Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Gry płatne czy darmowe?  (Przeczytany 13031 razy)

Krejzii90

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Gry płatne czy darmowe?
« Odpowiedź #30 dnia: 25 Listopad 2013, 13:17:14 »
Czasami dokupię sobie jakiś bonus za pomocą płatności smsem, jak jest dużo na koncie to nie ma dla mnie żadnej różnicy :)

Santana

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 263
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Gry płatne czy darmowe?
« Odpowiedź #31 dnia: 26 Listopad 2013, 15:04:37 »
a ja tam gram w Nasze Miasto na Nk :0 haah
Being part of something special makes you special

karinasalla

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
    • Marketer w Sieci
Odp: Gry płatne czy darmowe?
« Odpowiedź #32 dnia: 05 Grudzień 2013, 21:34:37 »
Nie opłaca się inwestować w gierki, póki nie jest się pewnym że będzie się w nią grało miesiącami czy latami. Ja często gram w różne online, ale prędzej czy później mi się nudzą. Nie ma więc sensu inwestować w to. No, chyba że chcecie być lepsi niż znajomi  :P
Depresja - czym jest? Przyczyny, objawy i jej leczenie. Gdybyście przechodziły to co ja...

Paton88

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Gry płatne czy darmowe?
« Odpowiedź #33 dnia: 11 Grudzień 2013, 15:34:23 »
To prawda, te gry wciągają i często wyrzucamy kasę bez opamiętania, kilka tygodni/miesięcy i liczymy ile straciliśmy

TuKonRafal

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Gry płatne czy darmowe?
« Odpowiedź #34 dnia: 12 Grudzień 2013, 15:52:28 »
Dota 2 jest darmowa, ale ma zaimplementowany sklep na którym więcej zarabiają niż by normalnie sprzedawali samą grę, co w 100% mi się podoba. :D

Winterhell

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Gry płatne czy darmowe?
« Odpowiedź #35 dnia: 30 Grudzień 2013, 09:48:22 »
I tak powinno być, to niestety najczęściej jest tak, że ci gracze którzy płacą za ulepszacze mają o niebo lepiej niż ci zwykli

courageRi1

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Gry płatne czy darmowe?
« Odpowiedź #36 dnia: 21 Styczeń 2014, 15:33:34 »
Jest dużo darmowych, dobrych gier, jak Dota 2, League of Legends, Path of Exile, ale nie zgadzam się z tym, że nie warto kupować gier. Są gry, które są lepiej opowiedziane niż niejedna książka, jak Bioshock: Infinite. I tak naprawdę nie ma się pewności, że w jakąkolwiek grę będzie się grało latami, ponieważ technika idzie do przodu i grafika jest coraz lepsza. I póki się nie spróbuje, to nie wie się czy nas wciągnie. Przykładowo, ja dostałam Starbounda od brata. Gra jest jeszcze w beta testach (nie jest ukończona, chociaż już można grać), kosztuje tyle samo co inne gry, a grafikę ma bardzo w stylu retro. Nie spodziewałam się, że spędzę przy niej więcej niż kilka godzin, a spędziłam ich prawie 150.
Dlatego polecam darmowe triale (czasami są na steamie). Albo po prostu zapytać znajomego gracza, która gra jest warta świeczki. Bo takich jest mnóstwo :)

xkacprie4U

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Gry płatne czy darmowe?
« Odpowiedź #37 dnia: 28 Styczeń 2014, 19:53:05 »
Uważajcie, niektóre płatne gry nie powinny być wydane, nawet za darmo!

michaellot4D

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Gry płatne czy darmowe?
« Odpowiedź #38 dnia: 04 Luty 2014, 11:22:49 »
To zależy. Darmowe prawie na pewno nie będą wybitne. Nie licząc niektórych MMO, które umożliwiają darmową grę, a zarabiają na mikrotransakcjach ze sklepików.

Fanka

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 68
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Gry płatne czy darmowe?
« Odpowiedź #39 dnia: 09 Luty 2014, 12:04:35 »
Wiadomo, że gry darmowe,nie będą takie dobre,jak płatne, ale to nie oznacza, że te darmowe nie są ok.Zresztą ja grywam np na fejsie w platformówki, są całkiem fajne.Przecież chodzi o rozrywkę i oderwanie się od problemów dnia codziennego,a to uzyskuje się w czasie grania w gry Internetowe. :)

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Gry płatne czy darmowe?
« Odpowiedź #39 dnia: 09 Luty 2014, 12:04:35 »