Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Królewna Śnieżka i Łowca  (Przeczytany 6346 razy)

Kailee

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 601
  • Reputacja: 3
    • Status GG
    • Zobacz profil
Królewna Śnieżka i Łowca
« dnia: 01 Czerwiec 2012, 13:16:40 »

Cytuj
Dawno, dawno temu, w odległej krainie żyła zła królowa, która poleciła swemu myśliwemu zgładzić jedyną niewiastę piękniejszą od niej samej. Nie spodziewała się jednak, że podwładny sprzeciwi się jej rozkazom i zamiast zabić Królewnę Śnieżkę… nauczy ją sztuki wojny.

Cytuj
Gatunek:   Akcja, Przygodowy, Dramat, Fantasy
Reżyseria:    Rupert Sanders
Scenariusz:    Evan Spiliotopoulos, Hossein Amini

Charlize Theron    Królowa Ravenna
Chris Hemsworth    Myśliwy
Kristen Stewart    Królewna Śnieżka
Bob Hoskins    Muir
Dave Legeno    Broch
Eddie Marsan    Duir
Ian McShane    Beith
Izzy Meikle-Small    Młoda Ravenna
Johnny Harris    Quert
Lily Cole    Rose
Nick Frost    Nion
Ray Winstone    Gort
Sam Claflin    Książę William
Toby Jones    Coll
Vincent Regan    Książę Hammond

Chyba powinnam dodać plakat z Kristen, ale szczerze mówiąc jej nie trawię a na film idę tylko i wyłączenie z powodu Charlize Theron. Fenomenalna aktorka! Mam nadzieję że Kristen podciągnęła swoją grę aktorską i nie będzie chodzić przez cały film z otwartymi ustami, bo po prostu wyjdę w środku seansu z sali. A wy widzieliście już film? Co sądzicie?

Lory

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 108
  • Reputacja: 5
    • Zobacz profil
Odp: Królewna Śnieżka i Łowca
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Czerwiec 2012, 13:23:15 »
Filmu jeszcze nie widziałam, ale chętnie się skuszę :) Kristen mi do tego filmu w żaden sposób nie pasuje. No bo jak to może być, żeby Zła królowa była ładniejsza od Śnieżki...?
Rozumiem, że film miał zerwać z cukierkowatością i w ogóle, ale Śnieżka nadal powinna być w tym wszystkim urocza, a to chyba ostatnie słowo, jakie mi się ciśnie na usta, gdy patrzę na Kristen...

Kailee

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 601
  • Reputacja: 3
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Królewna Śnieżka i Łowca
« Odpowiedź #2 dnia: 01 Czerwiec 2012, 14:18:51 »
Filmu jeszcze nie widziałam, ale chętnie się skuszę :) Kristen mi do tego filmu w żaden sposób nie pasuje. No bo jak to może być, żeby Zła królowa była ładniejsza od Śnieżki...?
Rozumiem, że film miał zerwać z cukierkowatością i w ogóle, ale Śnieżka nadal powinna być w tym wszystkim urocza, a to chyba ostatnie słowo, jakie mi się ciśnie na usta, gdy patrzę na Kristen...
Co do Złej Królowej to masz rację, ale co do tego że powinna być urocza już nie. Film nie jest cukierkowaty i to nie bajka dla dzieci jak Mirror Mirror, aby Śnieżka musiałaby być w nim urocza i słodka. Film będzie mroczny i Śnieżka latająca i zrywająca kwiatki ni jak by tutaj pasowała. W pewnym sensie to trafili z Kristen, bo ona wydaje się mroczna. Ale niestety, tylko to. Ani gra aktorska, ani uroda mi tutaj nie pasuje. Szczerze mówiąc sama nie wiem kto mógłby zagrać w tym filmie rolę Śnieżki, ani Kristen, ani nikt. Po prostu nie znam takiej aktorki.. Może Kristen zamieniłaby się z Charlize rolami?

Lory

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 108
  • Reputacja: 5
    • Zobacz profil
Odp: Królewna Śnieżka i Łowca
« Odpowiedź #3 dnia: 01 Czerwiec 2012, 14:30:46 »
Filmu jeszcze nie widziałam, ale chętnie się skuszę :) Kristen mi do tego filmu w żaden sposób nie pasuje. No bo jak to może być, żeby Zła królowa była ładniejsza od Śnieżki...?
Rozumiem, że film miał zerwać z cukierkowatością i w ogóle, ale Śnieżka nadal powinna być w tym wszystkim urocza, a to chyba ostatnie słowo, jakie mi się ciśnie na usta, gdy patrzę na Kristen...
Co do Złej Królowej to masz rację, ale co do tego że powinna być urocza już nie. Film nie jest cukierkowaty i to nie bajka dla dzieci jak Mirror Mirror, aby Śnieżka musiałaby być w nim urocza i słodka. Film będzie mroczny i Śnieżka latająca i zrywająca kwiatki ni jak by tutaj pasowała. W pewnym sensie to trafili z Kristen, bo ona wydaje się mroczna. Ale niestety, tylko to. Ani gra aktorska, ani uroda mi tutaj nie pasuje. Szczerze mówiąc sama nie wiem kto mógłby zagrać w tym filmie rolę Śnieżki, ani Kristen, ani nikt. Po prostu nie znam takiej aktorki.. Może Kristen zamieniłaby się z Charlize rolami?

