Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Kejtlin Designs  (Przeczytany 9663 razy)

kejtlin

  • Gość
Odp: Kejtlin Designs
« Odpowiedź #45 dnia: 14 Październik 2011, 20:32:09 »
haha teraz jak na to patrze to tez mi dziwnie wyglada o.O haha

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: Kejtlin Designs
« Odpowiedź #46 dnia: 14 Październik 2011, 20:35:02 »
Niestety, ale zgadzam się z powyższymi opiniami. Przypomina mi to troszkę grafikę onetową z przed kilku lat (bez urazy), kilka rad:
- wykorzystaj bardziej żywe kolory, rozumiem że prawdopodobnie dobierałaś kolory na podstawie barw ze zdjęć - ale uważam że zastosowaniem tych samych odcieni tylko przytłumiłaś całość pracy,
- zrezygnowałbym z dodawania "efektu blasku wewnętrznego" (o ile taki zastosowałaś, bo coś mi tak się wydaje), zwłaszcza gdy napis barwisz na odcień całkiem inny niż zastosowany blask,
- kolejna sprawa to nawigacja, jest zbyt różna - wręcz stanowi mega kontrast i nie współgra, zdecyduj sie na jeden styl albo zwykłe napisy albo coś innego bo takie mieszanie jest bez sensu i ten odsyłacz powrotny umieściłbym w innym miejscu bo ni jak ma się do nawigacji, prędzej wygląda jak brush.

Sorki, jeżeli uraziłem ale staram się być szczery w swojej opinii.
Do you want more?


kejtlin

  • Gość
Odp: Kejtlin Designs
« Odpowiedź #47 dnia: 14 Październik 2011, 20:39:00 »
Niestety, ale zgadzam się z powyższymi opiniami. Przypomina mi to troszkę grafikę onetową z przed kilku lat (bez urazy), kilka rad:
- wykorzystaj bardziej żywe kolory, rozumiem że prawdopodobnie dobierałaś kolory na podstawie barw ze zdjęć - ale uważam że zastosowaniem tych samych odcieni tylko przytłumiłaś całość pracy,
- zrezygnowałbym z dodawania "efektu blasku wewnętrznego" (o ile taki zastosowałaś, bo coś mi tak się wydaje), zwłaszcza gdy napis barwisz na odcień całkiem inny niż zastosowany blask,
- kolejna sprawa to nawigacja, jest zbyt różna - wręcz stanowi mega kontrast i nie współgra, zdecyduj sie na jeden styl albo zwykłe napisy albo coś innego bo takie mieszanie jest bez sensu i ten odsyłacz powrotny umieściłbym w innym miejscu bo ni jak ma się do nawigacji, prędzej wygląda jak brush.

Sorki, jeżeli uraziłem ale staram się być szczery w swojej opinii.

spoko, dzięki za rady :)

kejtlin

  • Gość
Odp: Kejtlin Designs
« Odpowiedź #48 dnia: 01 Listopad 2011, 00:41:21 »
http://www.upload.fan-strefa.pl/?di=OVVZ27
takie sobie, robiam dzis myslalam zeby dac online.. ale chyba nie dam bo nie warto

Charlie

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 811
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
    • Rachel Anne McAdams Polska
Odp: Kejtlin Designs
« Odpowiedź #49 dnia: 01 Listopad 2011, 09:12:40 »
fajne kolory :D daj go online!

Stranger

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 291
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Kejtlin Designs
« Odpowiedź #50 dnia: 01 Listopad 2011, 09:43:47 »
Śliczny on, też jestem za tym, żeby był na stronie.

Imagination

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 427
  • Reputacja: 5
    • Zobacz profil
Odp: Kejtlin Designs
« Odpowiedź #51 dnia: 01 Listopad 2011, 11:26:52 »
Szczerze mówiąc, nie podoba mi się. Jest bardzo amatorski robiony na wzór kilku innych grafików z forum. Jedyne na co da sie patrzec to ten pomaranczowy adres strony na gorze. Zmniejszylbym czcionke w Menu i te kropki pod nim. Akcja na zdjeciach jest spoko. Zmienilbym czcionke ktora na gorze napisane jest "twoje najlepsze zrodlo informacji...". Inne tlo pod ostatnio dodane zdjecia ten obrazek w prawym gornym rogu jest beznadziejny niewyrazny i wgl. Ogólnie nic tu do siebie nie pasuje. Wszystko jest takie porozrzucane, ale to tylko moje zdanie.

