Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Polska a Euro 2012  (Przeczytany 15188 razy)

panda

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 328
  • Reputacja: 13
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • TaffyDream
Odp: Polska a Euro 2012
« Odpowiedź #15 dnia: 13 Kwiecień 2011, 07:03:19 »
no oczywiście każdy by chciał aby Polska reprezentacja była mega super, ale wsparcia jak zwykle zero.

Lolly

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 258
  • Reputacja: 5
    • Zobacz profil
    • Harry Styles Fan
Odp: Polska a Euro 2012
« Odpowiedź #16 dnia: 12 Sierpień 2011, 20:30:11 »
no oczywiście każdy by chciał aby Polska reprezentacja była mega super, ale wsparcia jak zwykle zero.
Trzeba było grać pożądanie to by się miało to wsparcie xD

jejuś, niech Ronaldo zrobią na Polaka..

Skye

  • Let's get fired up:)
  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1243
  • Reputacja: 81
    • Zobacz profil
    • Retro Creatives
Odp: Polska a Euro 2012
« Odpowiedź #17 dnia: 18 Sierpień 2011, 14:33:46 »
Moim zdaniem troszkę bez sensu z ta piłką jest to, że każde  państwo moze sobie kupić kogo tylko chce. Przykład-  reprezentacja Niemiec - ilu rodowitych Niemców tam gra?;) PAństwa biedniejsze jedynie mogą modlić sie o zawodników rodowitych, by byli utalentowani.
Fakt, że Polska sama sobie spieprzyła sprawę po Lukas Podolski chciał u nas grać, jak jeszcze nie był fenomenem niemieckiej bundesligi, ale go wtedy nasi nie chcieli:/
I just wanna live fast, party hard,
make money, be a star
♥♥
Retroscream my name[/center]

Charlotte

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 388
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Demi Lovato Polska
Odp: Polska a Euro 2012
« Odpowiedź #18 dnia: 18 Sierpień 2011, 22:41:28 »
Wiadomo, że przegramy, chyba tylko Amerykanie są gorsi od nas :/
Niech wreszcie skończą budować te stadiony xD

Kailee

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 601
  • Reputacja: 3
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Polska a Euro 2012
« Odpowiedź #19 dnia: 22 Sierpień 2011, 16:24:26 »
Moim zdaniem troszkę bez sensu z ta piłką jest to, że każde  państwo moze sobie kupić kogo tylko chce. Przykład-  reprezentacja Niemiec - ilu rodowitych Niemców tam gra?;) PAństwa biedniejsze jedynie mogą modlić sie o zawodników rodowitych, by byli utalentowani.
Fakt, że Polska sama sobie spieprzyła sprawę po Lukas Podolski chciał u nas grać, jak jeszcze nie był fenomenem niemieckiej bundesligi, ale go wtedy nasi nie chcieli:/
Dokladnie Skye! Ostatnio nawet oglądałam kabaret o Niemcu który był w polskiej reprezentacji. Gdy Polak się go spytał dlaczego nie przyjęli go do niemieckiej reprezentacji powiedział że tureckiego nie zna hihi ;)

July

  • Gość
Odp: Polska a Euro 2012
« Odpowiedź #20 dnia: 05 Wrzesień 2011, 15:41:00 »
według mnie nie pokażą nic nowego na euro.
wątpię żeby coś wygrali ale są ludzie, którzy wierzą w ich sukces.
ogólnie podziwiam tych ludzi za fajną wyobraźnię : D

Jayme

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
    • TeenWOlf
Odp: Polska a Euro 2012
« Odpowiedź #21 dnia: 09 Wrzesień 2011, 19:41:22 »
na pewno wygramy, Polscy maja taką cechę, która się uaktywnia w takich różnych nietypowych i nadzwyczajnych wydarzeniach, jakoś tak dodatkowo umiemy się motywować, patrz mecz Polska - Niemcy, to był naprawdę dobry mecz, z bardzo dobrym rywalem, poza tym czym by było życie bez wiary :)

Skye

  • Let's get fired up:)
  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1243
  • Reputacja: 81
    • Zobacz profil
    • Retro Creatives
Odp: Polska a Euro 2012
« Odpowiedź #22 dnia: 15 Wrzesień 2011, 18:18:28 »
na pewno wygramy, Polscy maja taką cechę, która się uaktywnia w takich różnych nietypowych i nadzwyczajnych wydarzeniach, jakoś tak dodatkowo umiemy się motywować, patrz mecz Polska - Niemcy, to był naprawdę dobry mecz, z bardzo dobrym rywalem, poza tym czym by było życie bez wiary :)
niestety ta cecha jak dotąd się nie uaktualniła podczas gry w piłkę. Chociaż ostatni remis z Niemcami to prawie jak wygrana:D Chciałabym się mylić co do mojego scenariusza, oj chciałabym:(
I just wanna live fast, party hard,
make money, be a star
♥♥
Retroscream my name[/center]

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: Polska a Euro 2012
« Odpowiedź #23 dnia: 15 Wrzesień 2011, 19:17:14 »
Chociaż ostatni remis z Niemcami to prawie jak wygrana:D
Chociaż nie interesuję się sportem, to ten fakt mnie ucieszył jak nigdy :)
Do you want more?