Pisząc "urocza", miałam na myśli raczej manierę w urodzie - a Kristen niezależnie od tego, jak ją wymodelują, wymalują, a nieraz i wyfotoszopują, wygląda na zmęczoną, niewyspaną albo złą... Urocza poprzez - czy ja wiem? - jakiś blask w oku, ciepły uśmiech czy nawet mniej rozczochrane włosy :D Kristen to kopciuszek. Przez przybyciem Matki Chrzestnej...

Zastanawiałam się nad tym, kto by mi pasował i chyba tylko Ginnifer Goodwin - serialowa Śnieżka  w Once Upon a Time... Drogą wyboru - każda inna osoba poza Kristen. Chyba bardziej zniosłabym Megan Fox w tej roli, mimo iż jej pojawienie się na rynku filmowym to dla mnie niewytłumaczalna zagadka :D
Gdyby je zamienili, to mielibyśmy wyrazistą, zjawiskową Śnieżkę i rozmemłaną Królową... Nie wiem - ja bym po prostu nie zaangażowała Kristen do takiej produkcji :)
Ale może istnieje jakiś cień szansy na to, że się tylko negatywnie nastawiamy :D?

Zuzolinda

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 1036
  • Reputacja: 14
    • Zobacz profil
    • Taylor Swift Polska
Odp: Królewna Śnieżka i Łowca
« Odpowiedź #4 dnia: 01 Czerwiec 2012, 20:57:29 »
Ja również cały czas rozważam wybranie się na ten film, bo Charlize jest dla mnie fenomenalna. Tak, jak dla Was, argument "przeciw" stanowi jednak Stewart w roli głównej, która gra jak gdyby jej twarz zastygła. Nie ma mowy o jakiejkolwiek mimice, i zgadzam się ze stwierdzeniem, iż wygląda na wiecznie zmęczoną.

Myślę i chyba się jednak zdecyduję. Raz kozie śmierć xD

Shaverce

  • Gość
Odp: Królewna Śnieżka i Łowca
« Odpowiedź #5 dnia: 03 Czerwiec 2012, 17:31:44 »
wczoraj byłam w kinie i nie zawiodłam się ani trochę <3
film dla mnie fenomenalny, może dlatego, że prawie jedyne co oglądam to fantastyka :D
Najlepsza oczywiście Charlize (nic dziwnego :]), Chris również według mnie poradził sobie.
A jeżeli o KStew to jak dla mnie dodała filmowi... takiego innego klimatu :)

na pewno pójdę na niego jeszcze raz :P

PS: Nie skreślajcie produkcji tylko dlatego, że jeden z aktorów tam grającym nie jest waszym ulubionym bo jak dla mnie to głupie podejście :)

V

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 1009
  • Reputacja: 6
    • Zobacz profil
    • little mix polska
Odp: Królewna Śnieżka i Łowca
« Odpowiedź #6 dnia: 04 Czerwiec 2012, 00:04:01 »
Ja również cały czas rozważam wybranie się na ten film, bo Charlize jest dla mnie fenomenalna. Tak, jak dla Was, argument "przeciw" stanowi jednak Stewart w roli głównej, która gra jak gdyby jej twarz zastygła. Nie ma mowy o jakiejkolwiek mimice, i zgadzam się ze stwierdzeniem, iż wygląda na wiecznie zmęczoną.

Dokładnie. Także mam w planach zobaczyć ten film. Ale na pewno nie z powodu Stewart :)

Ally

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 47
  • Reputacja: 2
    • Zobacz profil
Odp: Królewna Śnieżka i Łowca
« Odpowiedź #7 dnia: 10 Czerwiec 2012, 22:05:27 »
Ja byłam i nie żałuję! Film naprawdę mnie wciągnął od początku do końca.
Może i Kristen nie jest wybitną pięknością, ale jednak ma to coś skoro wystąpiła już w tylu produkcjach i to moim zdaniem świetnych i u boku znakomitych aktorów.