Carrie

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 86
  • Reputacja: 1
    • Zobacz profil
Odp: Kejtlin Designs
« Odpowiedź #52 dnia: 01 Listopad 2011, 12:29:58 »
Szablon nie jest wcale amatorski jest super :d przesunela bym w.p troche xd i  daj  online

Kalleye

  • Gość
Odp: Kejtlin Designs
« Odpowiedź #53 dnia: 01 Listopad 2011, 12:52:51 »
Jest bardzo amatorski
Nie, że każdy grafik z tego forum to tylko amator, bez papierka na bycie 'profesjonalistą' i przeszkolenia, ale co tam ;-)

A tak po za tym: pomarańcz kompletnie nie pasje - w każdym razie ten odcień (już nie mówiąc o niebieskich napisach na tym pomarańczu). Napis w menu za duży a kropki pod nim zbędne. Popracuj nad rozstawianiem wszystkiego, bo tak trochę bez sensu jest miejscami.

kejtlin

  • Gość
Odp: Kejtlin Designs
« Odpowiedź #54 dnia: 02 Listopad 2011, 08:35:12 »
Szczerze mówiąc, nie podoba mi się. Jest bardzo amatorski robiony na wzór kilku innych grafików z forum. Jedyne na co da sie patrzec to ten pomaranczowy adres strony na gorze. Zmniejszylbym czcionke w Menu i te kropki pod nim. Akcja na zdjeciach jest spoko. Zmienilbym czcionke ktora na gorze napisane jest "twoje najlepsze zrodlo informacji...". Inne tlo pod ostatnio dodane zdjecia ten obrazek w prawym gornym rogu jest beznadziejny niewyrazny i wgl. Ogólnie nic tu do siebie nie pasuje. Wszystko jest takie porozrzucane, ale to tylko moje zdanie.

Może i moja grafika nie jest tak profesjonalna ale na pewno nie jest amatorksa : / jak innych użytkowników na forum ale  nie wstydzę się tego bo wiem że kiedyś dojdę do tego co oni... Widziałam twoją grafike i powiem ci że jest ona nie zachwyca wiec nie wiem po co sie wypowiadzsz skoro widać że sie wgl nie znasz :/

Imagination

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 427
  • Reputacja: 5
    • Zobacz profil
Odp: Kejtlin Designs
« Odpowiedź #55 dnia: 02 Listopad 2011, 11:28:40 »
Szczerze mówiąc, nie podoba mi się. Jest bardzo amatorski robiony na wzór kilku innych grafików z forum. Jedyne na co da sie patrzec to ten pomaranczowy adres strony na gorze. Zmniejszylbym czcionke w Menu i te kropki pod nim. Akcja na zdjeciach jest spoko. Zmienilbym czcionke ktora na gorze napisane jest "twoje najlepsze zrodlo informacji...". Inne tlo pod ostatnio dodane zdjecia ten obrazek w prawym gornym rogu jest beznadziejny niewyrazny i wgl. Ogólnie nic tu do siebie nie pasuje. Wszystko jest takie porozrzucane, ale to tylko moje zdanie.

Może i moja grafika nie jest tak profesjonalna ale na pewno nie jest amatorksa : / jak innych użytkowników na forum ale  nie wstydzę się tego bo wiem że kiedyś dojdę do tego co oni... Widziałam twoją grafike i powiem ci że jest ona nie zachwyca wiec nie wiem po co sie wypowiadzsz skoro widać że sie wgl nie znasz :/

Każdy ma prawo do własnego zdania i do wypowiadania się, po to jest to forum. Zdaje sobie sprawę, że moje prace też nie są najlepsze, ale akurat ja, krytykę przyjmuje z godnością. Co do użytego przeze mnie słowa "amatorski" to nie miało być w tym sensie. Dałem Ci wskazówki co powinnaś zmienić, aby nagłówek miał efekt... 

kejtlin

  • Gość
Odp: Kejtlin Designs
« Odpowiedź #56 dnia: 20 Listopad 2011, 00:23:25 »

Charlie

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 811
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
    • Rachel Anne McAdams Polska
Odp: Kejtlin Designs
« Odpowiedź #57 dnia: 20 Listopad 2011, 23:54:34 »
Mam takie wrażenie, że lewa strona nagłówka jest ładniejsza ; D Ten napis w rameczce "sesja dla vita coco..." jest w złym miejscu, w ogóle mi tak nie pasuje. W ogóle to szare tło powinnaś troszkę zróżnicować, tzn. dodać gdzieś gradient, gdzieś blask (ustaw tylko na kilka procent, żeby było go tak leciutko widać). Poza tym zmieniłabym jeszcze czcionkę w tej różowej ramce na Arial, 11, czy 12.

kejtlin

  • Gość
Odp: Kejtlin Designs
« Odpowiedź #58 dnia: 22 Listopad 2011, 20:14:26 »
http://img444.imageshack.us/img444/5329/147u.png
do lyric section na selengomez.pl

Charlie

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 811
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
    • Rachel Anne McAdams Polska
Odp: Kejtlin Designs
« Odpowiedź #59 dnia: 22 Listopad 2011, 21:12:44 »
Podoba mi się motyw drewna, ostatnio mam manię na drewienko w layach, więc i like it xD Coś mi nie pasuje ten różowy, może jakichś żywszy kolor? Poza tym ta wokół tej wyciętej Seleny widać białą obwódkę, ale może się czepiam :D

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Kejtlin Designs
« Odpowiedź #59 dnia: 22 Listopad 2011, 21:12:44 »