre opinie (poza Waszymi) i zgadzam się z recenzjami ;)

Polskie kino ustawione jest na bezsensowne niekiedy wręcz sprosne komedie romantyczne, ktore nie wnosza nic nowego do polskiej kinematografii. Co wiecej, w moim odczuciu kazdy jeden film jest jeszczw gorszy od poprzedniego. (i mam tu na uwadze szczegolnie komedie romantyczne)
Kalleye, niektóre komedie romantyczne są okropne, ale nie ta :) Jeżeli chodzi o ogół komedii polskich, spójrzmy np. na taki "Wyjazd Integracyjny" - nie ma żadnego porównania. Ponoć taki chłam, że nie idzie tego oglądać. Na dodatek jeszcze ta piosenka Kombi - uhh, nie powiem nic więcej  :o

Jeszcze nie widziałem i właśnie zastanawiam się czy iść.  Moja znajoma była i mówiła, że film jest mega przereklamowany, że tyle szumu i promocji robią a ni jak ma się to do wartości samej produkcji. Mogę się założyć, że krytycy i tak zjadą film choćby ze względu na samą obsadę, którą uważają za mało ambitną.
I tu się mylisz :) Krytycy bardzo chwalą film, nawet mimo obsady :D

kejtlin

  • Gość
Odp: Listy do M.
« Odpowiedź #6 dnia: 14 Listopad 2011, 19:33:41 »
jakbym była w polsce na pewno bym poszła xD
ale niestety muszę czekać aż będzie w sieci albo na DVD xD

Benia

  • Gość
Odp: Listy do M.
« Odpowiedź #7 dnia: 13 Kwiecień 2012, 19:45:44 »
Ujdzie , mnie trochę znudził..

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Listy do M.
« Odpowiedź #7 dnia: 13 Kwiecień 2012, 19:45:44 »