Nasze zainteresowania > Seriale

Once Upon a Time

(1/1)

Lory:--- Cytuj ---Jennifer Morrison jako Emma Swan
Ginnifer Goodwin jako Królewna Śnieżka / Mary Margaret Blanchard
Robert Carlyle jako Rumplestiltskin / Pan Gold
Josh Dallas jako Królewicz / David Nolan
Lana Parrilla jako Zła Królowa / Regina Mills
Raphael Sbarge jako Jiminy Cricket / Archie Hopper
Jared Gilmore jako Henry Mills
Meghan Ory jako Czerwony Kapturek / Ruby
Eion Bailey jako August W. Booth
 
--- Koniec cytatu ------ Cytuj --- 
Serial opowiada o kobiecie z burzliwą przeszłością, która osiada w niewielkim miasteczku wstanie Maine. Jak się na miejscu okazuje, magia i tajemnice znane z bajek mogą być prawdziwe. Twórcy serialu, Edward Kitsis i Adam Horowitz, którzy wcześniej pracowali przy „Zagubionych” zapowiedzieli, że w „Once Upon a Time” pojawi się kilka nawiązań do tego serialu.

--- Koniec cytatu ---

Ogląda ktoś :)? Jeżeli nie, to gorąco polecam! Najlepsze baśnie i bajki w świetnym wykonaniu. Mimo tematyki, serial nie jest jakąś historyjką dla dzieci - bohaterowie są świetnie skrojeni, a fabuła ciekawa.
Parę tygodni temu został wyemitowany ostatni odcinek pierwszego sezonu.

Kalleye:
Ja oglądam :D Serial bardzo fajny, jednak wymieniłabym Jennifer Morrison na inną aktorkę jej mimika jest powalająca -.- Ale za to Robert Carlyle stworzył zarąbiastą postać Rumpela :D
I kto jest na tyle inteligentny by z  Prince Charming zrobić Królewicz (w obsadzie)? xD Toż z tego co wiem jego polskim odpowiednikiem jest książę z bajki. Z reszta nie wnikam..

Lory:

--- Cytat: Kalleye w 01 Czerwiec 2012, 14:18:05 ---Ja oglądam :D Serial bardzo fajny, jednak wymieniłabym Jennifer Morrison na inną aktorkę jej mimika jest powalająca -.- Ale za to Robert Carlyle stworzył zarąbiastą postać Rumpela :D
I kto jest na tyle inteligentny by z  Prince Charming zrobić Królewicz (w obsadzie)? xD Toż z tego co wiem jego polskim odpowiednikiem jest książę z bajki. Z reszta nie wnikam..

--- Koniec cytatu ---

Aaaaa to pewnie jakaś inteligenta osoba na filmwebie :D Ale lepszy Królewicz niż "książę Czaruś" (a tak powinno być najwierniej? :D)
Morrison jest denerwująca - a może nawet nie ona, ale postać którą stworzyła. Chyba największa wada serialu, ale tak jest już chyba bywa, że główny bohater rzadko kiedy jest lubiany/interesujący.
Tak bardzo brakowało mi Grahama! Czytałam spojlery i przez pół sezonu czekałam jak dziecko na gwiazdkę, żeby się znowu pojawił, a on mignął przez pół minuty i to by było na tyle...

Nadie.:
Ja też oglądam :D Bardzo ciekawy serial. Co do Roberta Carlyle'a to się zgadzam. Jest świetny jednocześnie jako Rumpel i Mr. Gold. Ja szczerze mówiąc myślałam, że Grahama pokażą trochę więcej, może bardziej w tych "wspomnieniach", które pokazują. Mnie osobiście denerwuje aktor, który gra 'Królewicza' xD Jennifer może być, chociaż wydaje mi się, że lepiej grała u House'a.

Drew:
JENNIFER MORRISON <3 Genialnie zagrała, uwielbiam jej postać. Gold i Rumple też bardzo dobrze zagrani. Josh Dallas rzeczywiście nie powinien był zagrać, nie nadaje się do tej roli.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej