Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Przyjaciółki  (Przeczytany 955 razy)

Skye

  • Let's get fired up:)
  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1243
  • Reputacja: 81
    • Zobacz profil
    • Retro Creatives
Przyjaciółki
« dnia: 27 Listopad 2012, 13:13:30 »

Przyjaciółki
Bohaterkami "Przyjaciółek" są cztery kobiety, znające się jeszcze z czasów szkolnych: bizneswoman, która nie ma szczęścia do mężczyzn, wzięta fryzjerka z nieskorym do ożenku partnerem, rozwódka z dzieckiem i oddana rodzinie gospodyni domowa. Każda z bohaterek jest inna, różni je sytuacja życiowa i problemy, którym muszą stawić czoła. Spotkają się po latach na zjeździe absolwentów, gdzie okaże się, że właśnie teraz potrzebują siebie jak nigdy.


Ktoś ogląda oprócz mnie?:D Ja wciągnęłam się dopiero od 3-go odcinka, bo poleciła mi to kumpela i z ciekawości zobaczyłam i mi się spodobało. Początkowo byłam sceptycznie nastawiona, bo osoba mi ten serial polecająca, była wielką fanką "Szpilek na Giewoncie" (które zastąpiły "Przyjaciółki"), a ten serial kompletnie mi nie pasował i obawiałam się, "Przyjaciółki" również mi się nie spodobają. Nic bardziej mylnego:P
Ogółem podoba mi się i fabuła i obsada. Trochę tylko rozwala mnie fakt, że wszystkie 4 tytułowe przyjaciółki były razem w jednej klasie, a Małgosia Socha wygląda przy nich trochę jak młodsza koleżanka;)
I just wanna live fast, party hard,
make money, be a star
♥♥
Retroscream my name[/center]

Mojito

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 86
  • Reputacja: 2
    • Zobacz profil
    • LMFAO
Odp: Przyjaciółki
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Marzec 2013, 19:25:45 »
Oglądam ale ostatnio ominęłam dwa odcinki. Muszę w weekend koniecznie nadrobić!
  reminds me of you ♥
   Pixie Lott ♥ LMFAO ♥  Nina Dobrev ♥  Gossip Girl ♥ TVD


celeBRYTA

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 699
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Britney Spears
Odp: Przyjaciółki
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Marzec 2013, 19:30:42 »
Właśnie skończyłem oglądać przed chwilą 5 odcinek drugiego sezonu, czyli ten, który będzie w przyszły czwartek. Nie chce spoilerować, ale odcinek bardzo fajny, a zwłaszcza końcowa akcja z Ingą i Dorotą :D

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Przyjaciółki
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Marzec 2013, 19:30:42 »