Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Poszukujemy grafików  (Przeczytany 8874 razy)

Camille

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 337
  • Reputacja: 16
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • CreativeDezign.pl
Odp: Poszukujemy grafików
« Odpowiedź #15 dnia: 28 Marzec 2013, 12:41:05 »
nie jestem grafikiem ale mogę się dołączyć? : )
coffeecoding.pl

Niestety szukamy tylko grafików i koderów iż to będzię podstrona specialnie dla świeżych osób w designie a jak zamówią kodowanie do grafiki o której nie mają pojęcia...

Z dniem dzisiejsym zamykam już listę wpółprac. Osoby które podam pniżej prosi się o skontaktowanie się zemną i podanie detali.

Wiadomość do mnie musi posiadać: Paczki, Email (na który chcecie dostawać zamówienia), Mini opis swojej strony, oraz linki do strony z designem lub jakiejś pracy. Każda wymieniona osoba poniżej dostanie konto na podstronie gdzie będziecie mogli publikować nowe pracę lub promocje. Dzięki a poniżej lista:

Retrocreatives.com
Kukiczko.pl
Lilianne.pl
Creativedezign.pl
Everybodyhurts.fan-strefa.pl
+ PA_BLO


Przemek

  • Gość
Odp: Poszukujemy grafików
« Odpowiedź #16 dnia: 28 Marzec 2013, 21:25:10 »
Ale LiskaLiz została źle potraktowana... Ona koduje i wydaje mi się, ze powinna mieć takie same szanse jak wszyscy którzy sie zgłosili... Jak ktoś sam sobie zrobi grafikę a nie umie kodowac to będzie szukał osoby, która to zrobi...

Camille

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 337
  • Reputacja: 16
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • CreativeDezign.pl
Odp: Poszukujemy grafików
« Odpowiedź #17 dnia: 28 Marzec 2013, 22:44:40 »
Ale LiskaLiz została źle potraktowana... Ona koduje i wydaje mi się, ze powinna mieć takie same szanse jak wszyscy którzy sie zgłosili... Jak ktoś sam sobie zrobi grafikę a nie umie kodowac to będzie szukał osoby, która to zrobi...

A ja sądzę że nie rozumiesz całego przesłania Design Center. Design Center to będzie podstrona Fan-Strefy która będzie pomagała nowym użytkowniką którzy nie mają styczności ze stronami zamówić szablon u osoby która się na tym zna i przygotuje w pełni szablon z grafiką oraz kodowaniem. Jak osoba która nie ma pojęcia o stronach ma zrobić stronę z samym kodowaniem bez grafiki? Przyjmujemy osoby które umieją robić grafikę oraz ją zakodować. Jeśli liskaliz by umiała robić grafikę oraz kodowała by też została by przyjęta...


Przemek

  • Gość
Odp: Poszukujemy grafików
« Odpowiedź #18 dnia: 28 Marzec 2013, 23:01:50 »
Uważam, ze to jest nie fair. A co z osobami, które maja grafikę, a żadna z osób "Design Center" nie ma czasu? Albo ma za wysoką cenę i go nie stać?

Camille

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 337
  • Reputacja: 16
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • CreativeDezign.pl
Odp: Poszukujemy grafików
« Odpowiedź #19 dnia: 28 Marzec 2013, 23:59:49 »
To szuka na własną ręke... Ale ktoś kto się nie zna nie będzie znał cen poprawnych niee?


Admin

  • Administrator
  • Fanik
  • *****
  • Wiadomości: 250
  • Reputacja: 13
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Fan-Strefa.pl
Odp: Poszukujemy grafików
« Odpowiedź #20 dnia: 29 Marzec 2013, 17:54:40 »
Nie ma problemu @LiskaLiz. Dodam informację o Twojej stronie gdzieś na fan-strefa.pl w dziale hosting ;) Przypomnij mi tylko jak już strona będzie otwarta. Niestety, ale nie damy rady otworzyć fan strefy przed świętami z powodu niedawnej awarii.

LiskaLiz

  • Gość
Odp: Poszukujemy grafików
« Odpowiedź #21 dnia: 31 Marzec 2013, 17:20:33 »
nie wiedziałam, że wywołam takie zamieszanie, dzięki @Przemek i dzięki @Admin :)

Lea

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 238
  • Reputacja: 4
    • Zobacz profil
    • Christina-Aguilera-Xtina.com
Odp: Poszukujemy grafików
« Odpowiedź #22 dnia: 31 Marzec 2013, 20:39:20 »
każdy będzie mógł skorzystać z pomocy grafików? Czy tylko początkujący użytkownicy?

Marzy mi się strona o Aaliayh, ale szkoda mi wydawać kolejnych pieniędzy na grafikę i kody :(

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: Poszukujemy grafików
« Odpowiedź #23 dnia: 31 Marzec 2013, 21:08:57 »
każdy będzie mógł skorzystać z pomocy grafików? Czy tylko początkujący użytkownicy?

Marzy mi się strona o Aaliayh, ale szkoda mi wydawać kolejnych pieniędzy na grafikę i kody :(
Każdy będzie mógł skorzystać. Tu chodzi tylko o to, że w jednym miejscu będą zebrani graficy i koderzy, którzy będą oferować swoje usługi. Co do cen zamówień to będą one prawdopodobnie kosztowały tyle co zawsze, ale może kiedyś trafi się promocja i będzie można zamawiać po niższych stawkach lub nawet za darmo.
Do you want more?


Lea

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 238
  • Reputacja: 4
    • Zobacz profil
    • Christina-Aguilera-Xtina.com
Odp: Poszukujemy grafików
« Odpowiedź #24 dnia: 13 Kwiecień 2013, 14:28:00 »
kiedy otwarcie? czekam z niecierpliwością ?
będą jeszcze jakieś nowości ?  ::)

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: Poszukujemy grafików
« Odpowiedź #25 dnia: 16 Kwiecień 2013, 20:37:55 »
Ja chciałem dodać, że jeszcze w tym miesiącu otwarcie mojej strony z grafiką http://tonguetwister.fan-strefa.pl/, więc osoba zajmująca się tym projektem może podpiąć ten adres pod mój login :)
Do you want more?


Vienna

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 113
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
    • Justin Bieber! ♥
Odp: Poszukujemy grafików
« Odpowiedź #26 dnia: 05 Czerwiec 2013, 22:02:23 »
Chciałam się zapytać kiedy powróci Fan-Strefa.Pl? ;-)
kidrauhl is my life ♥
jbieber.pl

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Poszukujemy grafików
« Odpowiedź #26 dnia: 05 Czerwiec 2013, 22:02:23 »