Zachęcam do pójścia na film, nawet jeśli ktoś nie przepada za KStew : ) Na pewno nie będzie żałował : )

Darakse

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 144
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Królewna Śnieżka i Łowca
« Odpowiedź #8 dnia: 13 Czerwiec 2012, 17:41:27 »
Ja byłam i nie żałuję! Film naprawdę mnie wciągnął od początku do końca.
Może i Kristen nie jest wybitną pięknością, ale jednak ma to coś skoro wystąpiła już w tylu produkcjach i to moim zdaniem świetnych i u boku znakomitych aktorów.

Zachęcam do pójścia na film, nawet jeśli ktoś nie przepada za KStew : ) Na pewno nie będzie żałował : )
ja również. jedyne co mnie denerwowało to głos  Królowej Ravenny

Kendall

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 284
  • Reputacja: 2
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Twoje polskie źródło informacji o Ninie Dobrev!
Odp: Królewna Śnieżka i Łowca
« Odpowiedź #9 dnia: 13 Czerwiec 2012, 23:39:36 »
Ja byłam i nie żałuję! Film naprawdę mnie wciągnął od początku do końca.
Może i Kristen nie jest wybitną pięknością, ale jednak ma to coś skoro wystąpiła już w tylu produkcjach i to moim zdaniem świetnych i u boku znakomitych aktorów.

Zachęcam do pójścia na film, nawet jeśli ktoś nie przepada za KStew : ) Na pewno nie będzie żałował : )

Ja poszłam głównie ze względu na Kristen, ale film mi się naprawdę spodobał! Godny polecenia jak dla mnie :)
Nina Dobrev

Drew

  • Gość
Odp: Królewna Śnieżka i Łowca
« Odpowiedź #10 dnia: 22 Czerwiec 2012, 12:38:23 »
Nie wiem czy mam się wybrać na ten film.. Nie przepadam na Kristen :) Ale dla Charlize mógłbym się poświęcić :P

`kaniejka

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 953
  • Reputacja: 11
    • Zobacz profil
    • She don't believe in shooting stars
Odp: Królewna Śnieżka i Łowca
« Odpowiedź #11 dnia: 25 Czerwiec 2012, 18:21:13 »
w tym przypadku to wieka promocja = wielkie rozczarowanie
można iść choćby dla samej piosenki w napisach końcowych lub jak kto woli dla Chrisa i Theron




Karmin

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 425
  • Reputacja: 1
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • LasDivas.pl
Odp: Królewna Śnieżka i Łowca
« Odpowiedź #12 dnia: 17 Lipiec 2012, 22:06:57 »
Wiecie czy film jest już w sieci (nawet słabej jakości)?. Bo byłam w kinie dla Chrisa, ale nie było mi dane go obejrzeć do końca bo przez burze w centrum prąd nawalał i ostatecznie odpuścili sb puszczanie filmu. -.-

Dodo

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 174
  • Reputacja: 2
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Królewna Śnieżka i Łowca
« Odpowiedź #13 dnia: 18 Lipiec 2012, 15:06:47 »
Wiecie czy film jest już w sieci (nawet słabej jakości)?. Bo byłam w kinie dla Chrisa, ale nie było mi dane go obejrzeć do końca bo przez burze w centrum prąd nawalał i ostatecznie odpuścili sb puszczanie filmu. -.-
jest już.
Film nie jest zły, niezłe połączenie- Śnieżka i Łowca, a nie Książę :P Charlize super zagrała, Kristen też ale mogłaby mieć buzie mniej razy otwartą tak to nie jest źle. No i tez mi się nie podobało, że Florence dali dopiero w napisach końcowych :(
Naley:
"We should go for a walk.
- Want to?
- It's pouring outside.
Exactly.
Let's go."
OTH Always & Forever

Karmin

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 425
  • Reputacja: 1
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • LasDivas.pl
Odp: Królewna Śnieżka i Łowca
« Odpowiedź #14 dnia: 18 Lipiec 2012, 21:45:04 »
Wiecie czy film jest już w sieci (nawet słabej jakości)?. Bo byłam w kinie dla Chrisa, ale nie było mi dane go obejrzeć do końca bo przez burze w centrum prąd nawalał i ostatecznie odpuścili sb puszczanie filmu. -.-
jest już.
Film nie jest zły, niezłe połączenie- Śnieżka i Łowca, a nie Książę :P Charlize super zagrała, Kristen też ale mogłaby mieć buzie mniej razy otwartą tak to nie jest źle. No i tez mi się nie podobało, że Florence dali dopiero w napisach końcowych :(

Dzięki! To w takim razie zaraz sb znajdę ;)
Ehh, Kristen nie lubię, ale może tak jak piszesz, nie będzie źle. Na razie wstrzymam się od oceny, bo po 20 minutach nie mogę ocenić obiektywnie, bo się nawet nie wciągnęłam w film . ;/

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Królewna Śnieżka i Łowca
« Odpowiedź #14 dnia: 18 Lipiec 2012, 21:45:04 »