Bee

  • Gość
Odp: Polska a Euro 2012
« Odpowiedź #24 dnia: 17 Wrzesień 2011, 11:24:58 »
Chociaż ostatni remis z Niemcami to prawie jak wygrana:D

właśnie, Szczęsny w bramce dużo robi, naprawdę i on daje mi jakąś nadzieję ;d

Imagination

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 427
  • Reputacja: 5
    • Zobacz profil
Odp: Polska a Euro 2012
« Odpowiedź #25 dnia: 03 Grudzień 2011, 10:23:13 »
Cytuj
Dzięki sukcesowi w Polsce i na Ukrainie niemiecko-amerykańska gwiazda pop Oceana została zaproszona przez UEFA do zaśpiewania oficjalnej piosenki UEFA EURO 2012.
Co sądzicie? Wszyscy obstawiali, że EURO otworzy Shakira, Rihanna lub Beyonce, a tu... Oceana. Z resztą, czego można byłoby się spodziewać?!

Kailee

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 601
  • Reputacja: 3
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Polska a Euro 2012
« Odpowiedź #26 dnia: 03 Grudzień 2011, 10:28:32 »
Cytuj
Dzięki sukcesowi w Polsce i na Ukrainie niemiecko-amerykańska gwiazda pop Oceana została zaproszona przez UEFA do zaśpiewania oficjalnej piosenki UEFA EURO 2012.
Co sądzicie? Wszyscy obstawiali, że EURO otworzy Shakira, Rihanna lub Beyonce, a tu... Oceana. Z resztą, czego można byłoby się spodziewać?!
Shakira nie.. Mundial, Euro.. To za dużo -,- Ale Rihanna jak najbardziej <3 ;D

Zuzolinda

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 1036
  • Reputacja: 14
    • Zobacz profil
    • Taylor Swift Polska
Odp: Polska a Euro 2012
« Odpowiedź #27 dnia: 03 Grudzień 2011, 19:20:33 »
Cytuj
Dzięki sukcesowi w Polsce i na Ukrainie niemiecko-amerykańska gwiazda pop Oceana została zaproszona przez UEFA do zaśpiewania oficjalnej piosenki UEFA EURO 2012.
Co sądzicie? Wszyscy obstawiali, że EURO otworzy Shakira, Rihanna lub Beyonce, a tu... Oceana. Z resztą, czego można byłoby się spodziewać?!
Shakira nie.. Mundial, Euro.. To za dużo -,- Ale Rihanna jak najbardziej <3 ;D
Beyonce ? Pierwsze o tym słyszę, żeby miała zaśpiewać... Żadna z tych artystek (mimo mojego uwielbienia do Bee) nie pasuje mi do otwarcia Euro 2012. To powinien być ktoś z Polski (byle nie Edyta Górniak :P) lub Ukrainy, aby promować tutejszą twórczość artystyczną!

Kailee

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 601
  • Reputacja: 3
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Polska a Euro 2012
« Odpowiedź #28 dnia: 03 Grudzień 2011, 19:24:00 »
Cytuj
Dzięki sukcesowi w Polsce i na Ukrainie niemiecko-amerykańska gwiazda pop Oceana została zaproszona przez UEFA do zaśpiewania oficjalnej piosenki UEFA EURO 2012.
Co sądzicie? Wszyscy obstawiali, że EURO otworzy Shakira, Rihanna lub Beyonce, a tu... Oceana. Z resztą, czego można byłoby się spodziewać?!
Shakira nie.. Mundial, Euro.. To za dużo -,- Ale Rihanna jak najbardziej <3 ;D
Beyonce ? Pierwsze o tym słyszę, żeby miała zaśpiewać... Żadna z tych artystek (mimo mojego uwielbienia do Bee) nie pasuje mi do otwarcia Euro 2012. To powinien być ktoś z Polski (byle nie Edyta Górniak :P) lub Ukrainy, aby promować tutejszą twórczość artystyczną!
No co? ;D Będziemy promować niemcy i stany xd

Skye

  • Let's get fired up:)
  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1243
  • Reputacja: 81
    • Zobacz profil
    • Retro Creatives
Odp: Polska a Euro 2012
« Odpowiedź #29 dnia: 07 Grudzień 2011, 23:22:09 »
Cytuj
Dzięki sukcesowi w Polsce i na Ukrainie niemiecko-amerykańska gwiazda pop Oceana została zaproszona przez UEFA do zaśpiewania oficjalnej piosenki UEFA EURO 2012.
Co sądzicie? Wszyscy obstawiali, że EURO otworzy Shakira, Rihanna lub Beyonce, a tu... Oceana. Z resztą, czego można byłoby się spodziewać?!
Shakira nie.. Mundial, Euro.. To za dużo -,- Ale Rihanna jak najbardziej <3 ;D
Beyonce ? Pierwsze o tym słyszę, żeby miała zaśpiewać... Żadna z tych artystek (mimo mojego uwielbienia do Bee) nie pasuje mi do otwarcia Euro 2012. To powinien być ktoś z Polski (byle nie Edyta Górniak :P) lub Ukrainy, aby promować tutejszą twórczość artystyczną!
No co? ;D Będziemy promować niemcy i stany xd
Gdyby głównym organizatorem Euro  w PL był TVN to Szpak by śpiewał;)))

A co sądzicie w ogóle o grupach, a w szczególności o grupie A? Mam nadzieję, że z taka grupą marzeń to  nie będzie siary i wyjdziemy z grupy.
I just wanna live fast, party hard,
make money, be a star
♥♥
Retroscream my name[/center]

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Polska a Euro 2012
« Odpowiedź #29 dnia: 07 Grudzień 2011, 23:22:09 »